Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Яка українська вас дратує?

Автор alant, декабря 2, 2014, 09:06

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

Pawlo

Цитата: Sandar от декабря 12, 2014, 08:50
Цитата: Pawlo от декабря 11, 2014, 22:51
Цитата: Kern_Nata от декабря 11, 2014, 15:14
Дратує, коли людина із Києва пише аби дзвонить і спілкується російською, вперто не бажаючи переходити на українську. Вхідні дзвінки - особливо, адже я кажу: "так, слухаю", а у відповідь - ото мекання "русская речь".
Чому я маю переходити на російську?
А чому не можна спілкуватись кожному на своїй? якщо кожен одне одного розуміє то перемикатись не треба
Бо це неприємно.
А як на мене то цілком норм. Це в вас якийсь загон, пане
Лучше смерть, как избавление,
Чем быть первой средь рабынь.
Знай же ты моё решение-
Мой ответ: «Навеки сгинь!»

Pawlo

Цитата: Python от декабря 12, 2014, 18:07
Цитата: Sandar от декабря 12, 2014, 17:56
Та й по телефону і інтернету можна приміняти принцип териториялності.
Знову ж, суперечливо. В Києві де-факто домінує російська, Київ головніший за Ужгород — отже, треба розмовляти російською. При цьому, обидва міста в Україні, де державна українська мова — отже, треба розмовляти українською. А інтернет-з'єднання між ними може йти взагалі через німецький сервер чи супутник на орбіті — як бути з цим? :)

З іншого боку, якщо обидва співрозмовники вільно розуміють один одного, яка фактична необхідність переходу на одну мову? Це так само, якби наддніпрянець мусив імітувати галицький акцент, розмовляючи з галичанином.
Абсолютно з вами згоден.

І в побутовому житі і по переписці в неті часто веду такі двомовні діалоги і нічо всі задоволені.
Лучше смерть, как избавление,
Чем быть первой средь рабынь.
Знай же ты моё решение-
Мой ответ: «Навеки сгинь!»

Pawlo

Цитата: LUTS от декабря 12, 2014, 22:04
Цитата: Kern_Nata от декабря 11, 2014, 15:14
Дратує, коли людина із Києва пише аби дзвонить і спілкується російською, вперто не бажаючи переходити на українську. Вхідні дзвінки - особливо, адже я кажу: "так, слухаю", а у відповідь - ото мекання "русская речь".
Чому я маю переходити на російську?
Більшість російськомовних, що телефонували мені з Києва, почувши мою українську, переходили на неї також. Таке враження, що їм соромно ставало  ;D
В Києві таки домінує патріотичний дискурс. Люди розуміють, навіть якщо самі не зізнаються що тру-українець говорить українською.  Це дається взнаки на щастя.

Лучше смерть, как избавление,
Чем быть первой средь рабынь.
Знай же ты моё решение-
Мой ответ: «Навеки сгинь!»

Sandar

Цитата: Pawlo от декабря 13, 2014, 05:18
Цитата: Sandar от декабря 12, 2014, 08:50
Цитата: Pawlo от декабря 11, 2014, 22:51
Цитата: Kern_Nata от декабря 11, 2014, 15:14
Дратує, коли людина із Києва пише аби дзвонить і спілкується російською, вперто не бажаючи переходити на українську. Вхідні дзвінки - особливо, адже я кажу: "так, слухаю", а у відповідь - ото мекання "русская речь".
Чому я маю переходити на російську?
А чому не можна спілкуватись кожному на своїй? якщо кожен одне одного розуміє то перемикатись не треба
Бо це неприємно.
А як на мене то цілком норм. Це в вас якийсь загон, пане
Шо за удовольствіє все времня перекладати? Порозумітись можна на двох мовах, а хорошої бесіди не вийде.

Python

Для чого перекладати? Достатньо просто розуміти без перекладу. Тим більше, не все й підлягає цьому перекладу.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Sandar

Цитата: Python от декабря 13, 2014, 19:15
Для чого перекладати? Достатньо просто розуміти без перекладу. Тим більше, не все й підлягає цьому перекладу.
Ок — для примітивної розмови. Для глибокої бесіди — не достатньо просто розуміти, треба говорити на т'ій же мові, шо й співбесідник.
Інакше іде інтерференція, виробляється якесь койне.
Ну або перекладати, заки не задовбешся і не поймеш, шо це неприємно.


Sandar

Цитата: engelseziekte от декабря 13, 2014, 19:49
Це якось суперечить практиці.
Шо і без інтерференції? :)
І без постоянного перекладу?

engelseziekte

Я не знаю, чи правильно вгадав, про шо ти :)
Але практика така шо багато людей так роблять і їм не є настільки складно, шоб почати робити інакше.

Sandar

Цитата: engelseziekte от декабря 13, 2014, 20:07
Я не знаю, чи правильно вгадав, про шо ти :)
Але практика така шо багато людей так роблять і їм не є настільки складно, шоб почати робити інакше.
Привіт інтерференція і суржик.

Elischua

Цитата: Sandar от декабря 12, 2014, 17:46
Цитата: Python от декабря 12, 2014, 17:36Як визначити, за правилами якої з цих двох спільнот слід будувати їхнє спілкування?
Територияльно.

Цитата: Python от декабря 12, 2014, 17:36Є дві людини, що розмовляють між собою, мовні преференції яких відрізняються.
М... Вибачте... :)
Є дві розмовляючі між собою особи, мовн'і преференції яких відрізняються.
О  ;up:
... з відрізняючимися від себе преференціями. / ... з відрізняючимися одна від одної преференціями.  ;D
Nu Elck Syn Sin

Þese ben also þy fyve inwyttys: Wyl, Resoun, Mynd, Ymaginacioun, and Thoght.

כִּי-אָז אֶהְפֹּךְ אֶל-עַמִּים, שָׂפָה בְרוּרָה, לִקְרֹא כֻלָּם בְּשֵׁם יְהוָה, לְעָבְדוֹ שְׁכֶם אֶחָד

Elischua

Nu Elck Syn Sin

Þese ben also þy fyve inwyttys: Wyl, Resoun, Mynd, Ymaginacioun, and Thoght.

כִּי-אָז אֶהְפֹּךְ אֶל-עַמִּים, שָׂפָה בְרוּרָה, לִקְרֹא כֻלָּם בְּשֵׁם יְהוָה, לְעָבְדוֹ שְׁכֶם אֶחָד

Sandar

Цитата: Elischua от декабря 13, 2014, 21:33
Цитата: Sandar от декабря 12, 2014, 17:46
Цитата: Python от декабря 12, 2014, 17:36Як визначити, за правилами якої з цих двох спільнот слід будувати їхнє спілкування?
Територияльно.

Цитата: Python от декабря 12, 2014, 17:36Є дві людини, що розмовляють між собою, мовні преференції яких відрізняються.
М... Вибачте... :)
Є дві розмовляючі між собою особи, мовн'і преференції яких відрізняються.
О  ;up:
... з відрізняючимися від себе преференціями. / ... з відрізняючимися одна від одної преференціями.  ;D
Ой, та нашо? :no:
... з різними мовними преференціями. ;up:


Elischua

Цитата: Pawlo от декабря 13, 2014, 05:25
В Києві таки домінує патріотичний дискурс. Люди розуміють, навіть якщо самі не зізнаються що тру-українець говорить українською.  Це дається взнаки на щастя.
Ya odin tout ne rozouméyõ tse recenie?
Nu Elck Syn Sin

Þese ben also þy fyve inwyttys: Wyl, Resoun, Mynd, Ymaginacioun, and Thoght.

כִּי-אָז אֶהְפֹּךְ אֶל-עַמִּים, שָׂפָה בְרוּרָה, לִקְרֹא כֻלָּם בְּשֵׁם יְהוָה, לְעָבְדוֹ שְׁכֶם אֶחָד

Elischua

Nu Elck Syn Sin

Þese ben also þy fyve inwyttys: Wyl, Resoun, Mynd, Ymaginacioun, and Thoght.

כִּי-אָז אֶהְפֹּךְ אֶל-עַמִּים, שָׂפָה בְרוּרָה, לִקְרֹא כֻלָּם בְּשֵׁם יְהוָה, לְעָבְדוֹ שְׁכֶם אֶחָד

Sandar

Цитата: engelseziekte от декабря 13, 2014, 20:07
Я не знаю, чи правильно вгадав, про шо ти :)
Але практика така шо багато людей так роблять і їм не є настільки складно, шоб почати робити інакше.
Кстаті, а яке може бути "інакше"?
Про мене, це поділ. Але поділ ніхто зараз робити не буде, це шось страшне для теперішнього суспільства. Так шо — яке "інакше"? :donno:

Sandar

Цитата: Elischua от декабря 13, 2014, 21:40
Цитата: Pawlo от декабря 13, 2014, 05:25
В Києві таки домінує патріотичний дискурс. Люди розуміють, навіть якщо самі не зізнаються що тру-українець говорить українською.  Це дається взнаки на щастя.
Ya odin tout ne rozouméyõ tse recenie?
Нібито справжній українець говоре по-українськи. Решта несправжні і мусят виправитись. І ніби виправляються. Якшо я правильно поняв. :donno:

LUTS

Цитата: Sandar от декабря 13, 2014, 21:47
Нібито справжній українець говоре по-українськи. Решта несправжні і мусят виправитись. І ніби виправляються. Якшо я правильно поняв. :donno:
Це ж ніби-то близько до твоїх ідей про "москальський Київ"?  :???
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Sandar

Цитата: LUTS от декабря 13, 2014, 21:55
Цитата: Sandar от декабря 13, 2014, 21:47
Нібито справжній українець говоре по-українськи. Решта несправжні і мусят виправитись. І ніби виправляються. Якшо я правильно поняв. :donno:
Це ж ніби-то близько до твоїх ідей про "москальський Київ"?  :???
Шо саме близько до тих ідей? Київ москальський, да.

LUTS

Цитата: Sandar от декабря 13, 2014, 21:58
Цитата: LUTS от декабря 13, 2014, 21:55
Цитата: Sandar от декабря 13, 2014, 21:47
Нібито справжній українець говоре по-українськи. Решта несправжні і мусят виправитись. І ніби виправляються. Якшо я правильно поняв. :donno:
Це ж ніби-то близько до твоїх ідей про "москальський Київ"?  :???
Шо саме близько до тих ідей? Київ москальський, да.
Що українець говорить по-українськи, всі інші - москалі, нє?
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Sandar

Цитата: LUTS от декабря 13, 2014, 22:31
Цитата: Sandar от декабря 13, 2014, 21:58
Цитата: LUTS от декабря 13, 2014, 21:55
Цитата: Sandar от декабря 13, 2014, 21:47
Нібито справжній українець говоре по-українськи. Решта несправжні і мусят виправитись. І ніби виправляються. Якшо я правильно поняв. :donno:
Це ж ніби-то близько до твоїх ідей про "москальський Київ"?  :???
Шо саме близько до тих ідей? Київ москальський, да.
Що українець говорить по-українськи, всі інші - москалі, нє?
Да.

engelseziekte

Цитата: Sandar от декабря 13, 2014, 21:44Про мене, це поділ. Але поділ ніхто зараз робити не буде, це шось страшне для теперішнього суспільства. Так шо — яке "інакше"? :donno:
Я не розумію, ти заводиш мене в якісь блуди.
Говорилося про розмову або однією, або двома мовами, я про це й казав.
Сегрегаційні настрої мене не стосуються, я утримуюсь.

Elischua

Nu Elck Syn Sin

Þese ben also þy fyve inwyttys: Wyl, Resoun, Mynd, Ymaginacioun, and Thoght.

כִּי-אָז אֶהְפֹּךְ אֶל-עַמִּים, שָׂפָה בְרוּרָה, לִקְרֹא כֻלָּם בְּשֵׁם יְהוָה, לְעָבְדוֹ שְׁכֶם אֶחָד

engelseziekte


Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр