Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

e-booki i audiobooki

Автор Pinia, сентября 30, 2010, 20:59

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

Pinia

Mam dysk wirtualny, na którym przechowuję różne pliki. Specjalnie z myślą o forumowiczach wgrałam też różne książki w języku polskim i innych. Pliki o objętości 1 MB można ściągać bezpłatnie. Powyżej trzeba się zarejestrować.
Bezpłatny limit tygodniowy to 50 MB. Powyżej należy wykupić dodatkowy transfer za pomocą smsa. Można też chomikować (przechowywać) pliki od innych użytkowników. Opcja: zachomikuj [po zarejestrowaniu]

Adres: http://chomikuj.pl/  Szukaj chomika czonkin
All people smile in the same language!

Pinia

Zamieściłam też parę audiobooków. Żeby je ściągnąć, trzeba znać hasło i być zarejestrowanym. O hasło pytajcie prywatnie.
All people smile in the same language!

Pinia

Zbiór systematycznie powiększam. Właśnie dołożyłam parę plików.
Jeśli kogoś coś interesuje, a nie chce się rejestrować, pliki większe niż 1MB, mogę wyłożyć w inne miejsca.
All people smile in the same language!

Pinia

All people smile in the same language!

professor-stas

Цитата: Pinia от сентября 30, 2010, 20:59Mam dysk wirtualny, na którym przechowuję różne pliki. Specjalnie z myślą o forumowiczach wgrałam też różne książki w języku polskim i innych. Pliki o objętości 1 MB można ściągać bezpłatnie. Powyżej trzeba się zarejestrować.
Bezpłatny limit tygodniowy to 50 MB. Powyżej należy wykupić dodatkowy transfer za pomocą smsa. Można też chomikować (przechowywać) pliki od innych użytkowników. Opcja: zachomikuj [po zarejestrowaniu]

Adres: http://chomikuj.pl/  Szukaj chomika czonkin

Dear Pinia,
could you please send me password to the site Alvesta,  audiobooks folder.
You wrote that it should be privatly. If you need my e-mail, please let me know.

Sincerely,
Stanislaw

Pinia

All people smile in the same language!

Pinia

Myślę, że teraz można już wybierać, bo zbiory klasyki polskiej są już reprezentatywne, wrzuciłam też coś z historii i językoznawstwa. Pojawiło się więcej słowników. Klasyka światowa przede wszystkim po polsku też już stanowi pokaźny zbiór. Jest też kilka przedwojennych filmów polskich w jidisz. Taka ciekawostka dla zainteresowanych.
Niektórych plików nie widać, bo są ukrywane przez administratora, jeżeli naruszają prawa autorskie. Dlatego pytajcie.
All people smile in the same language!

Pinia

All people smile in the same language!

Pinia

All people smile in the same language!

hurufu

Цитата: Pinia от сентября 30, 2010, 20:59Mam dysk wirtualny, na którym przechowuję różne pliki. Specjalnie z myślą o forumowiczach wgrałam też różne książki w języku polskim i innych. Pliki o objętości 1 MB można ściągać bezpłatnie. Powyżej trzeba się zarejestrować.
Bezpłatny limit tygodniowy to 50 MB. Powyżej należy wykupić dodatkowy transfer za pomocą smsa. Można też chomikować (przechowywać) pliki od innych użytkowników. Opcja: zachomikuj [po zarejestrowaniu]

Adres: http://chomikuj.pl/  Szukaj chomika czonkin

A czy jest chociaż coś w polsikim internecie bezpłatnie? Ja mówię o torrentach etc. W sumie nigdy niczego nie sciągałem z polskich stron, bo zawsze znachodziłem to co jest mi potrzebne na stronach rosyjskich. Ale to co widziałem to wszędzie trzeba wysłąć SMSa na numer ***, zaś całkowicie bezpłatnego niczego nie ma. Znaleźć film w języku polskim to już jest spory wysiłek, a znaleźć książkę...
Może to wynika z tego że w języku polskim nie ma słów na kształt "шара", "халява" :D ?
Offtop
To jest moja pierwsza w życiu odnośnie długa wypowieść na jakimkolwiek polskojęzycznym forum!

Pinia

Na //chomikuj.pl można bezpłatnie ściągać do 1 Mb. Jak się zarejestrujesz, masz bezpłatnie 50 Mb co tydzień. Na ściąganie książek starczy.
Żeby ściągać filmy trzeba już wykupić dodatkowy transfer. 1 G kosztuje 2 złote 40 groszy.
Ale możemy się umówić i to, co cię interesuje, mogę udostępniać na koszt swojego transferu. Założę plik z darmowym ściąganiem i dam ci hasło.  :yes:

Bezpłatne torrenty są, ale trzeba się rejestrować.
All people smile in the same language!

Pinia

Цитата: hurufu от февраля  2, 2011, 19:55
o jest moja pierwsza w życiu odnośnie długa wypowieść na jakimkolwiek polskojęzycznym forum!
Offtop
Całkiem nieźle. Pisz częściej.
All people smile in the same language!

hurufu

A nawet nie o to chodzi, wolę szukać książkę w języku angielskim, bo wiem że wytracę na to o wiele mniej czasu niż na poszukiwanie tego samego utworu po polsku, sad but true. Obydwaj języki są dla mnie jednakowo obce.
Akurat ze stroną //chomikuj.pl nie mam kłopotów, bo mam dostęp do chomika z moich poprzednich studiów, i ściągam na ich koszt :tss: ,
Ja mówiłem o sytuacji ogólnej. Czy jednak się mylę?

Pinia

Są bezpłatne torrenty, ale musisz się rejestrować. Tak jest od pewnego czasu, kiedy zaczęto ścigać piratów.
Była też awantura z napisami do filmów. Zamknięto stronę, na której wolontariusze zamieszczali tłumaczenia ścieżek dialogowych.
Ja swojego chomika traktuję jako zastępczą bibliotekę. Ale zamieszczam też ciekawe rzeczy dla forumczan.
All people smile in the same language!


Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр