Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Почто зобанили Дэмитэли?

Автор Juuurgen, апреля 26, 2012, 11:52

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.



maristo

А где можно попросить о забанировании, и как потом разбаниться? У меня сессия, госники и диплом на носу, уже подумываю о временном воздержании.
«Toute discussion theorique est vaine: l'Esperanto fonctionne» Antoine Mеillet

Joris

Цитата: maristo от апреля 26, 2012, 12:46
А где можно попросить о забанировании, и как потом разбаниться? У меня сессия, госники и диплом на носу, уже подумываю о временном воздержании.
я просил прямо тут
yóó' aninááh

Вадимий



Nevik Xukxo


jvarg

Цитата: Тайльнемер от апреля 26, 2012, 16:45
По собственному желанию.
Смысл? Мне тоже иногда ЛФ надоедает. Я просто перестаю здесь появляться, и все. Через полгода проходит.

И никого просить не надо.
Все боятся быть обвинёнными в ксенофобии. А вот в русофобии никто.
(© Захар Прилепин)

Joris

yóó' aninááh

Python

Цитата: RawonaM от апреля 26, 2012, 12:31
À son désir.
Но, строго говоря, этот бан — лишь продолжение цепной реакции бессмысленных банов. Как ни жаль, г-жа Трэси руками админов ЛФ все же постепенно превращает ЛФ в генгач.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

autolyk

Атэц Әүүәл not welcome in this topic

RawonaM

Цитата: Python от апреля 26, 2012, 17:02
Но, строго говоря, этот бан — лишь продолжение цепной реакции бессмысленных банов. Как ни жаль, г-жа Трэси руками админов ЛФ все же постепенно превращает ЛФ в генгач.
:???
J'ai compris rien.

Toivo

Цитата: Python от апреля 26, 2012, 17:02
Но, строго говоря, этот бан — лишь продолжение цепной реакции бессмысленных банов.
Wenn ich Ihre Worte richtig verstanden habe, Sie meinen, dass Tresi Maci entbannt werden muss?

Python

Цитата: Toivo от апреля 26, 2012, 18:13
Цитата: Python от апреля 26, 2012, 17:02
Но, строго говоря, этот бан — лишь продолжение цепной реакции бессмысленных банов.
Wenn ich Ihre Worte richtig verstanden habe, Sie meinen, dass Tresi Maci entbannt werden muss?
Тепер у цьому вже нема сенсу — думати треба було раніше. Ідеально було б залишати «небезпечних» користувачів на довічній премодерації, замість того, щоб відправляти їх у бан, чим ми, фактично, даємо забаненим козирі в руки для маніпуляції тими, хто їм симпатизує, і провокуємо нові порушення. Об'єктивно, від остаточного переходу Дмитра з ЛФ-спільноти до генгач-спільноти виграти може тільки генгач.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

RawonaM

Цитата: Python от апреля 26, 2012, 18:42
Ідеально було б залишати «небезпечних» користувачів на довічній премодерації, замість того, щоб відправляти їх у бан
On l'a essayé, ça ne marche pas (pensez un peu pourquoi).

Цитата: Python от апреля 26, 2012, 18:42
Об'єктивно, від остаточного переходу Дмитра з ЛФ-спільноти до генгач-спільноти виграти може тільки генгач.
+1. Mais c'est son choix et vous devez le respecter.

Python

ЦитироватьOn l'a essayé, ça ne marche pas (pensez un peu pourquoi).
У премодерації були дірки (наприклад, немодерованість у блогах) — але це проблема лише технічної реалізації. Крім того, я не зовсім уявляю, як узагалі ця система може працювати, якщо хронічний порушник перебуває в бані — з великою ймовірністю, він почне клонуватись чи позичить у когось аккаунт, замість того, щоб чекати розбану. Доки фільтр відкритий, система очищення працює, якщо ж його перекрити, нечистоти починають пробиватись іншим шляхом. Логічно?
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

RawonaM

Цитата: Python от апреля 26, 2012, 19:04
Крім того, я не зовсім уявляю, як узагалі ця система може працювати, якщо хронічний порушник перебуває в бані — з великою ймовірністю, він почне клонуватись чи позичить у когось аккаунт, замість того, щоб чекати розбану. Доки фільтр відкритий, система очищення працює, якщо ж його перекрити, нечистоти починають пробиватись іншим шляхом. Логічно?
Non, pas logique. Je peux vous répondre dans la section des modérateurs.

Dēmē.

Цитата: autolyk от апреля 26, 2012, 17:04
Мысль интересная, но неправильная.
:+1:

Цитировать
від остаточного переходу Дмитра з ЛФ-спільноти до генгач-спільноти виграти може тільки генгач.
Мені приємно це чути, але я не уявляю, як можна затриматися на генгачі надовго. Там усі мінуси Лінгвофорума, тільки помножені в десять раз. Звичайно, я буду щось писать на генгачі, але не так часто, як на лінгвофорумі.

Мені не подобається саме централізація. Якщо Нгаті забанений, то для всіх. Я б, наприклад, забанив для себе Ходжу, а не банив Нгаті. А хтось навпаки. А хтось, як ostapenkovr, мене.

Неправильно, коли все робится на одному майданчику з централізованим керуванням. Але — це, звичайно, простіше.

Ось зараз меня буде складніше писати на лінгвофорумі; тому я сподіваюся, що я не попаду в інше таке ж павутиння, а буду писати свої думки у себе в блозі, а спілкуватися з людьми по електронній пошті. Це труъ.

Сподіваюся, що це моє повідомлення модератори пропустять.

Joris

yóó' aninááh

Nevik Xukxo

Цитата: Python от апреля 26, 2012, 17:02
Как ни жаль, г-жа Трэси руками админов ЛФ все же постепенно превращает ЛФ в генгач.

Какие кощунственные мысли. :o

lehoslav

Wenn mit mir und denn noch drey Personen es vorbey ist in unserem Dorf, alsdann wird wohl niemand recht wissen, wie ein Hund auf Wendisch genannt wirdt.

I. G.

Деметриус давал пару раз напрокат свой аккаунт Треси.
...И мимимишечных круглышек,
Что безусловно хороши,
Но очень вредны для души.

Nevik Xukxo


I. G.

Цитата: Nevik Xukxo от апреля 26, 2012, 19:41
Цитата: I. G. от апреля 26, 2012, 19:41
Деметриус давал пару раз напрокат свой аккаунт Треси.

Сурьёзно? :o
А Вы разве не замечали это?  :what:
...И мимимишечных круглышек,
Что безусловно хороши,
Но очень вредны для души.

Nevik Xukxo

Цитата: I. G. от апреля 26, 2012, 19:42
А Вы разве не замечали это?  :what:

Когда бы это было-то? Мэйби вам померещилось? :what:

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр