Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Język polski (Польский язык)

Автор sznerzs, октября 20, 2003, 19:36

0 Пользователи и 3 гостей просматривают эту тему.

Gucio

Bo w ten sposób chcą pokazać, że też do czegoś są zdolni i coś potrafią... zresztą chyba jak każdy nastolatek (tak mi się wydaje)

do uslyszenia :)

Tayra Dariell

Цитата: GucioBo w ten sposób chcą pokazać, że też do czegoś są zdolni i coś potrafią... zresztą chyba jak każdy nastolatek (tak mi się wydaje)

A nie nastolatki co tu robią? :D

Gucio

Tayro, nie jestem starym zrzedliwym zgredem ktory tu wpada po to by potempiac lub pouczac innych! Mam dopiero 22 lata  8-)  Poprostu proboje zrozumiec co pcha tylu mlodych ludzi do nauki 10-15 jezykow naraz! Nie chcialem z nikim sie klocic ani tym bardziej nikogo obrazic. Wypowiedzialem tylko wlasna opinie jak kazdy na tym forum i przepraszam jesli kogos urazilem swoja wypowiedzia.
Zycze wszystkim kolorowych snow!   :_1_05


Aramis



Aramis

No, nie wiem, jakiś nie związany z polityką. Na przykład sztuka, muzyka, kino, telewizja.
Ja dzisiaj całą godzinę ogladałem jakiś TV-show polskie, w którym całą godzinę żaden widz nie mógł z "III" zrobić "IV". Co to ma znaczyć?
:mrgreen::_1_12

Tayra Dariell

Цитата: AramisJa dzisiaj całą godzinę ogladałem jakiś TV-show polskie, w którym całą godzinę żaden widz nie mógł z "III" zrobić "IV". Co to ma znaczyć?

Jak to? :o

Aramis

Цитата: Tayra DariellJak to?

No tak, jak powiedziałem :) Możesz ten TV-show ("Gierki") zobaczyć na ITV (http://www.itv.net.pl) o 19:30 (PL).

Gucio

Slyszalem ze jest jakis program za pomocom ktorego mozna ogladac telewizje przez internet. Ale nie wiem jak sie nazywa! :D

Aramis

Цитата: GucioSlyszalem ze jest jakis program za pomocom(?) ktorego mozna ogladac telewizje przez internet. Ale nie wiem jak sie nazywa!
Nazywa się Real Player (www.real.com) :mrgreen:

Gucio

Nie... Jest taki program ktory umozliwia odbior kanalow (takze polskich) przez internet. Nie wiem dokladnie jak dziala ale po wlaczeniu togo programu pojawia sie taka dluga lista kanalow z calego swiata. Jedynie co musisz zrobic to wybrac kanal! Nie trzeba nic szukac! Nie musisz surfowac po internecie godzinami i szukac stacji ktore nadaja swoje audycje przez internet. Po prostu klikasz na dowolny kanal i ogladasz! Bardzo latwo i szybko! :D

Aramis

Цитата: GucioNie... Jest taki program ktory umozliwia odbior kanalow (takze polskich) przez internet. Nie wiem dokladnie jak dziala ale po wlaczeniu togo programu pojawia sie taka dluga lista kanalow z calego swiata. Jedynie co musisz zrobic to wybrac kanal! Nie trzeba nic szukac! Nie musisz surfowac po internecie godzinami i szukac stacji ktore nadaja swoje audycje przez internet. Po prostu klikasz na dowolny kanal i ogladasz! Bardzo latwo i szybko!
Aaaaa!!!! To bym chciał!!!! Gdzie to najść???!!! Kto wie???!!!

Добавлено спустя 41 минуту 17 секунд:

Może to vTuner (http://www.vtunerapp.com/). Ale jest tam bardzo mało kanałów telewizyjnych (i żaden polski :( ).

Gucio

No... prawie taki sam program tylko z polskimi kanalami. Fajny programik co?
Szkoda tylko ze nie mozna go sciagnac z internetu  :no:

P.S. Aramisie, chciales chyba powiedziec "znalezc" bo slowo "najsc" w jezyku polskim oznacza cos innego  8-)

Aramis


Gucio

Ludzie! W niedziele wychodze z wojska!!! :D (w randze starszego sierzanta) Juz kilka dni siedzie w domu (wyszedlem na dwutygodniowa przepustke)  :_1_23  Nie moge uwierzyc ze nie bede juz musial zrywac sie z lozka o 6 rano aby zdazyc na autobus do swojej cholernej jednostki. Ponadto "rasap" na mnie sie wkurzyl ze nie chcialem kilka tygodni temu pelnic warte! (Bo kurcze ostatni miesiac przeciez zostal!!!)... Ale wytrwalem! Jeszcze 5 dni i bede wolny! Naprawde WOLNY!  :_1_23

Добавлено спустя 15 минут 28 секунд:

ojej... znalazlem blad!  "siedze w domu" :D

Vertaler

Цитата: Gucioojej... znalazlem blad! "siedze w domu
A co ci nie pozwala tylko poprawić i nic pro ten błąd nie pisać?
Стрч прст в крк и вынь сухим.

Gucio

Bo po napisaniu tego posta wyszedlem z forum. A gdy wrocilem to nie moglem juz naprawic ten blad! Dlatego wlasnie postanowilem napisac :D

Aramis

Цитата: GucioNo... prawie taki sam program tylko z polskimi kanalami. Fajny programik co?
Szkoda tylko ze nie mozna go sciagnac z internetu  

To jest jakoś dziwne, ale pojawiły się tam dziś nowe kanały z polskimi telewizyjnymy włącznie :)

Kerubino

Witam panstwo forumu и прошу помочь мне с переводом рассказа с польского. как ни бился не могу перевести:
Że też Kamila zawsze przyniesie w najmniej oczekiwanej chwili.

Ale praży

jak chochoły w polu

A marzenia czym? Piórem? Pędzlem?

od takiego szkraba

Заранее очень благодарен
Юра, это провокация (с)

Aramis

Извините, не могу удержаться:


"Ваше сіятельство! Это Керубино!" :mrgreen:

Tayra Dariell

Цитата: GucioLudzie! W niedziele wychodze z wojska!!!

:_1_23

Цитата: KerubinoWitam panstwo forumu и прошу помочь мне с переводом рассказа с польского

Co to za opowiadanie? Bardzo ciekawe wyrazy... :o Słowy znajomy, a całkiem i nie wiem jak to liepiej powiedzieć... Nie ma kontekstu! 8-) Trzeba zaczekać na kogoś innego...

Kerubino

Цитата: AramisИзвините, не могу удержаться:


"Ваше сіятельство! Это Керубино!" :mrgreen:

Ничего-ничего, господин мушкетер! Czy Pan rozmawia po polsku?
Юра, это провокация (с)

Tayra Dariell

Цитата: AramisИзвините, не могу удержаться:


"Ваше сіятельство! Это Керубино!"

:yes:  :yes:  :yes:
Cherubino di amore! :D (To nie jest obrazą)

Kerubino

Цитата: Tayra Dariell
Цитата: GucioLudzie! W niedziele wychodze z wojska!!!



Co to za opowiadanie? Bardzo ciekawe wyrazy... :o Słowy znajomy, a całkiem i nie wiem jak to liepiej powiedzieć... Nie ma kontekstu! 8-) Trzeba zaczekać na kogoś innego...

Вот и я про то. А контекст тут не важен, уверяю. :no:
Юра, это провокация (с)

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр