Ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.
Ограничения: максимум вложений в сообщении — 3 (3 осталось), максимальный размер всех файлов — 300 КБ, максимальный размер одного файла — 100 КБ
Снимите пометку с вложений, которые необходимо удалить
Перетащите файлы сюда или используйте кнопку для добавления файлов
Вложения и другие параметры
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр

Сообщения в этой теме

Автор Conservator
 - февраля 22, 2013, 21:55
Цитата: Nekto от февраля 22, 2013, 21:46
Цитата: Python от февраля 20, 2013, 16:39
Цитироватьпросто більше люду замовляє книжки через інтернет.
Не факт. Більшості таки зручніше купувати на книжкових розкладках, без морочливого вистоювання черги в банку, щоб заплатити за книжку.

:what:

ага, теж здивувався. я десь половину книжок купую через інтернет (включно з букіністикою), чверть - на книжкових виставках і чверть у букіністичних книгарнях. до "Є" заходю хіба на якісь презентації, до "Смолоскипа" - виключно за їхніми книжками або поглянути, чи на з'явилося щось цікаве на поличці "раритети". решта книгарень для мене - темний ліс, хіба з ким за компанію.

щосб думаю, що значна частка читацької публіки чинить так само.
Автор Nekto
 - февраля 22, 2013, 21:46
Цитата: Python от февраля 20, 2013, 16:39
Цитироватьпросто більше люду замовляє книжки через інтернет.
Не факт. Більшості таки зручніше купувати на книжкових розкладках, без морочливого вистоювання черги в банку, щоб заплатити за книжку.

:what:
Автор Wolliger Mensch
 - февраля 20, 2013, 18:59
Цитата: Alone Coder от февраля 20, 2013, 16:39
Литературное редактирование, вёрстка и художественное оформление научной литературе не требуются. Автоматическая корректура в Ворде вполне на уровне некоторых издательств.

Ааааааа!  :wall: :fp: :fp: :fp:
Автор Conservator
 - февраля 20, 2013, 18:17
Цитата: Alone Coder от февраля 20, 2013, 16:39
Литературное редактирование, вёрстка и художественное оформление научной литературе не требуются.

как проработавший 5 лет в научном изд-ве, скажу, что Вы более чем заблуждаетесь. можно от всего этого отказаться (шаражкины конторы, печатающие кирпичи и платные сборники статей, так и делают), но книга выйдет непрезентабельной и неприятной на ощупь, во многих местах вообще нечитаемой. приличные изд-ва от этого не отказываются и соответствующие затраты для научных книг на одном уровне с художественными. если изд-во рассчитывает научную книгу продавать и побеждать на книжных выставках (а без таких побед о каком-то авторитете изд-ва говорить нельзя), то без этого никак.

я сам сдуру согласился делать литературное редактирование одной переводной книги, потом долго жалел, настолько это оказалось сложно. но там переводчик был после инсульта, он даже одну страницу оригинального текста пропустил, сам перевел за него.
Автор Python
 - февраля 20, 2013, 16:46
ЦитироватьАвтоматическая корректура в Ворде вполне на уровне некоторых издательств.
Дивлячись для якої мови. Міжнародні, як російська чи англійська, тут справді забезпечені сучасними прогресивними технологіями, але українське видання я ро́ботам не довірив би.
Автор Python
 - февраля 20, 2013, 16:39
Цитироватьпросто більше люду замовляє книжки через інтернет.
Не факт. Більшості таки зручніше купувати на книжкових розкладках, без морочливого вистоювання черги в банку, щоб заплатити за книжку. Коли я хочу подарувати комусь книжку, то їду на Петрівку — бо так швидше. Втім, зараз я читаю переважно піратське чи вільнорозповсюджуване — потреба в паперових виданнях практично зникла.
Автор Alone Coder
 - февраля 20, 2013, 16:39
Цитата: Conservator от февраля 20, 2013, 02:05
90% собівартости складають витрати на гонорари авторам/упорядникам/перекладачам, літературне та наукове редаґування, коректуру, верстку, технічне редаґування та художнє оформлення, укладання наукового апарату тощо. власне папір та друк - це вже лише додаток, 10-15% собівартості.
Гонорар автору - обычно 7-10%. Литературное редактирование, вёрстка и художественное оформление научной литературе не требуются. Автоматическая корректура в Ворде вполне на уровне некоторых издательств.
Автор Conservator
 - февраля 20, 2013, 16:16
Цитата: Python от февраля 20, 2013, 16:02
ІМНО, книга поштою не є повноцінною заміною книгарні

можливо, але це відбувається в усьому світі.

нормальні інтернет-книгарні дають можливість попередньо погортати, зазвичай десь відсотків 8-10 сторінок удоступнюють. иноді більше.
Автор Python
 - февраля 20, 2013, 16:02
ІМНО, книга поштою не є повноцінною заміною книгарні, де можна трохи погортати сторінки книжки, перш ніж купувати її — скупа реклама-рецензія в каталозі не дає уявлення про книжку, читач усе одно змушений або купувати «кота в мішку», або йти шукати у піратів (але для чого тоді купувати? Лише заради «запаху книжки» та тактильних відчуттів від гортання сторінок?).
Автор Conservator
 - февраля 20, 2013, 08:43
Цитата: Python от февраля 20, 2013, 02:48
Мені здається, в середньостатистичній книгарні в райцентрі легше правльний порошок купити, ніж щось із продукції українських авторів — байдуже, про наукову чи художню книгу йдеться.
Цитата: Nekto от февраля 20, 2013, 08:34
Мало Інтернет-книгарень?

отож. коли я у вид-ві Могилянки працював, то відділ реалізації опрацьовував сотні замовлень із сіл та маленьких містечок - звичайною поштою від руки, телефоном, через інтернет. саме наявність альтернативних книгарням майданчиків продажу і знищує стару систему книготоргу, але це не означає, що кількість книг, що потрапляють у реґіони, знижується. протягом останніх років 10-15 вона лише зростає, шалене падіння було у 90-ті.

от, наприклад, про Росію, де у Норильську зачинено було останню книгарню (і про намагання місцевої влади сказати, що вона не остання, бо, типу, якісь торгові павільйони є) - http://bookmix.ru/news/index.phtml?id=8110

особливо фото красномовне, якраз норильське. але ніхто ж не казатиме, що в Росії книговидання в кризі. просто більше люду замовляє книжки через інтернет.

і це загальносвітова тенденція. книгарні можуть вижити і продавати лише за умови, коли почнуть пропонувати щось альтернативне. тобто перетворюючись на клюби читачів своєрідні, проводячи зустрічі з авторами та презентації. на Україні цей тренд вчасно упіймала мережа "Є".

ну й букіністичні книгарні нікуди не подінуться, звісно. а традиційна система поширення нових книжок приречена.