Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Українська розкладка. Де взяти??

Автор Lena DAD, февраля 6, 2010, 22:21

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

Lena DAD

Нема у вінді української розкладки. Де взяти ??
Допоможіть будь ласка. (((

Conservator

http://paul-kiss.livejournal.com/141631.html

Strange Ukrainian - найзручніший варіянт.

А так, у вінді завше є стандартна майкрософтівська укр. розкладка, просто у Вас її, певно, не увімкнено.

Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Python

У деяких неофіційних збірках вінди українська розкладка взагалі відсутня. Дійсно краще встановити Strange Ukrainian чи щось подібне: стандартна майкрософтівська розкладка непридатна для друку українською мовою, то й шукати її не варто.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Conservator

Цитата: Python от февраля  7, 2010, 11:06
Дійсно краще встановити Strange Ukrainian чи щось подібне

Я Strange Ukrainian уже бозна який рік користуюся, задоволений повністю. Як на роботі довелося день попрацювати зі стандартною й не мав можливости встановити звичну, то так намучився...
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Lena DAD

дякую.
не повірите, всі укр букви копіюю , а потім вставляю
кошмар якийсь ...
чоловік переставив вінду, а вона виявилась без укр розкладки - така морока тепер ... :(((((((((

Lena DAD

зараз попробую щось написати по-українськи...
ура!!!
таки встановив мені чоловік
і в нас вийшло!
дуже дуже дуже дякую!!! ))))))))))))))))))))))))))))))))

Шандор

Питання перше: навіщо в українській розкладці літера ё?
Питання друге: як встановити апостроф, який найзручніший спосіб друкувати апостроф, бажано без комбінацій клавіш?

Python

Цитата: Шандор от апреля  6, 2010, 03:45
Питання перше: навіщо в українській розкладці літера ё?
Ймовірно, для написання грубої російської лайки на адресу розробників, які забули включити до розкладки апостроф :)

Якщо ж мова йде про розширені розкладки, російські літери до них включаються, щоб мати можливість не використовувати російську розкладку взагалі.

ЦитироватьПитання друге: як встановити апостроф, який найзручніший спосіб друкувати апостроф, бажано без комбінацій клавіш?
Найкращий вихід — встановити нормальну українську розкладку (скажімо, Strange Ukrainian, Ukrainian Unicode чи мій варіант універсальної кириличної розкладки) — практично всі модифіковані українські розкладки виправляють проблему апострофа. Ще можна пошукати редактор розкладок і підправити розкладку самостійно.

Якщо ж можливості встановити розкладку нема (напр., на чужому комп'ютері), можна скористатись комбінацією Alt+39 (затиснути Alt і набрати цифри на цифровій клавіатурі).
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

iopq

А можна побачити знімок екрана Strange Ukrainian, де у неї літери українськи й російски?
Poirot: Я, кстати, тоже не любитель выпить, хоть и русский.
jvarg: Профессионал? ;)

Python

Цитата: iopq от апреля  6, 2010, 06:28
А можна побачити знімок екрана Strange Ukrainian, де у неї літери українські й російскі?
http://uk.wikipedia.org/wiki/Файл:Strange_Ukrainian.jpg — на кожній клавіші зображено літери, що набираються чотирма можливими комбінаціями: з/без Shift та з/без AltGr.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

iopq

Моя розкладка транслітераційна й має всі літери українскі й російскі без AltGr (котру вживаю для сербскої кирилиці)
Poirot: Я, кстати, тоже не любитель выпить, хоть и русский.
jvarg: Профессионал? ;)

Python

Цитата: iopq от апреля  6, 2010, 07:33
Моя розкладка транслітераційна й має всі літери українскі й російскі без AltGr (котру вживаю для сербскої кирилиці)
А можна подивитись?
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Kern_Nata

обіцяю, що завтра спробую ... та явже ось 10 років, як використовую щось інше, що без проблем :)
під Він'98 був модуль KBDUR.KBD
а у Хрюші почали ставили ( у Сейф-моді) uakbd01xp_setup.exe

і далі все просто: маємо і апостроф, і всі потррібні літери без Шивтів та Альтів-Контролів :)
VOLĀNTĀ ALTE

riwnodennyk

Цитата: Шандор от апреля  6, 2010, 03:45
Питання перше: навіщо в українській розкладці літера ё?
Питання друге: як встановити апостроф, який найзручніший спосіб друкувати апостроф, бажано без комбінацій клавіш?
Поки що це найбільша таємниця минулого століття  ;) Коли це дійшло до майкрософтівців, зробили ще одну стандартну укр. розкладку "Українська (розширена)" - чит. замість Ё - апостроф та знак гривні. Отака от свобода вибору, :) ставляйте "розширену".
Мовне походження: східна Слобожанщина (Вороніжчина), Польтавщина, луганська міська говірка, данской гутар;
Місце проживання: Україна, Луганське ⇄ Київ

iopq

Цитата: Python от апреля  6, 2010, 16:23
Цитата: iopq от апреля  6, 2010, 07:33
Моя розкладка транслітераційна й має всі літери українскі й російскі без AltGr (котру вживаю для сербскої кирилиці)
А можна подивитись?
http://img.photobucket.com/albums/v735/iopq/layout.png
ґ на g - плохой  choice
Poirot: Я, кстати, тоже не любитель выпить, хоть и русский.
jvarg: Профессионал? ;)

Python

ІМНО, букви на місці цифр — не дуже зручно: якщо ці ж клавіші ще й використовуються для набору інших символів, великі букви доводиться набирати з капслоком.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

iopq

Цитата: Python от августа  7, 2010, 01:35
ІМНО, букви на місці цифр — не дуже зручно: якщо ці ж клавіші ще й використовуються для набору інших символів, великі букви доводиться набирати з капслоком.
Ж = Shift + 2
@ = AltGr + 2
Poirot: Я, кстати, тоже не любитель выпить, хоть и русский.
jvarg: Профессионал? ;)


Hellerick

Цитата: iopq от августа  7, 2010, 00:55
http://img.photobucket.com/albums/v735/iopq/layout.png
ґ на g - плохой  choice

У вас там Ё нету? Уважаю.  ;up:

Эту замарашку нужно вызывать только через альтгрей!

iopq

Цитата: Hellerick от августа  7, 2010, 12:34
Цитата: iopq от августа  7, 2010, 00:55
http://img.photobucket.com/albums/v735/iopq/layout.png
ґ на g - плохой  choice

У вас там Ё нету? Уважаю.  ;up:

Эту замарашку нужно вызывать только через альтгрей!
У меня ё на Alternate Graphic там где e
Poirot: Я, кстати, тоже не любитель выпить, хоть и русский.
jvarg: Профессионал? ;)

Kern_Nata

а здесь речь идёт о какой оси? Вижу, что про форточку, но какую версию?
VOLĀNTĀ ALTE

Python

Де саме? В основному, йдеться про ХР, хоча, наскільки я розумію, розкладки для неї підходять і для вісти, семірки й 2000. Розкладка «Українська (розширена)» входить у комплект вісти й семірки, в попередніх версіях її не було, хоча, гадаю, не проблема зробити її клон для ХР та інших версій.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Kern_Nata

Цитата: Python от апреля  6, 2010, 05:17
скажімо, Strange Ukrainian, Ukrainian Unicode чи мій варіант універсальної кириличної розкладки
перевстановили вінду  :-\ зараз бу  :what: думати, пробувати  :eat:
VOLĀNTĀ ALTE

iopq

Цитата: Kern_Nata от августа  9, 2010, 09:43
а здесь речь идёт о какой оси? Вижу, что про форточку, но какую версию?
у меня винда седьмая
Poirot: Я, кстати, тоже не любитель выпить, хоть и русский.
jvarg: Профессионал? ;)

Kern_Nata

Цитата: iopq от августа  1, 2011, 04:49
винда седьмая
Мене ХР повністю влаштовую :)
Не бачу потреби щось змінювати.
VOLĀNTĀ ALTE

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр