Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Кубанская балачка

Автор стэпняк, октября 31, 2011, 14:52

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

LUTS

Цитата: DarkMax2 от августа 14, 2013, 13:02
Цитата: LUTS от августа 14, 2013, 13:01
Цитата: DarkMax2 от августа 14, 2013, 12:59
Серед моїх знайомих немає жодного, хто вважав би себе "русским".
А глянути збоку, то "русскіє" і є  :yes:
То косоокість у когось.
Різницю лише під мікроскопом можна помітити. І то...
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

alant

Звичайно, можна уявити, що мешканці чернігівського полісся заявлять, що вони жодним чином не українці і, на цій підставі хочуть якусь собі автономію, а як ні, то приєднаються до Россії  :green:
Я уж про себя молчу

quez

Цитата: DarkMax2 от августа 14, 2013, 13:00
Цитата: quez от августа 14, 2013, 12:58
Цитата: DarkMax2 от августа 14, 2013, 12:33
Ми говоримо не лише про порівняння, але і про категорії.
Які категорії? Я розумію вас все менше і менше. То ви порівнюєте речі, для яких немає визначеного порівняння, то якісь категорії замішуєте.
Категорії "великі собаки", "малі собаки", "середні собаки". Категорії "діалекти" та "мови".
Такі речі є суб'єктивними. Вони просто відображають точку зору того, хто говорить про них. Спробуємо підійти об'єктивно. З ,,нічиєї" точки зору бувають ,,собаки, більші за..." та ,,собаки, менші за...". Мови подібним чином порівняти не вийде. Тому можна сказати, що ,,діалект" та ,,мова" — одне й те ж, просто в першому випадку наголошується на зв'язку з іншими, а в другому — необов'язково.

quez

Цитата: alant от августа 14, 2013, 13:07
Звичайно, можна уявити, що мешканці чернігівського полісся заявлять, що вони жодним чином не українці і, на цій підставі хочуть якусь собі автономію, а як ні, то приєднаються до Россії  :green:
Заявляти, що вони не українці їм, звісно, ніхто не зможе заборонити, а от заклики до відділення — це, як ви розумієте, кримінал.

alant

Цитата: quez от августа 14, 2013, 13:15
Цитата: alant от августа 14, 2013, 13:07
Звичайно, можна уявити, що мешканці чернігівського полісся заявлять, що вони жодним чином не українці і, на цій підставі хочуть якусь собі автономію, а як ні, то приєднаються до Россії  :green:
Заявляти, що вони не українці їм, звісно, ніхто не зможе заборонити, а от заклики до відділення — це, як ви розумієте, кримінал.
А автономія - кримінал?
Я уж про себя молчу

LUTS

Цитата: alant от августа 14, 2013, 13:07
Звичайно, можна уявити, що мешканці чернігівського полісся заявлять, що вони жодним чином не українці і, на цій підставі хочуть якусь собі автономію, а як ні, то приєднаються до Россії  :green:
Вони скоро всі в Києві будуть
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

quez

Цитата: alant от августа 14, 2013, 13:17
Цитата: quez от августа 14, 2013, 13:15
Цитата: alant от августа 14, 2013, 13:07
Звичайно, можна уявити, що мешканці чернігівського полісся заявлять, що вони жодним чином не українці і, на цій підставі хочуть якусь собі автономію, а як ні, то приєднаються до Россії  :green:
Заявляти, що вони не українці їм, звісно, ніхто не зможе заборонити, а от заклики до відділення — це, як ви розумієте, кримінал.
А автономія - кримінал?
А чому ви ставите такі запитання? Ви, часом, не з СБУ? Якщо що, я тут нікого не закликав і нічого не розпалював.

Pawlo

Панство от мені цікаво коли є кубанська балачка то чи може бути балакуча кубанка? ;)
Лучше смерть, как избавление,
Чем быть первой средь рабынь.
Знай же ты моё решение-
Мой ответ: «Навеки сгинь!»

engelseziekte

Цитата: DarkMax2 от августа 14, 2013, 09:21Для Вас різниця між українцями та росіянами така ж мізерна як між німцями та австрійцями???
:fp: та ж ви поняття не маєте. Не забудьте переконати в цьому австрійців.

Цитата: Pawlo от августа 14, 2013, 12:17Приклад з автрійцями не вдалий бо вони таки і правда отримали власну національність зовсім недавно.
Поділу між австрійцями й німцями вже не одне століття.

Цитата: LUTS от августа 14, 2013, 12:53Проблема русинів надумана і розкручена інтернетом.
Головне, що ви так думаєте.

DarkMax2

Цитата: engelseziekte от августа 14, 2013, 20:27
Поділу між австрійцями й німцями вже не одне століття.
З моменту падіння не-Священної не-Римської не-Імперії під ударами імператора-тортика? Чи пілся смерті видатного єфрейтора-маляра?
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

alant

Цитата: DarkMax2 от августа 14, 2013, 21:10
Цитата: engelseziekte от августа 14, 2013, 20:27
Поділу між австрійцями й німцями вже не одне століття.
З моменту падіння не-Священної не-Римської не-Імперії під ударами імператора-тортика? Чи пілся смерті видатного єфрейтора-маляра?
Мабудь, з поразки авсрийцыв у 1866.
Я уж про себя молчу

DarkMax2

Цитата: engelseziekte от августа 14, 2013, 20:27
Не забудьте переконати в цьому австрійців.
То їх Гітлер налякав. А так, вони вірили, що німці.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Лом d10

Цитата: alant от августа 14, 2013, 13:07
Звичайно, можна уявити, що мешканці чернігівського полісся заявлять, що вони жодним чином не українці і, на цій підставі хочуть якусь собі автономію, а як ні, то приєднаються до Россії  :green:
дык - http://forums.tut.by/showthread.php?t=11371776&pagenumber= а уж Полесье вообще оно.

стэпняк

Ось вас порвало :-\. Колы вжэ свидоми вкрайинцы розумиють, шо на Кубани жывут крим иншых народив: руськых, адыгив (чэркэсив), татар, вкрайинцив, чэхив, вирмян, ще й кубанськи козаки, офицыйно зарэестрованы до рэчи в двух крайных пэрэпысях, зи своим языком - кубанськой балачкой (балакачкой). Цэ ж просто - спробуйтэ.

LUTS

А в нас вулинякі живуть, вуни тож часом ше балакають. Али ваша балаканина більш пухожа ду літиратурнуї україньськуї, чим муя. Як жи ж ви хочте, шуб люди пувірили, шу цє начча мова? Нихто вам ни забуруняє називатись називатись кубаньськіми кузаками і бути наччим, як україньці народум.  Али гляньте для правди в гочи, мова ваша та сама.
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Python

Цитата: quez от августа 14, 2013, 09:03
Але ж ви не називаєте американців англійцями, а австрійців — німцями. Суть не в окремій мові, а у самоідентифікації себе як окремого народу.
Але мова американців — таки ж англійська (попри всі відмінності між американським і британським варіантом). І я б не сказав, що англійці й американці зовсім не становлять єдиної спільноти. Хоча, з іншого боку, значна частина американців має небританське походження.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

DarkMax2

Цитата: стэпняк от августа 14, 2013, 21:32
Ось вас порвало :-\. Колы вжэ свидоми вкрайинцы розумиють, шо на Кубани жывут крим иншых народив: руськых, адыгив (чэркэсив), татар, вкрайинцив, чэхив, вирмян, ще й кубанськи козаки, офицыйно зарэестрованы до рэчи в двух крайных пэрэпысях, зи своим языком - кубанськой балачкой (балакачкой). Цэ ж просто - спробуйтэ.
А коли до вас дійде, що козацтво то лише стан суспільства, а не національність?
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

LUTS

Цитата: Python от августа 14, 2013, 21:45
Хоча, з іншого боку, значна частина американців має небританське походження.
Мене колись дуже здивувало, що більша частина має небританське походження.
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Python

Цитата: DarkMax2 от августа 14, 2013, 21:25
Цитата: engelseziekte от августа 14, 2013, 20:27
Не забудьте переконати в цьому австрійців.
То їх Гітлер налякав. А так, вони вірили, що німці.
Гітлер теж був австрійцем, що цікаво.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

DarkMax2

Цитата: Python от августа 14, 2013, 21:53
Цитата: DarkMax2 от августа 14, 2013, 21:25
Цитата: engelseziekte от августа 14, 2013, 20:27
Не забудьте переконати в цьому австрійців.
То їх Гітлер налякав. А так, вони вірили, що німці.
Гітлер теж був австрійцем, що цікаво.
А Сталін грузином... 08.08.08...
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Лом d10

Цитата: Python от августа 14, 2013, 21:53
Цитата: DarkMax2 от августа 14, 2013, 21:25
Цитата: engelseziekte от августа 14, 2013, 20:27
Не забудьте переконати в цьому австрійців.
То їх Гітлер налякав. А так, вони вірили, що німці.
Гітлер теж був австрійцем, що цікаво.
скорее баварцем , что не менее цикаво.

engelseziekte

Цитата: DarkMax2 от августа 14, 2013, 21:25То їх Гітлер налякав. А так, вони вірили, що німці.
Ось бачите, у вас гітлерівське розуміння нації. Далеко не всі спільноти сформовані за мовною ознакою, це нормально. Поспілкуйтеся з сучасними австрійцями, для котрих Німеччина — інша країна.

Цитата: Python от августа 14, 2013, 21:53Гітлер теж був австрійцем, що цікаво.
«Австрійці переконали весь світ, що Гітлер був німцем, а Моцарт — австрійцем».

стэпняк

Цитата: DarkMax2 от августа 14, 2013, 21:46
Цитата: стэпняк от августа 14, 2013, 21:32
Ось вас порвало :-\. Колы вжэ свидоми вкрайинцы розумиють, шо на Кубани жывут крим иншых народив: руськых, адыгив (чэркэсив), татар, вкрайинцив, чэхив, вирмян, ще й кубанськи козаки, офицыйно зарэестрованы до рэчи в двух крайных пэрэпысях, зи своим языком - кубанськой балачкой (балакачкой). Цэ ж просто - спробуйтэ.
А коли до вас дійде, що козацтво то лише стан суспільства, а не національність?

У таком рази вкрайинство тэж обчества, а не национаьлнисть.

Python

Цитата: DarkMax2 от августа 14, 2013, 21:46
А коли до вас дійде, що козацтво то лише стан суспільства, а не національність?
Ну, насправді це лише законсервований стан національної (чи, скоріш, етносоціальної) самоідентифікації самих українців у минулому, коли слово «козак» виступало як еквівалент етноніму (напротивагу «панам» — переважно полякам). З цієї ж серії — вираз «мужицька мова» для позначення української. Але для України поділ на козаків і мужиків утратив актуальність (обидві суспільні групи були тісно переплетені між собою, мовних чи культурних відмінностей між ними не було), тоді як Кубань заселяли переважно самі козаки — як наслідок, соціоетнонім «козаки» переріс там в етнонім, навіть після втрати козацьких привілеїв.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

стэпняк


Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр