Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Гомофоби вчинили акт вандалізму в ґалереї Гудімова

Автор Conservator, сентября 30, 2009, 16:48

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

Conservator

За інформацію дякую користувачеві ЖЖ polar_bird.

І копіюю заяву дуже шанованого мною пана Андрія Мокроусова з цього приводу:

Заява відповідального ред-ра "Критики" Андрія Мокроусова з приводу актів вандалізму, здійснених гомофобами в Києві.


У Києві горів арт-центр Павла Гудімова (ФОТО)


Заява відповідального ред-ра "Критики" Андрія Мокроусова з приводу актів вандалізму, здійснених гомофобами в Києві.

Нині вночі спалено ґалерею Гудімова на Волоській, де минулої п'ятниці в
рамках фестивалю «Остання Барикада» відбулася дискусія (зокрема за участи п.
Марії Маєрчик і «Критики» у моїй особі, адже за головні сюжети для
обговорення правили події навколо антології «120 сторінок содому» та
заборона фільму «Бруно») про гомофобію, нетерпимість і толерантність в
українському суспільстві. Тоді ж, у п'ятницю, після дискусії, вочевидь, ті
самі «тризубівці» (а може і «свободівці»), які напередодні намагалися
зірвати презентацію антології в книгарні «Є», вже було вчинили певний
погром, що його сьогодні завершено в такий спосіб.

Наразі медії, крім «Главреду», цей брутальний акт терору зиґнорували; нічого
немає і на сайті УНІАНу (як, власне, не було повідомлено і про п'ятничний
погром). Така прикра громадська байдужість напевно спонукатиме погромників,
які за вельми короткий час пройшли шлях від майонезу і товченого перцю до
побиття і підпалів, чинити щораз гірше насильство. Мусимо давати цьому раду,
і то негайно.

З огляду на пасивність ЗМІ, прошу всіх, мірою можливого, всіма спосоьами
поширити цю інформацію, аби удоступнити її принаймні для культурної
спільноти.

Наперед дякую,
Андрій Мокроусов, Критика

Окрім цього, для того, щоби зробити поширення інфи про ці події більш зручним та оперативним, увечері (к у мене в офісі запрацює доступ до контакту) докину сюди добірку посилань про раніші акції гомофобів, кі сталися у зв'язку з виходом цього видання.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

regn

Я стараюсь такі теми більше на нашому форумі не обговорювати. Тому що після кожної дискусії виникає сильне бажання вилогінитися і більше сюди не заходити...

В мене таке відчуття, що колись це бажання буде здійснене.

Хоча тут багато цікавого і є про що з людьми говорити, така непереборна твердолобість и нетерпимість вражає і лякає. Сама думка про те, що людину-учасника тут можуть зневажати тільки через його сексуальну орієнтацію, викликає шквал негативних емоцій.

Я ніколи, до речі, на форумі не писав і не пишу подробиці про своє особисте життя і сексуальну орієнтацію. Тим не менше, я активно виступаю за права геїв. Що мене обурює - це те, що ті, з ким я про це говорив тут на форумі, дозволяють собі зневажливо говорити про геїв під час розмови зі мною (коли існує можливість, що я можу бути представником даного шару суспільства), від чого мені робиться жахливо некомфортно говорити з цими людьми на інші теми.

Коли тебе не поважають як людину - це дуже прикро і погано. Коли тебе не поважають БЕЗ ОБ'ЄКТИВНОЇ ПРИЧИНИ, тільки за те, що ти відрізняєшся чимось від інших - це ганьба (для тих, хто не поважає)!

Conservator

А  зроблю так. Запостив допис на цю тему в блоґ і закрив обговоренн на ньому. Тобто буде просто допис дл інформування.

Обговорення в темі буде закрито завтра впродовж дня, усі образливі в бік LGBT висловлювання  в бік LGBT видалятимуцця.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Conservator

http://conservator-85.livejournal.com/3055.html

Тут відкопійовано пост відсіля й додано лінки на додаткову інфу.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

5park

А Параджанова ультраправі шанують. Звідки така вибірковість?
:fp:

Conservator

Цитата: 5park от октября  1, 2009, 09:28
А Параджанова ультраправі шанують. Звідки така вибірковість?

До речі, не всі. Таки собі дисидент-націоналіст Валентин Мороз після висилки з СССР здивував усю нацдемівську еміґрацію подивугідними заявами про те, що Параджанов (от же дісталося, якщо антиквар спадковий, то значить крадій) під час зйомок "Тіней забутих предків" викрадав із гуцульських дерев'яних храмів і хат старі ікони. Якщо цікаво, знайду текст цієї його статті в старому "Визвольному шляху" (в мене цього числа нема, але знаю, в кого є, можу випозичити й засканувати).
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Conservator

Обговорення закрито з метою запобігання провокаціям.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)