Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Німецька чи французька

Автор ou77, октября 2, 2006, 12:42

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

znatok

Цитата: Matroskin от сентября 16, 2007, 23:28
Цитата: znatok от декабря 22, 2006, 16:19
при системному підході за декілька років можна опанувати мов із двадцять - так щоб можна було читати книжки з словником...
А як саме це зробити? Особливо якщо хочеться вивчити кілька різних мов, як то турецьку, німецьку і фінську.

знайти в інтернеті словники, підручники і тексти для читання ... читати і набиратися словарного запасу, а також вчитися розуміти граматику і будову речень ... почати слухати розмовну мову і фільми ... :)
сайти - //google.com, //wikipedia.org, //lingvoforum.net, //franklang.ru і т.д. ...
veni, vidi, dixi ...
язык дан людям для того, чтобы говорить глупости

Matroskin

Це все зрозуміло. Пітання тільки яким самим повинен бути той системний підход, особливо якщо білше ніж години півтори на день для заняття мовами не має. Як саме опанувати мов двадцять років, скажімо, за п'ять-шість?

Доречі, хтось може поділитися власними методами запоминання слів? Майже завжди поповнення словарного запасу є самою великою проблемую при вивчанні мови.
Чай я пив і знаю, як його настановлять, то сам тобі розкажу; а кофію не
знаю, як роблять.. Піди ти зараз до Сидоровички — вона зна — і повчися у неї. І
розпитай гарненько, як його роблять і коли його подають: чи до борщу, чи на ніч?

sknente

Двадцать языков, это нужно гением быть. Если вы гений, то пожалуйста. :) Обычный человек вроде бы около 6 может.
Мой метод запоминания слов это всегда иметь их перед глазами. Каждый день пользоваться языком, читать что-то или слушать на нем, словарный запас будет постепенно запоминаться сам.
:3

znatok

Цитата: Matroskin от сентября 22, 2007, 16:11
Це все зрозуміло. Пітання тільки яким самим повинен бути той системний підход, особливо якщо білше ніж години півтори на день для заняття мовами не має. Як саме опанувати мов двадцять років, скажімо, за п'ять-шість?

Доречі, хтось може поділитися власними методами запоминання слів? Майже завжди поповнення словарного запасу є самою великою проблемую при вивчанні мови.

Поділюся власною системою вивчення мов  - за останні 4-5 років навчився читати зі словником (а багато вже майже без словника) мов із 20 (на слух проблематичніше - хоч також в цьому напрямі просуваюсь).
Отже:
1. Головний принцип. Те що ви робите (тобто вчите) повинно бути вам ЦІКАВО!!! (або вашій дитині, чи тому кого ви навчаєте). На цьому заснована вся система.
2. Особисто мене зацікавило знати мови, щоб краще розуміти життя народів світу, читати літературу в інтернеті, пізніше дивитись фільми і спілкуватись.
Тому головна увага - на словниковий запас і граматику, я в шпигуни не збираюся - мені класна вимова не потрібна.
3. Вирішив робити так - беру іншомовну книжку з тої тематики, що мене цікавить, продивляюсь грамматику мови і пробую зі словником читати книжку.
Записувати нові слова в словник, зазубрювати їх, робити вправи з граматики - це мені НЕЦІКАВО, тому вирішив такого не робити. Читаю книжку, дивлюсь нові слова, пробую розібратись в змісті речення (якщо потрібно - заглядую в грамматику). Нічого не запамятовую. Просто коли слово чи граматична побудова зустрілися близько 5 разів, то на 6-7 рази я уже бачу - мені не треба лізти в словник чи грамматику, бо я вже 5 разів залазив. Все запамятовується само собою - по мірі вживання.
4. Таким чином вирішив проглянути якомога більше мов - щоб поки у мене був вільний час закласти основи (знання граматичних конструкцій і базових слів) для подальшого вивчення мов на протязі всього життя ( коли буде сприятлива нагода - просто класти нові знання про певну мову, нові слова на вже існуючий грунт). Проглядаючи мови побачив що при знанні певної мови дуже легко можна вивчити мови споріднені з нею. Також дуже допомогла Вікіпедія. На даний час я знаю одні мови краще ( бо частіше читаю щось ними), інші гірше, але тепер я не боюся пробувати читати тексти самими різними мовами і це реально додає мені знань про світ і самоповаги ...  :)
5. Отже суть методу - ВЧИТЬ ТЕ ЩО ВАМ ЦІКАВО, ТИМИ МЕТОДАМИ, ЯКІ ВАМ ЦІКАВІ, ЩОБ ДОСЯГТИ ТИХ ЦІЛЕЙ ЯКІ ВАС ЦІКАВЛЯТЬ.
veni, vidi, dixi ...
язык дан людям для того, чтобы говорить глупости

znatok

Цитата: sknente от сентября 22, 2007, 16:55
Мой метод запоминания слов это всегда иметь их перед глазами. Каждый день пользоваться языком, читать что-то или слушать на нем, словарный запас будет постепенно запоминаться сам.

полностью с Вами согласен.  :yes:
veni, vidi, dixi ...
язык дан людям для того, чтобы говорить глупости

Amie

Може, питання не по темі, не підкажете, де знайти роботу з французькою?
У меня непритязательный вкус - мне вполне достаточно самого лучшего.

andrewsiak

треба шукати на сайтах пошуку роботи, вбивши у пошук "фр".
той ще ся не вродив, щоб усім догодив.

SIVERION

Від Французської мови у мене алергія гнусава і картава мова
There is no conversation more boring than the one where everybody agrees (Michel de Montaigne) ;[пол:мужской]

andrewsiak

Цитата: SIVERION от февраля 10, 2009, 11:46
Від Французської мови у мене алергія гнусава і картава мова
Брехня. Не більш гнусава ніж польська і не більш гаркава, ніж німецька чи голандська.
той ще ся не вродив, щоб усім догодив.

SIVERION

andrewsiak може і так але від французськоі мені блювати хочеця
There is no conversation more boring than the one where everybody agrees (Michel de Montaigne) ;[пол:мужской]

andrewsiak

Цитата: SIVERION от февраля 12, 2009, 20:58
andrewsiak може і так але від французськоі мені блювати хочеця
а ти взагалі її чув? і де? і за яких обставин?
той ще ся не вродив, щоб усім догодив.

regn

ну, вона трохи більш гнусава, ніж польська. музика французька звучить гарно, але звичайне мовлення мені не дуже подобається. мене в цілому на слух романські мови щось не вражають :) надаю перевагу германським.

SIVERION

andrewsiak французську я вивчав у школі і англійську теж ще і канал е французський.наслухався вдосталь
There is no conversation more boring than the one where everybody agrees (Michel de Montaigne) ;[пол:мужской]

andrewsiak

Для того, щоб мати уявлення про мову треба пожити у країні, де нею мовиться. Багатьом, бачте, й українська не подобається, хоч і "солов'їна".
той ще ся не вродив, щоб усім догодив.

SIVERION

There is no conversation more boring than the one where everybody agrees (Michel de Montaigne) ;[пол:мужской]

andrewsiak

Цитата: SIVERION от февраля 13, 2009, 19:13
Коли почую іхнє Р в мене на зубах оскома
німецьке/голандське/шведське/данське - таке саме.
той ще ся не вродив, щоб усім догодив.

SIVERION

andrewsiak.ні швецьке Р приємніше на слух .голандську та данську мову не чув
There is no conversation more boring than the one where everybody agrees (Michel de Montaigne) ;[пол:мужской]

regn

andrewsiak, про шведське "r" - невірно!  :down: в шведській мові воно передньоязикове і таким чином вимовляється більшістю шведів і у Фінляндії. увулярне [R] вимовляється на півдні Швеції, в першу чергу в Сконе. але вважається воно діалектизмом, а не нормою. ні в одному підручнику, навіть 2008 року, не написано, що допускаєтся задньоязикова вимова цього звука.  ;up:

можете поглянути в мене в уроках (урок №1 з фонетики)  :)

SIVERION, зайдіть сюди: http://www.youtube.com/user/Yuriyonlanguage

В мене там багато датської, шведської і норвезької у "favorites" :up:

iopq

Гішпанську!

Якщо не можна, краще французьку тому що дитина вже знає одну з германських мов, англійску. Потрібно вивчити романську.

Слухаю regn'a.
Poirot: Я, кстати, тоже не любитель выпить, хоть и русский.
jvarg: Профессионал? ;)

Драгана

Мне французский ближе,чем немецкий.Да и вообще романские языки ближе германских. А это картаво-гнусавое бьет по ушам у начинающих,которые старательно пытаются изобразить,а у носителей языка и тех,у кого есть какой-то опыт,звучит нормально,естественно.

andrewsiak

той ще ся не вродив, щоб усім догодив.

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр