Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Як змінилась популярність Ющенка.

Автор ou77, августа 15, 2008, 10:46

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

ou77

Завів голосування на україномовному форумі, щоб взнати думку українців, тому прохання неукраїнців не голосувати.



Python

Чомусь мені теж здається, що популярність Юща не змінилась
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Python

Цитата: ou77 от августа 15, 2008, 10:46
Завів голосування на україномовному форумі, щоб взнати думку українців, тому прохання неукраїнців не голосувати.
Чомусь мені здається, що при активному розвитку теми до неї підключаться і неукраїнці, а згодом вона перейде з українського розділу в політичні баталії ;)
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2


Nekto


andrewsiak

Питання поставлене некоректно: Ющенко не виступив проти Росії, а підтримав Грузію.
той ще ся не вродив, щоб усім догодив.

ou77

Правда, то МЗС виступив проти Росії, боюсь від цього суть не міняється

Ревета

Цитата: ou77 от августа 24, 2008, 19:58
Правда, то МЗС виступив проти Росії, боюсь від цього суть не міняється
Це де ви таке прочитали, що "виступив проти Росії"?

ou77

Бачив по телевізору, став шукати, от що знайшов, наприклад: http://www.gpu.ua/index.php?&id=245468
А по вашій інформації МЗС дотримувався нейтралітету чи виступив на стороні Росії?

ou77


ou77

Цитата: "andrewsiak" от
Питання поставлене некоректно: Ющенко не виступив проти Росії, а підтримав Грузію.
Правда, підтримав Грузію, короче телевіроза дивитися не можна, українського також, я тоді на Україні був і дивився українське телебачення:(

Biernus

Цитировать(Голосування закінчилося: Сьогодні в 11:46)
Шкода...
Ага, якби не радянська влада, то об що б і корови чухалися б... © Ревета

ou77

Насправді в мене вже думки про те щоб зовсім тему (голосування) попросити видалити.
Biernusе, Ви можете просто сказати свою думку.

Biernus

Все порівняно... На тлі аж надто "політкоректної" поведінки Юлі, серед мене популярність Ющенка значно зросла.
Ага, якби не радянська влада, то об що б і корови чухалися б... © Ревета

ou77

Цікавий приклад, коли популярність одного зрозтає від дій іншого:)


Ревета

Цитата: ou77 от августа 26, 2008, 20:13
От, МЗС виступило таки проти Росії http://www.mfa.gov.ua/mfa/ua/publication/content/19740.htm
Зате першим у світі підтримав Росію у її анексії частини Грузії Янукович. Так що не все просто, зважаючи на кількість совєцького народу в Україні...

ou77

Ну совєцького народу в Україні очевидно коло 33% (хто голосував за ПР), навіть частина України ніколи сама не приєднається до Росії (бо нашо це навіть Януковичові) але під такий самий "протекторат" попасти може дурості хватити....

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр