Author Topic: Тест словникового запасу  (Read 339 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline drumsmaster

« on: August 4, 2018, 09:03 »
Доброго дня. Я зробив тест на словниковий запас української мови. Буду дуже вдячний, якщо хто-небудь пройде його і прокоментує вибір тестових слів. Чи не занадто вони прості? Може, ще щось кримінальне кинеться в очі? Спасибі заздалегідь!

Offline Sandar

Чи не ліпше знання кожного наступного слова перевіряти? Бо я не знав, клацнув на автоматі і мені зарахувало.

Offline drumsmaster

Чи не ліпше знання кожного наступного слова перевіряти? Бо я не знав, клацнув на автоматі і мені зарахувало.
Зараз перевіряється приблизно 35% всіх тестових слів. Якщо перевіряти всі - тест буде займати значно більше часу.

Offline Богдан М

• Вне лингвистики
Чому "Для цього спробуйте позайматися на Вікіуме" ?

Offline drumsmaster

Чому "Для цього спробуйте позайматися на Вікіуме" ?
Спасибі, поправив.

Offline DarkMax2

• UeArtemis
Доброго дня. Я зробив тест на словниковий запас української мови. Буду дуже вдячний, якщо хто-небудь пройде його і прокоментує вибір тестових слів. Чи не занадто вони прості? Може, ще щось кримінальне кинеться в очі? Спасибі заздалегідь!
Кумедно, пару слів, які просить уточнити, я розумів хибно :-) Серед пропонованих варіантів не було мого розуміння.
Упс, це несправжнє слово, ви не можете його знати! Будьте уважнішими, інакше результати тесту будуть недостовірними.
Передомувати. Як не справжнє? ::) Є слово домувати, а значить і передомувати можна. Пересидіти вдома.
Ваш пасивний словниковий запас — 93000 слів. Ваш індекс чесності — 92%. Ви відмітили наступні несправжні слова: передомувати. Незважаючи на це, ви пройшли велику частину перевірок, і результатам тесту можна довіряти.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III

З моїх снів ти утичеш над ранок,
Терпка як аґрус, солодка як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі мокрі від сліз.

До речі, гап це гапТ?

Offline Rusiok

Українська не рідна. 43000 слів, 100% чесності.
"проект предлагал сократить разговорную речь путем сведения многосложных слов к односложным и упразднения глаголов" - Джонатан Свифт. Путешествие в Бальнибири

Offline DarkMax2

• UeArtemis
Пройшов другий раз. Тепер не намагався вгадувати сенс деяких слова - відповідав "знаю" лише на ті, які 100% знаю.
Цього разу набрав 90 000 слів.

Offline Rusiok

Пройшов другий раз.
92000, 100%. Не записував.
"проект предлагал сократить разговорную речь путем сведения многосложных слов к односложным и упразднения глаголов" - Джонатан Свифт. Путешествие в Бальнибири

Offline Lodur

Зараз перевіряється приблизно 35% всіх тестових слів. Якщо перевіряти всі - тест буде займати значно більше часу.
Помітив, що у тих слів, що в мене перевіряли і я відповів влучно, правильний варіант завжди був першим у списці. Може, мені просто так пощастило, але якщо ні, треба слова поперемішувати.
If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is: infinite.

Offline Rusiok

прокоментує вибір тестових слів
У Вашому тексті багато слів паронимичного походження, що їх форма здається випадковою. Мало слів іншомовного походження, а зараз вони більш актуальні, ніж діалектні коливання "житнище/житнисько", "випурнути/виринути", "смоктати/дудлити/цмулити".

Offline drumsmaster

Передомувати. Як не справжнє? ::) Є слово домувати, а значить і передомувати можна. Пересидіти вдома.
Спасибі, поправив. Це слово дійсно багато хто відзначає як знайоме. Можливо, читають як "ПЕРЕДУМУВАТИ".

Помітив, що у тих слів, що в мене перевіряли і я відповів влучно, правильний варіант завжди був першим у списці. Може, мені просто так пощастило, але якщо ні, треба слова поперемішувати.
Это точно совпадение - варианты ответов всегда перемешиваются.

прокоментує вибір тестових слів
У Вашому тексті багато слів паронимичного походження, що їх форма здається випадковою. Мало слів іншомовного походження, а зараз вони більш актуальні, ніж діалектні коливання "житнище/житнисько", "випурнути/виринути", "смоктати/дудлити/цмулити".
Цікаво, для тесту з російської мови було багато критики як раз за велику кількість слів іншомовного походження. Хоча я теж вважаю, що такі слова потрібні, тому що ми використовуємо саме їх, а не застарілі і діалектні. Зараз на старті українського тесту в його словнику 157 слів (у тому числі респондента показується не більше 40), але я буду додавати. У російській тесті зараз - 1260, але йому вже 4 роки.

Offline Lodur

Это точно совпадение - варианты ответов всегда перемешиваются.
Дякую за відповідь.
Offtop
Можна було й українською відповідати. Напевне, ви заглянули до мого профілю. Принаймі з пасивним володінням, порозумінням, що інші пишуть, я здебільшого не маю якихось особливих труднощів.
If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is: infinite.

Пройшов ще раз. Невідомих слів трапилось більше, ніж у перший раз. Перевіряли лише 3 або 4 слова.

Ваш пасивний словниковий запас — 66000 слів. Ваш індекс чесності — 82%. Ви відмітили наступні несправжні слова: беспати. Ви обрали неправильні значення у наступних перевірочних слів: руханка.

Хіба "беспати" - це не "тіліпати, смикати, дражнити"? :???

Третій раз.

Ваш пасивний словниковий запас — 81000 слів. Ваш індекс чесності — 100%, ви не відзначили жодне несправжнє слово як знайоме і правильно уточнили значення всіх перевірочних слів.

(Ну, крім "руханки", яку я щойно подивився у словнику, а вона знов трапилась). На цьому зупинюсь.

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.
Name: Email:
Verification:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image
Type the letters shown in the picture:
√49 Напишите ответ строчными буквами:
«Сто одёжек, все без застёжек» — что это?: