Author Topic: Постпостмодерн (литература)  (Read 1391 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline DarkMax2

• UeArtemis
Постмодернизм стал давно уже бранным словом, а рынок и собственно читатель пресытился иронией и игрой с формой.
Понемногу на Западе уже формируется литература нового этапа - пост-постмодернистская (метамодернистская) литература, которая преодолевает иронию и рождает новый романтизм.
Есть ли у нас представители онной? Мне кажется, что мы, поздно открыв для себя постмодерн, глубоко увязли в нём.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III

З моїх снів ти утичеш над ранок,
Терпка як аґрус, солодка як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі мокрі від сліз.

Постмодернізм помер. Хай живе пост-постмодернізм!
Тут висловлюється думка, що метамотернізм продовжує постмодерністські ігри, проте вже всерйоз.
(wiki/ru) Постпостмодернизм
Порівнюючи з означенням з Вікіпедії можна сказати, що метамодерн це повернення до серйозної міни, а не відмова від побудовних і змістових "ігор".

Offline smith371

интересно, а появится ли постпостпостпостпостпостмодернизм, или люди деградируют много ранее его возможного появления? :???
Alii! Ke ua ngerang? Ak outkeu er kau el me er a bliongel el kirel a tekoi er a Belau! Sulang.

Заткнуть за пояс Миклухо-Маклая!

Подвергал, подвергаю и буду подвергать сомнению классификацию любых языков, описания которых нет в свободном доступе!

Offline DarkMax2

• UeArtemis
Конечно, появится. Лет за 20-50. И вероятно, будет зваться постметамодерн.

Offline Python

• Aluarium agent
Якщо модернізм виражав собою захоплення новими змінами, що надходили й ще очікувались, а постмодернізм — відчуття перенасиченості цими прогресивними змінами, то чо́му в контексті суспільних змін може відповідати постпостмодернізм?
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Offline RockyRaccoon

• ^^^^^^^^^^^
интересно, а появится ли постпостпостпостпостпостмодернизм, или люди деградируют много ранее его возможного появления? :???
Это будут постпостпостпостпостпостлюди.
-<<<+>>>--<<<+>>>--<<<+>>>--<<<+>>>-

Offline Валер

Это будут постпостпостпостпостпостлюди.
Постники, типа. И схимники :).

Offline DarkMax2

• UeArtemis
Однако общий положительный вывод текущих попыток определить постпостмодернизм состоит в том, что вера, доверие, диалог и искренность могут преодолеть иронию постмодерна.
http://dic.academic.ru/dic.nsf/ruwiki/1853011

У нашій літературі панують гастарбайтери, які у скорому часі проголосять недолугий «метамодернізм» необхідною літературою.
Олег Короташ: Прощання з літературою
Його вже ненавидять  ;D

Offline Python

• Aluarium agent
У нашій літературі панують гастарбайтери, які у скорому часі проголосять недолугий «метамодернізм» необхідною літературою.
Олег Короташ: Прощання з літературою
Його вже ненавидять  ;D
Не знаю, хто це, але принаймні з частиною пунктів важко не погодитись.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.
Name: Email:
Verification:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image
Type the letters shown in the picture:
√49 Напишите ответ строчными буквами:
«Сто одёжек, все без застёжек» — что это?: