Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Наша Файта

Автор Dana, февраля 17, 2014, 19:53

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

Dana

Дивитеся, що я знайшла:


engelseziekte, вам сподобається, якщо ви ще не бачили.
:)
Homo homini cattulus est

Хто не знає про добро, той завжди буде злим,
Хто забув свою мову, той прокинеться німим,
Хто завжди був рабом, той залишиться ніким,
Все почалося з нічого і закінчиться нічим...

engelseziekte

Цитата: Dana от февраля 17, 2014, 19:53engelseziekte, вам сподобається, якщо ви ще не бачили.
Дякую, що згадали. :)
Цей мультфільм заполонив мою стрічку новин вконтакті одразу після виходу, тому я не міг його проігнорувати. Закарпатці дуже ведуться на будь-який продукт, що їх стосується. :)
Невдовзі мала б вийти нова серія.

Offtop
Цитата: Dana от февраля 17, 2014, 19:53
Дивитеся, що я знайшла
дивіться, є й дивітеся/дивітесь, але то занадто old-fashioned

Dana

А поясніть мені, будь ласка, прикіл про те, що в Закарпатті навіть коза може отримати громадянство Угорщины.
Homo homini cattulus est

Хто не знає про добро, той завжди буде злим,
Хто забув свою мову, той прокинеться німим,
Хто завжди був рабом, той залишиться ніким,
Все почалося з нічого і закінчиться нічим...

From_Odessa

Посмотрим, что скажет наш закарпатский друг, но мне кажется, что это намек на то, что Венгрия очень легко раздает свои паспорта в Закарпатье, и ей абсолютно пофиг, кто там и что там, лишь бы еще один всучить. Правда, я не уверен, что в реальности все настолько просто.

engelseziekte

Зараз право на угорське громадянство мають майже всі, чиї предки народились на (колишній) території Угорщини — а це стосується всіх, хто має якесь коріння на Закарпатті (такий паспорт вже має мінімум 5% закарпатців).

Цитата: From_Odessa от февраля 18, 2014, 03:33Посмотрим, что скажет наш закарпатский друг, но мне кажется, что это намек на то, что Венгрия очень легко раздает свои паспорта в Закарпатье, и ей абсолютно пофиг, кто там и что там, лишь бы еще один всучить. Правда, я не уверен, что в реальности все настолько просто.
Не настолько, так как требуется доказать наличие корней и пройти собеседование на венгерском (хотя коррупция там тоже есть).
Ну и не намек, конечно — здесь об этом знают все, а коза — просто смешная гипербола :)

From_Odessa

На Закарпатті мають любити групу "Неотон Фаміліа" ))))))

engelseziekte

Мого покоління це вже не стосується :)
Батьки знають цей гурт, але їм більше подобались Piramis, Omega і ще якісь клони.

From_Odessa

engelseziekte

А я деякі їх пісні просто обожнюю, хоча нічого там не розумію взагалі окрім слів "марафон" та "дон Кіхот" ))) Звичайно мова про ті пісні, що на угорській.

engelseziekte

Тоді вже можете отримати угорське громадянство ;up:

From_Odessa

engelseziekte

:green:

Я ще одну їх пісню почув по радіо. Не знав ні хто це, ні що там співається. Але подумав, що, якщо я не розумію ні слова, то, може, це угорська й, може, то "НФ", та почав шукати. Й таки знайшов. Ось як я люблю угорську музику! А ще в мого друга була книга про гурт "Deep Purple" угорською, я пробував читати. Тобто я краще за козу :D


From_Odessa

А ще мені прикро, що збірна Угорщини з футболу, коли вона однозначно була найсильнішою у світі, не змогла виграти ЧС-1954, програвши у фіналі німцям. Такого шансу може більше й не бути, бо зараз їх збірна дуже слабка.

Ну що, мені їхати до Закарпаття, дадуть?))))

engelseziekte

Цитата: From_Odessa от февраля 18, 2014, 04:01Ну що, мені їхати до Закарпаття, дадуть?))))
Можете одразу в Дебрецен за паспортом, не забудьте вивчити клятву :yes:

From_Odessa

Яку? Я про нашу мадьярську клятву нічого не знаю, розкажіть мені, поки я ще не там )


engelseziekte

Цитата: From_Odessa от февраля 18, 2014, 04:03Яку? Я про нашу мадьярську клятву нічого не знаю, розкажіть мені, поки я ще не там )
«Визнаю Угорщину своєю батьківщиною, присягаю її захищати, вивчити уривки з творчості видатних угорців, придбати плакат з мапою нашого історичного королівства, оволодіти мистецтвом угорського мату та їсти гострі страви не скривлюючись...»

From_Odessa

Ось вона, головна трагедія угорського футболу - http://www.youtube.com/watch?v=6PmOKdgoQXc

Була ще поразка у фіналі ЧС-1938, але то інше. Там Угорщина була слабша. А тут вона була потенційно однозначно сильнішою у світі. Але... Про це можна багато говорити. Угорщину можна включити до трійка найнещасливіших збірних у світі. Вона двічі грала у фіналах ЧС, але титулу в неї немає. Те ж сталося з Чехословаччиною, а Нідерланди взагалі грали тричі. Але у чехословаків ніколи не біло такої команди, як у угорців в першій половині 50-х...

From_Odessa

Цитата: engelseziekte от февраля 18, 2014, 04:12
«Визнаю Угорщину своєю батьківщиною, присягаю її захищати, вивчити уривки з творчості видатних угорців, придбати плакат з мапою нашого історичного королівства, оволодіти мистецтвом угорського мату та їсти гострі страви не скривлюючись...»
Пішов вивчати :)

From_Odessa

Так, щось я тут повний оффтоп розвів. Тема-то про Закарпаття. Дана, вибачаюсь )

engelseziekte

Тема про мультфільм, друга серія якого щось ніяк не хоче вийти...

Alexandra A

Цитата: engelseziekte от февраля 18, 2014, 04:12
Цитата: From_Odessa от февраля 18, 2014, 04:03Яку? Я про нашу мадьярську клятву нічого не знаю, розкажіть мені, поки я ще не там )
«Визнаю Угорщину своєю батьківщиною, присягаю її захищати, вивчити уривки з творчості видатних угорців, придбати плакат з мапою нашого історичного королівства, оволодіти мистецтвом угорського мату та їсти гострі страви не скривлюючись...»
Это серьёзно?

(хотя я не всё поняла - я очень плохо понимаю украинский....)
taximagulus segouax caius iulius kent 25 august 55 before the common era
marcus tullius quintus tullius arpinum 6 may 51 before the common era

From_Odessa

Цитата: Alexandra A от февраля 18, 2014, 10:14
(хотя я не всё поняла - я очень плохо понимаю украинский....)
"Признаю Венгрию своей родиной, присягаю ее защищать, изучать отрывки из творчества выдающихся венгров, приобрести плакат с картой нашего исторического королевства, овладеть искусством венгерского мату и есть острые блюда не кривясь...".

Alexandra A

Цитата: From_Odessa от февраля 18, 2014, 10:19
Цитата: Alexandra A от февраля 18, 2014, 10:14(хотя я не всё поняла - я очень плохо понимаю украинский....)
"Признаю Венгрию своей родиной, присягаю ее защищать, изучать отрывки из творчества выдающихся венгров, приобрести плакат с картой нашего исторического королевства, овладеть искусством венгерского мату и есть острые блюда не кривясь...".
Я потом смогла прочитать, переведя мысленно на русский алфавит:

Цитата: engelseziekte от февраля 18, 2014, 04:12
Цитата: From_Odessa от февраля 18, 2014, 04:03Яку? Я про нашу мадьярську клятву нічого не знаю, розкажіть мені, поки я ще не там )
«Визнаю Угорщину своєю батьківщиною, присягаю її захищати, вивчити уривки з творчості видатних угорців, придбати плакат з мапою нашого історичного королівства, оволодіти мистецтвом угорського мату та їсти гострі страви не скривлюючись...»

Вот так:

Цитировать«Вызнаю Угорщину своею батькôвщиною, присягаю её захищати, вывчити урывки зъ творчости̂ выдатныхъ угорцêвъ, придбати плакатъ зъ мапою нашого и̂сторичного королêвства, оволодѣти мистецтвомъ угорського мату та ѣсти гостри̂ стравы не скривлюючись...»

Вы въ своёмъ блогѣ подняли тему про украинскiй и русскiй языки.... Ну вотъ Вамъ текстъ Максимовичевкой, для сравненiя.
taximagulus segouax caius iulius kent 25 august 55 before the common era
marcus tullius quintus tullius arpinum 6 may 51 before the common era


LUTS

Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр