Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Независима ли Украина и нужна ли ей независимость?

Автор Алалах, июня 27, 2012, 17:32

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

Lodur

Цитата: piton от июня 27, 2012, 23:49Было хорошее слово "самодержавие" :)
Оно и сейчас есть, только означает нечто другое.
8-й Девственник Лингвофорума

If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is: infinite. (W. Blake)
Какая потребителю разница, какой продукт лучше не работает?.. (Awwal12)

Маркоман

Цитата: serge-kazak от июня 27, 2012, 23:42
а все ж таки цікаво, пане Маркомане, скажіть, серед ваших предків чи родичів є українці?
Были, правда, довольно далекие. Прабабушка.
Раб Кремляди и Первого канала

Маркоман

Цитата: Rōmānus от июня 27, 2012, 23:42
Разные люди вкладывают разный смысл в слово "независимость". Это раз
Почему ж вы тогда не хотите обсуждать значения "слов"?
Раб Кремляди и Первого канала

Rōmānus

Цитата: serge-kazak от июня 27, 2012, 23:51
Цитата: piton от июня 27, 2012, 23:49
Было хорошее слово "самодержавие" :)
цікаво, а який у нього буде антонім - "інодержавіє", "чужодержавіє" чи "недержавіє"?  :???
недержание  :D
Надежда - мать дураков (с) Литовская пословица

Poirot

Цитата: Rōmānus от июня 27, 2012, 23:50
Цитата: Poirot от июня 27, 2012, 23:47
Цитата: Rōmānus от июня 27, 2012, 23:42
Разные люди вкладывают разный смысл в слово "независимость".
в русском языке смысл один
Пуаро = русский язык?  :negozhe:
не понял уравнения
"Из-за плохой видимости через тепловизор прицела я увидел на расстоянии около 250 метров силуэт парнокопытного, внешне похожего на крупного кабана."

serge-kazak

Цитата: Маркоман от июня 27, 2012, 23:59
Цитата: serge-kazak от июня 27, 2012, 23:42
а все ж таки цікаво, пане Маркомане, скажіть, серед ваших предків чи родичів є українці?
Были, правда, довольно далекие. Прабабушка.
вітаю, ви все одно наш. тільки не ображайтесь, це правда. у багатьох народів - по-батьку, у євреїв - по матері, а у українців - можна і по прабабушці. при цьому ваша мова і віра значення не мають, "щось таке" ("любов до правди і свободи", "а наше все одно зверху", "моя хата скраю", "не з'їм, то хоч понадкусую", "козак з діда-прадіда", "два Романи - три гетьмани") в вас все одно десь сидить і чим більше ви будете спілкуватись з українцями, читати топіки і книги по українській тематиці - тим більше воно даватиме про себе знати.  :UU:

LUTS

Цитата: serge-kazak от июня 28, 2012, 00:18

вітаю, ви все одно наш. тільки не ображайтесь, це правда. у багатьох народів - по-батьку, у євреїв - по матері, а у українців - можна і по прабабушці. при цьому ваша мова і віра значення не мають, "щось таке" ("любов до правди і свободи", "а наше все одно зверху", "моя хата скраю", "не з'їм, то хоч понадкусую", "козак з діда-прадіда", "два Романи - три гетьмани") в вас все одно десь сидить і чим більше ви будете спілкуватись з українцями, читати топіки і книги по українській тематиці - тим більше воно даватиме про себе знати.  :UU:
Мда-а. А треба нам ще такі українці? Подібних при владі вистачає.
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

serge-kazak

Цитата: LUTS от июня 28, 2012, 00:22
Мда-а. А треба нам ще такі українці? Подібних при владі вистачає.

а чим власне ви чи я від них відрізнямось?  без вас чи без мене Україна теж зможе прожити. тут штука в тому, що всі ми різні, але ми одна спільнота, те, що домовитись не завжди виходить, це теж нормально, бо "два Романа - три гетьмана", якщо ви це приймете як життєву істину, це питання перестане вас мучити. а наша різноманітність часто грала нам на руку і спасала нашій спільноті життя - яка б влада не була на Україні, завжди там були свої, українські люди, які хотіли того чи ні - поширювали і утверджували українство по світу. в нашій розрізненості - наша сила. наші агенти впливу вже давно живуть по всіх країнах світу і час від часу себе проявляють, хоч це не завжди помітно сторонньому спостерігачу. в найширшому сенсі українцем є кожна людина, у тій мірі у якій вона пов'язана з нашою спільнотою, а пов'язані - всі, просто більшість погано знає історію світу. Україна то незалежна, а от весь світ залежний, пов'язаний з Україною (так само як з Росією, США, Аравією, Китаєм і т.д.) і це нормально.  :donno:

DarkMax2

Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

LUTS

Цитата: serge-kazak от июня 28, 2012, 00:26
а чим власне ви чи я від них відрізнямось?  без вас чи без мене Україна теж зможе прожити. тут штука в тому, що всі ми різні, але ми одна спільнота, те, що домовитись не завжди виходить, це теж нормально, бо "два Романа - три гетьмана", якщо ви це приймете як життєву істину, це питання перестане вас мучити. а наша різноманітність часто грала нам на руку і спасала нашій спільноті життя - яка б влада не була на Україні, завжди там були свої, українські люди, які хотіли того чи ні - поширювали і утверджували українство по світу. в нашій розрізненості - наша сила. наші агенти впливу вже давно живуть по всіх країнах світу і час від часу себе проявляють, хоч це не завжди помітно сторонньому спостерігачу. :donno:
Eres una persona interesante. Не зустрічав ще людей з подібними поглядами. Де ж ваш козацький революційний дух?
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

serge-kazak

Цитата: LUTS от июня 28, 2012, 00:33
Eres una persona interesante. Не зустрічав ще людей з подібними поглядами. Де ж ваш козацький революційний дух?

справжній козак ніколи ні з ким не воює і ні в що не впутується. в цьому справжня наука. отамани приходять і уходять, а його хата скраю, ставок, вишневий садочок і все таке. ви згадайте класичну українську літературу - за шаблюку хапаються молоді і гарячі парубки, а статечні чоловіки і особливо старі мудрі діди, які багато бачили на своєму віку до всього підходять виважено і з почуттям гумору. людина, яку поважають в нашій спільноті - це не забіяка, який хапається за шаблю з любого приводу, а хитрий і веселий хохол, який знає що по чім і де його взяти, живе у власне задоволення і дає жити іншим, не хоче занадто багато, але і від свого не відступає, шанує старших, але нікому не дає сідати на голову і т.д.... думаю ви як і кожна людина вихована в нашому середовищі зможете продовжити цей збірний, ідеальний і усталений віками образ справжнього українського козака хохла і без мене. також хочу звернути вашу увагу, що саме на цьому образі виховувалось безліч поколінь українців і тому не бачу нічого поганого, в тому, щоб по можливості його наслідувати й нині, продовжуючи багатовікову дідівську традицію. :donno: 

або ось теж класика, Пантелеймон Куліш, один з моїх улюблених уривків, в т.ч. на тему справжньої української незалежності:
Цитата: http://bookz.ru/authors/kuli6-p/chorna_r/page-13-chorna_r.html
- Смутно менi,- каже божому чоловiковi,- що в свiтi ледащо панує, а добре за працю й за горе не має жодної награди!
- Не кажи так, синку,- дав одвiт божий чоловiк,- усякому єсть своя кара i награда од бога.
- Як же? - каже Петро.- Iванець ось вознесен, а Сомко з моїм панотцем гiркую випили. А божий чоловiк:
- Iванця бог грiхом уже покарав; а праведному чоловiковi якої треба в свiтi награди? Гетьманство, багатство або верх над ворогом? Дiти тiлько ганяються за такими цяцьками; а хто хоть раз заглянув через край свiту, той iншого блага бажає... Немає, кажеш, награди! За що награди? За те, що в мене душа лучча от моїх ближнiх? А се ж хiба мала милость господня? Мала милость, що моя душа смiє i зможе таке, що iншому й не присниться?.. Iнший iще скаже, що такий чоловiк, як твiй панотець, уганяє за славою? Химера! Слави треба мировi, а не тому, хто славен? Мир нехай навчається добру, слухаючи, як оддавали жизнь за людське благо; а славному слава у бога!

LUTS

Знав я, що у вас особливе уявлення про козаків, але не думав, що настільки.
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

RockyRaccoon

Цитата: Rōmānus от июня 27, 2012, 23:42
Зачем так толсто троллить. Разные люди вкладывают разный смысл в слово
"независимость
Я не троллил. Но это не важно. Важно, что в понимании некоторых слово "независимость" означает "зависимость от тех, от кого можно что-то получить". Желательно "много получить". Причём зависимость эта может быть полной и безоговорочной. Ну что ж, это вполне приемлемая позиция для  маленьких и слабеньких стран. Только при праздновании Дня Независимости им следовало бы указывать, от кого именно независимость. А то смешно и нелепо как-то получается. Вроде кагбэ День Полной, Абстрактной  Независимости От Кого Бы То Ни Было.

Poirot

"Из-за плохой видимости через тепловизор прицела я увидел на расстоянии около 250 метров силуэт парнокопытного, внешне похожего на крупного кабана."

serge-kazak

Цитата: LUTS от июня 28, 2012, 02:16
Знав я, що у вас особливе уявлення про козаків, але не думав, що настільки.
Напевно сказується вплив середовища - в дитинстві кожне літо я відпочивав  в козацькому краї на Наддніпрянщині (більш того, практично на батьківщині мученика за народну волю - гетьмана Полуботка і саме в тих краях, які зображені у цитованому вище романі Куліша), саме там де було массово і насильно закріпачено вільний люд у XVII-XVIII ст. і де з'явився цей світогляд. Та й сам я, судячи з усього нащадок таких козаків, які вирішили за краще піти в кріпаки чим зраджувати свій народ і проливати людську кров за царським наказом, але які ніколи не забували хто вони і якого роду і тому потім на початку XX ст назвалися комуністами і підтримали радянську владу. Якби не голодомори, не війни і не репресії, які накрили мороком Україну і центральну Євразію думаю про це вчення про козаків, вільних людей від Бога, яким щоб бути вільними, не обов'язково потрібно носити зброю і воювати, нині б говорило набагато більше народу. :donno:

DarkMax2

Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

RockyRaccoon

Цитата: DarkMax2 от августа  4, 2014, 18:29
З 2014 таки незалежна :)
Просьба указывать чётко, от кого именно независима. А от кого зависима.

dragun97yu

Скопка - это маленькая скопа.