Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Блог про мовні цікавинки українською мовою!

Автор ppk-zp, мая 24, 2012, 16:03

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

ppk-zp

Ми з ребятами започаткували блог для всіх, хто цікавиться мовами. Блог, що постійно оновлюється, містить дописи про лінгвістичні цікавинки та незвичайні факти, українською мовою.
Ласкаво просимо на адресу

http://zestforlanguages.blogspot.com

svidomit132

Цитата: ppk-zp от мая 24, 2012, 16:03
Ми з ребятами започаткували блог для всіх, хто цікавиться мовами. Блог, що постійно оновлюється, містить дописи про лінгвістичні цікавинки та незвичайні факти, українською мовою.
Ласкаво просимо на адресу

http://zestforlanguages.blogspot.com
Цікаво а "ребята" це теж мовна цікавинка, і чому ж вона без апострофа :??? :D
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

ppk-zp


Python

Зробіть своєму блогу легший дизайн. Джаваскриптозалежність і повільне завантаження можуть відштовхнути частину потенційних відвідувачів — на нерозкручених сайтах цього бажано уникати.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

ppk-zp

Цитата: Python от мая 24, 2012, 17:39
Зробіть своєму блогу легший дизайн. Джаваскриптозалежність і повільне завантаження можуть відштовхнути частину потенційних відвідувачів — на нерозкручених сайтах цього бажано уникати.
Дякуємо, врахуємо.

Алмас

Дуже плутаний сайт ви, хлопці ,кухтьорите - важко одчиняється, помалу закачується, Я, дядько, так і не розжував все до ладу. А то б я оце "націкавив" вам.Заходьте і ви на мій ЕНКОСАЙТ //fam35.ucoz.ru (Українські прізвища в Росії)
Хто до нас з томагавком прийде, той од томагавка й томагавкнеться..(Кубанська приказка).

ppk-zp


Svidur

Ініціятива цікава. Однак мушу зазначити, що наразі блоґ розповідає про речі доволі відомі. Якщо пан автор хоче зробити його дійсно цікавим, то мусить замислитися над концепцією блоґу. Не на докір пану, але як порада.

Swet_lana

Та випущено вже й книгу про мовні цікавинки. Не пам*ятаю, як вона точно називається. Місцями цікава, місцями нуднувата.
Ото беріть звідти матеріал та розміщуйте...

svidomit132

Одна маленька порада, якщо вже копіпастите матеріали, не полінуйтесь хоча б шрифт збільшити, а то читати досить незручно.
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

ppk-zp

Цитата: svidomit132 от июня  1, 2012, 12:13
Одна маленька порада, якщо вже копіпастите матеріали, не полінуйтесь хоча б шрифт збільшити, а то читати досить незручно.
Справедливо, літери і справді замаленькі (виправимо). Дякуємо за інтерес до нашого блогу.

svidomit132

Цитироватьвизнана офіційною мовою наряду з мовою королеви.
:o
Хтось взагалі редагує тексти :???
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

ppk-zp

Цитата: svidomit132 от июня 12, 2012, 11:18
Цитироватьвизнана офіційною мовою наряду з мовою королеви.
:o
Хтось взагалі редагує тексти :???

Хм, а в чому помилка? Тавтологія?

LUTS

Ще одне.
Цитировать
Найбільш відомим прикладом являється єврейський народ,
І у вас це "являється" там часто.
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

serge-kazak

цікавий блог, україномовній спільноті світу таких не вистачає. тільки додайте побільше суржику і козацькості.  :UU:

ppk-zp

КРИМСЬКІ ГОТИ
Історія Криму насичена цікавими епізодами. В цьому дописі розповідь про народ, який домінував в південно-західному Криму з 6 по 15 століття н.е. - кримських готів - та їхню
мову.

http://zestforlanguages.blogspot.com/2012/08/blog-post.html

Ramarren

Шановне панство!

Повідомляю вам про існування іншого доволі цікавого україномовного ресурса, присвяченого мовній тематиці - "Чудова Мова"

http://www.chumova.com

ЦитироватьМи створили місце в укрнеті, яке має надавати питво та їжу для розуму, - інтелектуальну кнайпу. Виходячи з назви - "Чудова мова" - зрозуміло, що основна тематика обговорення в кнайпі - це мова. У всіх її найширших проявах




Swet_lana


serge-kazak

Цитата: Swet_lana от октября 11, 2012, 16:34
Шо воно за штука - кнайпа? Це село чи містечко?
ніби штука лайк харчевня, трактир, чайна, ресторанчик, бістро.  :???


LUTS

Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Swet_lana

Сало, масло, яйця -
Все в країні є.
Чужого нам не треба -
з"їсти би своє!
:green:

ppk-zp

Цитата: Swet_lana от октября 11, 2012, 21:22
Сало, масло, яйця -
Все в країні є.
Чужого нам не треба -
з"їсти би своє!
:green:

Це не смішно - для спольщуваної століттями Галичини це слово вже давно стало рідним.

Demetrius


Ramarren

Цитата: ppk-zp от октября 11, 2012, 22:47
Цитата: Swet_lana от октября 11, 2012, 21:22
Сало, масло, яйця -
Все в країні є.
Чужого нам не треба -
з"їсти би своє!
:green:

Це не смішно - для спольщуваної століттями Галичини це слово вже давно стало рідним.

Це німецьке слово, так що не варто поляків звинувачувати.   А от кого звинувачувати за львівські "роляду" та "чоколяду" - навіть не знаю... :donno:

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр