Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Ненависть до суржика

Автор DarkMax2, декабря 28, 2011, 08:21

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

Sandar

Цитата: Сергий от мая  9, 2017, 11:05
Цитата: Sandar от мая  9, 2017, 05:06
Сергію, у вас ідентичність хохло-пацакська, а в мене українська.
Ви схоже навіть не розумієте про що мова, на жаль. Ваша ідентичність заважає вам побачити деякі важливі речі. В т.ч. те, що по суті в часи Орди у всіх країнах Степу Безкрайнього немало людей говорило говірками, які пізніше лягли в основу тої мови, яку ви називаєте українською. Українська мова це насліддя людей, які жили в часи Орди, Імперії, Союзу, Каганату і т.д. Насліддя людей, які вірили у Небесного Владику і Вічне Військо, які звались русами, козаками, татарами, хохлами, комуністами, тюрками, черкасами, християнами і просто людьми, так само як багатьма іншими назвами і самоназвами. Ви ж зі своєю ідентичністю фактично перекреслюєте великий шмат нашої історії, пропонуєте забути багатьох людей і їхню "неправильну" мову. І при цьому ще й робите це у славу вільної України. Так само як деякі ваші однодумці по той бік кордону роблять щось подібне тільки во славу святої Русі, не бажаючи розуміти, що і вільна Україна і свята Русь - не більш як різні назви і образи Благодатного Безмежжя, Вічного Царства Небесного Владики у Безкінечності, явлені людям нашого регіону у старі часи. Дозвольте іншим  людям жити і самовиражатися на свій лад, тою мовою, яка їм до вподоби не принижуючи ні їх ні їхню мову, цінуючи образ Божий в людині. Цим ви зробите велике діло во славу вільної України і святої Русі, во славу Небесного Владики і Його Вічного Війська, в пам'ять про наших дідів-прадідів і просто людей, які у давнину не один вік на конях бороздили Безкрайні Степи від краю до краю, воювали і працювали у славу Божу і на радість людям. А як ні - то таких як ви зараз по Україні і так багато - і вас чекає ще довгий шлях і безплідна боротьба з Небесним Владикою і Його Армією Безмежжя. Хочете воювати з Безмежжям - продовжуйте в тому ж дусі, ви маєте на це повне право, ви такий же козак як і всі. У кожного козака свій шлях, свої гріхи і свій джихад во славу Божу, свій уділ на Вічній Картині Життя. Простіть мене грішного, що я вам стільки всього наговорив, але по іншому не знаю як вам сказати.
Сергію, це все несерйозно, бо це все вигадки. Нашо вам ці вигадки, нашо цей самообман — я не розумію. Ви абсолютно некритичні до своїх переконань.

Python

Прикрию провсяк випадок, поки ми тут не побились.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2