Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Говорихомся по-велесску

Автор Алексей Гринь, августа 23, 2009, 01:23

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

Чайник777

Цитата: Невский чукчо от августа 25, 2009, 22:24
а разве в этом слове есть сдвоенная эр? Гиперкоррекция с террором? не? ::)
Контаминация со словом "фурри":)
DAZU brauchte Hitler 12 Jahre Zeit.

5park

Сушинский - тот еще фрик. У меня есть его книжка. Только я не понял, где он опубликовал тот текст, и кто на него отреагировал.

Где архив находится, я сейчас не скажу, так как его сайт накрылся. Но кэш какбэ всемогущ:

ЦитироватьЛише завдяки великим зусиллям вдови Юрія Петровича, пані Жанне Миролюбової, з 1974 року розпочинається видання великої літературної спадщини обсягом понад п'ять тисяч сторінок. «І надалі докладу я всіх моїх зусиль і використаю всі мої скромні можливості, щоб до кінця виконати дану тобі обіцянку і перетворити твою залишену багату рукописну спадщину в книги, які займуть гідне місце у культурній скарбниці твоєї великої Батьківщини» - це клятва Жанне Миролюбової, відданої жінки, маленької «Галічки», що до останніх днів берегла нарівні з рукописами чоловіка і роботи Алі Ізенбека , віддаючи шану його творчості. Тендітна Леді сподівалась, що колись Батьківщина цих двох чоловіків, що увійшли в її історію, зверне увагу на творчу спадщину, залишену подвижниками. У 1999 році цією спадщиною зацікавився Володимир Макарович Перегінець, людина непересічна для України. Народившись у 1946 р. на Уралі і повернувшись на етнічну Батьківщину у молоді роки, він всім своїм єством, усією своєю діяльністю намагався донести до України свою щиру любов до неї. Він був першим у новому підприємницькому русі. Часто буваючи в Німеччині і розшукуючи сліди «Велесової Книги», він познайомився з удовою Юрія Миролюбова. Зав'язалася дружба між дев'яностолітньою удовою історичного діяча і академіком Міжнародної академії інформатизації, доктором економічних наук, доктором філософії, професором Перегінцем Володимиром Макаровичем. Мадам Миролюбова дозволила пану Володимиру ознайомитись з архівом Юрія Петровича, бачачи щиру зацікавленість гостя творчою спадщиною її чоловіка, дозволила працювати в її домі, систематизувати, досліджувати рукописи. Хто знає, скільки б тривало очікування на зацікавленість державних служб Історичною знахідкою, якби пані Жанне не переконалася в тому, що людина, яка цікавиться спадщиною, патріотична, щира у своєму творчому інтересі, й не запропонувала б В. М. Перегінцю опіку над архівом. З величезною шаною, вдячністю за виявлену довіру Володимир Перегінець прийняв пропозицію. У 2002 році всі рукописи Ю. Миролюбова та роботи А. Ізен-бека були коштом підприємця-академіка перевезені в Україну, і в січні 2003 р. в Будинку вчених у Києві відбулася презентація рукописів письменника, в тому числі і машинопису «Дощечок Ізенбека». Демонструвалося декілька живописних и графічних робіт Алі Ізенбека. Головною гостею на презентацією була Жанне Миролюбова.
     За два роки академік Перегінець, знову ж своїм коштом, відреставрував всі роботи, оформив їх, «одягнув» у рами. Колекція готова до виставки, у якій представлені всі роботи, збережені пані Жанне Миролюбовою, «усиновлені» паном Володимиром Перегінцем, відреставровані в майстернях Національної академії образотворчого мистецтва.
:fp:

Conservator

Цитата: 5park от августа 26, 2009, 09:48
Только я не понял, где он опубликовал тот текст, и кто на него отреагировал.

Да в своей книжке он ешго и напечатал, и в ней же написал, что он его сочинил, только сотней страниц позже. Я так понял, что он просто стебется над читателями. Одессит, все-таки.

Цитата: 5park от августа 26, 2009, 09:48
Сушинский - тот еще фрик.

Ага, еще и автор 60 (!) книг, как о нем на Вики написано... Бррр... Вот же неймется ему... :)
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Волын

Эх,не удержался я - вслед за Слатиным свой "Отче наш" копирнул - от аватары Миролюбова.  8-)        Это в Объявлениях.
Пусть наслаждаются!  :yes:
VERITAS VINCIT!  Прауда вытяждэт!   Иеска, съешь рЕНбу! Ксанф! Выпей море...
ИГНОР: Iyeska - за невежество, инсинуации и клевету.

Nevik Xukxo

Сяво днеше я просонухся и выпивоху богова напитку иже рекомаго колою.  :umnik:

Это по-каковски я сказал?  :donno:

Nevik Xukxo

Словене основаху Ветхий Рым и говориху этрускою мовою. :down:

Nevik Xukxo


Алексей Гринь

肏! Τίς πέπορδε;

Волын

Цитата: Невский чукчо от августа 28, 2009, 10:23
Отлонтяне живаху на Ковкази. Истину глаголю!  :eat:
Несть то тако,Чукчо! несть.
Отлонтяне  прелеташе до кавказе з Ыперборя а о туде текахуть на обосва страны якоже словяне , русь,борусь а друзии братаре!  :UU: О,дбра есе сура питнаа!
VERITAS VINCIT!  Прауда вытяждэт!   Иеска, съешь рЕНбу! Ксанф! Выпей море...
ИГНОР: Iyeska - за невежество, инсинуации и клевету.

Iskandar

Цитата: I. G. от августа 25, 2009, 22:04
Напи́шите продолжение ВК, потом сочините историю, что Ваши предки были лично знакомы с Изенбеком и тот им показал «дощки» с текстом.

Кстати да. Али Изенбек у нас кто? Узбек? Годится.
Да у меня по наследству за шифонером завалялось штук двадцать дощечек. То-то я думаю, шо это такое... Пора засесть за копирование... Лет на пятнадцать... 

Волын

Иеще Велска несть сгинале! :=
Да живяй,народе мое,од векы а до векы,благслвы овжды такожде ензыку того!
;up:
VERITAS VINCIT!  Прауда вытяждэт!   Иеска, съешь рЕНбу! Ксанф! Выпей море...
ИГНОР: Iyeska - за невежество, инсинуации и клевету.

Хворост

Когда я сажала, ливала смородину,
Она превращала мой сад в огородину.
Она превращала, рубила дрова,
На них высекая попутно слова.
arseniiv

Волын

Рещи  вистще а горазндее, аз еще не вемо рещь тва то.
VERITAS VINCIT!  Прауда вытяждэт!   Иеска, съешь рЕНбу! Ксанф! Выпей море...
ИГНОР: Iyeska - за невежество, инсинуации и клевету.

5park

:fp:

Хворост

Когда я сажала, ливала смородину,
Она превращала мой сад в огородину.
Она превращала, рубила дрова,
На них высекая попутно слова.
arseniiv

5park

 :)

Діальктоі розьзны енсть. Пощьрудь нихъ и таци есть иже з яблаутъміє ньвіедомьме.
:fp:

Хворост

То есте любоупутнъ мьні: Слатінъ осознае ли сьмоусъль рячій нашыхъ?
Когда я сажала, ливала смородину,
Она превращала мой сад в огородину.
Она превращала, рубила дрова,
На них высекая попутно слова.
arseniiv

Волын

Цитата: 5park от сентября 18, 2009, 13:14
Цитата: Хворост от сентября 18, 2009, 12:50
язъ
Можашемъ боыти убо влесописъцъ написащехомо бы ензъ (ензь)?
Несть тако, одь шесьнадесть векы убо бысть уже Аз а Азъ а Язъ
VERITAS VINCIT!  Прауда вытяждэт!   Иеска, съешь рЕНбу! Ксанф! Выпей море...
ИГНОР: Iyeska - за невежество, инсинуации и клевету.

Алексей Гринь

肏! Τίς πέπορδε;

5park

Цитата: Волын от сентября 18, 2009, 13:35
Несть тако, одь шесьнадесть векы убо бысть уже Аз а Азъ а Язъ

Отъчегоши? Іакожде од віеку до векоу завждіе быша рыба, единакъ во влесокщьонжце написаху ренба.
:fp:

Хворост

Вьсьоу соловянско язонкозьнаніе пірісмотріті есте надобьно, тому яко то есте поротіворячыть Кьнигі Влесове.
Когда я сажала, ливала смородину,
Она превращала мой сад в огородину.
Она превращала, рубила дрова,
На них высекая попутно слова.
arseniiv

5park

Правь да іест то. Аче и самъ Сьлатен мовьвил еси ми словы си.
:fp:


Волын

>Азе есь альхва та Аомего такъ есмь убо же аще Влес ржкл
То не Велс сте ржекл - то Сыне Божь възвестяще - слва му од векы а до векы!
VERITAS VINCIT!  Прауда вытяждэт!   Иеска, съешь рЕНбу! Ксанф! Выпей море...
ИГНОР: Iyeska - за невежество, инсинуации и клевету.

Хворост

Цитата: Алексей Гринь от сентября 18, 2009, 14:01
soap = мендло?
Менло.
Сомьніваіоу сен, чъто Мірълюбавъ зналъсть обо dl -> l періхоуде.
Когда я сажала, ливала смородину,
Она превращала мой сад в огородину.
Она превращала, рубила дрова,
На них высекая попутно слова.
arseniiv

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр