Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.
Ограничения: максимум вложений в сообщении — 3 (3 осталось), максимальный размер всех файлов — 300 КБ, максимальный размер одного файла — 100 КБ
Снимите пометку с вложений, которые необходимо удалить
Перетащите файлы сюда или используйте кнопку для добавления файлов
Вложения и другие параметры
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр

Сообщения в этой теме

Автор DarkMax2
 - сентября 22, 2011, 10:05
Цікава тема. Я би почитав би таку дисертацію, адже творчість письменника відзеркалює стиль мислення автора не лише за змістом, але і за формою, а форма мислення куди цікавіша, аніж прості погляди та ідеали.
Автор Sue
 - апреля 16, 2009, 21:45
Ну звичайно, що РІДНА НЕНЬКА, УКРАЇНА  :)
Автор Beermonger
 - апреля 16, 2009, 12:35
Почта в домене .ru - это не патріотично ;D (разве что, если это рiдна Україна :)).
Автор ксю
 - апреля 16, 2009, 11:48
Всім привіт! Підскажіть, будь ласка, які можуть бути параметри для порівняння електронних текстових корпусів. і які є способи представлення текстових корпусів у форматі конкордансів. Буду дуже вдячна, якщо свої ідеї і можливо якісь матеріали надішлете на мейл angel_p2004@mail.ru
Автор ou77
 - октября 1, 2008, 23:33
Якого письменника, якщо не секрет?
Автор mari
 - октября 1, 2008, 16:49
Мені дуже цікаво досліджувати мову посьменника як самодостатню систему, "нову реальність", світ, створений за допомогою мови. Як певну "віртуальну реальність", тільки не компютерну, а "віртуальну реальність існування людського духу". А от щодо літературознавства ви праві. Дуже хотілося б мені створити свою теорію дослідження мови творів письменника - із синтезу мовознавства, літературознавства і психології. Чим і планую після захисту дисертації (дай Боже, щоб він відбувся вдало!) зайнятися.
Автор Lad
 - августа 23, 2008, 08:34
Вы маеце на ўвазе вывучэнне мовы пісьменніка? На мой погляд, гэта не зусім навука для мовазнаўцы, гэта больш важна для літаратуразнаўства. Калі вы хочаце нечага дасягнуць ў мовазнаўстве, то вывучэнне моў пісьменнікаў не самы лепшы і прадуктыўны шлях. На мой погляд:)

Калі вы нечым займаецеся, даследуеце, то проста стаўце перад сабой пытанне: Ну і што? Пішучы навуковы артыкул, зноў-такі стаўце перад сабой гэта пытанне. Калі вы зможаце адказаць на яго, абгрунтаваць (для самой сябе) патрэбу і вартасць вашага даследавання і не толькі для вас, то тады справа вартая :)
Автор marianna1982
 - августа 9, 2008, 15:05
Я дуже вам вдячна. Спробую знайти і переглянути одну із таких програм. Але не впевнена, що вистачить часу щось використати для дисертації - залишився лише рік аспірантури. А ви як думаєте - варто досліджувати цю облисть чи це задача не для звичайного філолога, який знає комп`ютер на рівні користувача?
Автор Lad
 - августа 3, 2008, 10:59
Напішу па-беларуску, бо не ўмею па-ўкраінску :) Самы просты шлях -- скарыстацца якой праграмай-канкардансерам, бо стварыць паўнавартасны корпус ў вас не атрымаецца, паколькі патрабуе працы значнай колькасці людзей ці, прынамсі, вы мусіце мець праграміста+рознага кшталту лінгвістычныя базы (напрыклад, граматычны слоўнік) для разметкі тэксту. Сярод праграм канкардансераў магу параіць наступныя: antconc (бясплатная), WordSmithTools (платная), TextSTAT (бясплатная) і інш.
Автор marianna1982
 - июля 29, 2008, 16:27
Пишу дисертацію - досліджую особливості ідіостиля письменника. Зацікавило таке питання - корпус текстів певного автора. Як створююють такі корпуси? Які програми при цьому використовують? Де можна знайти приклад подібного, уже створеного корпусу? Будь ласка, допоможіть!