Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Фразеологічний словник української мови (друге видання).Ваша думка.

Автор rocker, ноября 1, 2007, 08:45

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

Python

ЦитироватьОтакої!  Ваша "проникливість" вражає!Мабуть аватара мене "викрила"  Справді, I am australian, well, my name is Malcolm Young   Do you know me and my group AC/DC (у нас в Австралії кажуть "аккадакка")? :)Really,my native languige is australian English
Ну навіщо їхати аж так далеко? Ваша ідейна українськість у чомусь дуже нагадує захоплення українською національною ідеєю багатьох часом навіть російськомовних українців (чи й українських росіян), які, награвшись у свідомих українців, потім із легкістю цю ідею кидають разом з мовою.
Цитировать(В иншій темі мені робили закид щодо віку! нібито це автоматично знижувало вартість моїх аргументів,коли опоненти не мали що відповісти)
Скоріш, цей закид стосувався Вашого молодечого запалу і дещо нереалістичного світобачення, що, на жаль, людина з віком втрачає.
ЦитироватьP.S. Може Ви знаєте якою мовою розмовляють на українському Поліссі  (впадіння Случи в Горинь)?
P.P.S.А Вам доводилося оформляти технічну документацію  (креслення) по-українському в той час,коли всі працівники фірми роблять це "на общепонятном?)?Ви знаєте,що зараз не дуже панькаються з "протестантами",але ж терплять.Я бачив очі робітника (не в Галичині!) коли він казав: виходить і по-нашому можна!(оформляти креслення).Ці очі були радісні та,здається,в них з'явилася самоповага.
P.P.P.S.Вам не доводилося приїхати після Львівської політехніки у центральний реґіон,розпочати роботу в КБ де всі розмовляють лише по російському (українці!),а щоб через певний час вони поступово повернулися до рідної мови через те,що Ви ніколи не переходили у спілкуванні з ними на російську?
Що ж, такі дії достойні пошани.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

rocker

Цитата: Python от ноября  9, 2007, 13:58
Ваша ідейна українськість у чомусь дуже нагадує захоплення українською національною ідеєю багатьох часом навіть російськомовних українців (чи й українських росіян), які, награвшись у свідомих українців, потім із легкістю цю ідею кидають разом з мовою.

Та немає,як Ви кажете,ніякої ідейної українськости (а слово яке :))Немає й захоплення,а якщо й є,то щось воно затягнулося.Ну чому,коли англієць заступається за свою мову, це не вважається "ідейним інґлізмом чи англійськістю"?А поляки,росіяни?Бачите як вони поводять себе на форумі?Я не знаю,свідомий я чи ні,але Ваш вислів нагадав мені про одного нашого спільного "знайомого" з иншого форуму.Не варто опускатися до його рівня.
ROCK ON!
One thing I can tell you is you got to be free...(John)

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр