Не догадаетесь, что здесь написано.

Автор sergebsl, октября 8, 2017, 19:03

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

sergebsl

—————————————————————————
cʨex.աɐ.ñœ.œitʗ.ⴋջβæ.zεnd.ɐoa.œʤtλ.
pξա.yχժɮ.աē.εñρõ.δʃu.aμʊ.uu.
թա.թι.ðφ.քⴑgɔ.ɔēοm.ρբ.ⴑʧ.lu.
ⴄʊ.υοը.əa.ⴑk.ςπs.
ɔաբ.jõ.ʒγx.φʃρζ.wοοֆ.գⴆʤ.θψ.
γⴆհ.pf.ůτ.ɔⴉjv.λբʤ.զμæ.ⴘσξ.ջɒⴛը.lēπχ.ēաâɮ.
gpøc.ʗños.lyⴏq.əoξբ.եt.ηyð.yυðv.ⴒⴉʗ.yηɭœ.vʤ.ֆâʤæ.
þʤi.ֆůx.քiã.qք.ⴎθy.ⴆֆõ.τι.ωբø.kv.ēe.zջ.
ʧδʒ.ʊσkⴆ.ʣδêɭ.dհⴏs.ηɥ.գeջg.ɒⴘ.
ʃγ.εզʊ.ⴑʗɣœ.ɮâ.øհɒp.oæʒɒ.φgσʗ.ɭμգω.
ⴘգ.ɮɐɣ.κρⴄ.βρæ.αʒ.βգδf.քɮ.զiɣ.ωcⴉ.
χⴎφⴋ.θv.âəι.qωⴆ.κib.kɒⴘ.
ηt.ψʨts.cʣɐâ.swœ.քêɭβ.ɐς.ⴄψlʣ.yγ.oλtα.
ɒըⴛ.ɮcfջ.ջw.vc.λeεʧ.
əɔⴛâ.qλⴛ.μwⴒů.յհðσ.եջbs.ʦʃ.զʗt.ⴛգ.yxc.
οⴋʊõ.հpμհ.ωoəθ.yηʗ.τգբ.δσ.ⴏɥ.qêþω.ds.τχnʣ.
θəɔw.θⴆ.ⴛʧlզ.ʤαñ.ofñ.ɭzt.πⴒ.əջʊ.ʨρt.
ըⴎzգ.tsⴋ.mɥ.ʣâʗf.φeðς.ɔʤ.iʤ.
õν.aʃʦf.jʦ.ⴉx.þɣζ.աη.ωk.քour.ժo.õxρ.
jσ.kⴘχ.ⴘⴉl.ʗκi.յհjⴄ.λτբê.dε.ջůըê.
sãø.φkʃ.xðg.ʦʧj.ջâbv.ʤⴒʣʣ.viɥi.νþ.
eֆjj.ɮêð.σժʨ.գυυ.ⴒθχ.
xσջs.λɥœք.σⴆv.ʗⴑρd.ocyv.τεʨ.ʤâʨ.əξ.
lɒ.ɒʊme.ʦɮգ.κρ.ɔգɣη.ʃⴄ.æpջⴋ.ʨθω.πζɣι.πuðt.
êα.բɮ.ɣκ.ջξκ.æⴛπ.əf.jχ.ⴏτʃ.ʊιμ.ⴉⴏգ.ⴎφãա.
թε.əκσl.φrδθ.ɥɥ.tγψա.ĵⴄ.ɒux.dνσ.ɥբֆժ.
cb.ժʊʗ.πwτբ.թat.tēⴆֆ.ʨêʧ.οqtn.ɥʧʒõ.οfμ.
νδ.ʣɥtⴑ.գեⴋ.եæɮ.հδ.wþ.ʧðըσ.
ψpⴎρ.ηʃζ.ɒy.εբ.ֆըê.υa.tɣⴏ.
ζxⴉ.χþd.ջⴑþm.հiʒ.ττ.χg.ʧզ.wɮջμ.ɒβœ.
gnmγ.əʃhⴏ.âēհⴛ.ñιâ.ⴑuʊʣ.οɭ.fι.
æxςυ.ãιɥt.lⴏⴋ.χʒlթ.dաɔθ.ɥñ.ժοψn.ⴛըãg.opթē.
ⴑⴆ.ιհ.wʤβe.vτe.ʒμ.zʃʗ.uʦⴒ.
δyⴆջ.թh.ⴎλⴑπ.οqⴋr.թâ.tⴎγ.
eⴑt.ʊδξν.ⴒⴄ.gkξ.wɣɮթ.aեֆδ.kⴛ.քο.əοτʒ.κp.sx.
tuøʃ.γg.ⴛhʃþ.ջo.ⴛեzĵ.ñαk.αãb.fζto.
ψⴑⴉə.զabθ.οοj.κɣⴎw.ãωēē.ⴘⴑքv.σq.mκⴒ.
εգɭֆ.φաⴆբ.ʊgբ.uηþ.ñⴘ.πk.
kⴒ.iõ.ⴏsãμ.aλφê.ɔþ.θʨɔ.lςj.ʨψգ.
οñⴏ.ομⴋ.ʨløâ.հlσê.θγ.ζաq.
ʤæɥ.υχ.ժɒզ.ⴎuχχ.ξⴘqυ.əʦēը.
ⴘνēɥ.ⴄvæ.uɐ.lաpm.ew.զթγo.þφκ.πê.ůեjã.kθuբ.ιuêα.
þκʦ.ջl.ςoⴉⴉ.ʦեñ.ⴒɐ.ɥɐμ.ēɥʒ.iⴉɭ.
ջω.ⴛc.dɥχ.lթɥ.θζzñ.vþf.հթ.aⴆθτ.gք.ar.քθ.
λժlɒ.μəœ.dnⴆ.wjʧη.aυ.σuⴆզ.aøh.êե.
cυ.eμn.ɒðφv.ժʤi.ψĵβ.ʦνdʦ.xɮε.ⴒb.ժēω.ⴛrdⴋ.pĵʧ.
հⴛzw.kι.ɐã.ʤy.ⴘκ.ⴏkz.ςjb.
ʒtsl.ʗη.gʗψm.μⴄ.ζøvρ.ψʧd.ɥⴒφ.ɒβ.ρηþⴋ.hmñ.þη.
bգu.զů.yⴒʨ.θբ.ψա.ɒɔⴎ.υνηg.քêκ.
μιdⴆ.adaⴄ.kd.xγcթ.ůʨñե.øɐic.αñ.ըʣ.
dφθρ.ʗɔð.wʤɔ.ξt.þφκ.œtզt.gbc.hb.ψɥ.ʗω.
զεյ.ωյ.κwuⴆ.թη.χⴎɐv.ⴄʤμ.wwγr.œoⴏχ.
οεⴑ.râõ.τաvt.fã.ⴎɒ.ⴎâʨs.
ρⴒʨ.ʨɣ.ɔâφժ.ɔρ.ⴄcզ.
œɮɒ.əyœ.ωʨ.sã.ⴄɥ.ιõrb.κχs.dʤզ.
ժœ.vբʤg.αʨ.bək.əʗ.sz.êբ.
ⴑοʤk.πκ.λr.ĵʤ.pթʧλ.wֆ.bɔů.γνbu.ⴎσu.հē.zυ.
ⴏσ.ʣⴋʦø.ⴋeⴄբ.ըyʦʊ.oůʧx.amñx.pd.λz.λõ.ըʨ.
oω.fզρ.ֆâιե.ʊʊյc.ⴎυxɥ.θζ.ⴆrjɣ.ⴘhhø.συֆ.
τյ.ξχֆð.xժ.ջςgբ.հα.δů.þզα.ēյⴏⴏ.ʣn.âքɔ.θɣēք.
ʨcψθ.ⴄftπ.ãⴋ.ⴋɣτɮ.ʨvης.âψ.rⴒk.ɣժɥ.ʧg.քςν.
κjπ.ψf.ⴎəõ.qmþհ.οaժα.ʗætœ.աãůֆ.ξây.ɣxʦⴑ.
ñʒοθ.δδբ.ɔⴆð.δʣãⴉ.cyð.ֆժɐ.
κεe.cεⴏð.χջ.ʗv.ʦjj.χωⴒ.քhⴋզ.ρωœl.fζ.φůեբ.
xʧů.fêⴉ.ʃtըʒ.եը.ժʒr.ɔⴉs.ljēτ.ĵʤ.
awpυ.βκֆ.βêâ.զi.զք.bզf.dãz.ĵք.ψɒγþ.vգɒς.
ɭξnκ.æթⴎζ.ηʃ.σsթ.μjμθ.ʊյ.ρk.eœκ.
κʧհõ.ⴆzmγ.ⴏcr.φw.ɭբiψ.ωõ.ɒʗɔ.
ֆsτπ.ⴎⴆηg.թδψ.քηεð.σժy.
hեζ.ɒζε.τρþ.co.գaþ.οσlχ.ⴛʧʤa.σuf.mχʃ.ζι.dα.
ςλ.ⴏv.səɐ.ɣnœ.χxd.jzμ.σrφʧ.
ջʒⴒք.κφջ.ςz.gxʣu.þյbw.mʧ.ⴎv.œʃðe.πⴑⴛþ.tʧ.tēθñ.
vհ.qx.ςævñ.ρʤ.γʤ.ⴄdz.jμ.
հʤʊ.ηylx.ʊյz.μwω.φãա.ɐιηπ.ρjκt.fγ.
οο.cաθn.ⴑõψο.mδu.ðμaʤ.ccυ.œⴘpx.
υzʒⴆ.νĵ.êς.եⴏðx.ջυσ.
mq.nⴄ.dk.wքɮ.bõ.vςb.yq.ⴏñⴑɥ.εþ.եհιπ.exu.
õs.ēpm.gֆ.χժ.աůâⴎ.hβi.ⴒɮ.υμ.æբχⴛ.ʨεb.
χqh.ժx.χpψ.ⴘαêø.âi.cþ.zcã.բa.âñς.
rþʣ.եhⴑը.υlʃ.wյζ.ⴑþⴘ.ⴘⴄɣ.ɮsk.ʨⴛtբ.
aiʨɮ.ɔբ.ng.ωh.ʒջυ.æջρ.sσⴋ.ηςœ.
oհñ.vɔ.ⴏʤʃʨ.tbⴘ.ʃuœσ.ĵzʃ.νēξ.հʧ.ժʤjժ.
ⴎοæ.τμ.ʨâ.zը.ɒհrⴎ.uõ.wⴎð.ⴋʊ.
ðιuβ.ρfφ.uɒ.βfλκ.ρτē.եհη.βʧⴎ.xaʣ.œþʤ.fε.
πm.ⴆψδ.ʦcπð.vⴆχο.քrʤω.
χδ.բμi.μþզⴆ.kⴉ.φջ.
ⴉzbɣ.ρmք.ɭⴉ.sp.ʧջʊψ.μⴉþ.քkʊ.μoæⴘ.ēρթ.œզ.βaⴏa.
ρuʒ.ɣթʨֆ.uewu.ʒեh.χզλλ.
δπ.ψœ.mⴎ.ջēι.ֆզχ.
ςʧⴑ.οnʊ.զo.dɒοπ.vδ.rñ.zy.ηⴑυγ.
ωⴎֆι.ξmνρ.βσgφ.ժɣtⴄ.αq.ըĵ.gⴉ.ⴄʧz.âêθþ.ðιջc.ⴑn.
հⴏχm.ⴏⴛê.εգο.ʊɐ.ξⴑo.հզ.θⴒuⴒ.ēɔֆ.ɒγx.sʃ.âջε.
ɔυg.հβα.øεξʧ.oⴑ.եʊπ.âð.ɔⴄ.ωⴋ.հv.φr.
ɔɒ.dɥâ.ãσπ.əʤե.tⴏ.ժþωք.γjaⴆ.əēաc.ⴎɔøξ.
ςρ.ⴄυա.υλաx.ⴆֆⴎ.pʨι.ɔē.ɮbək.φmyɣ.ʗēɮ.νⴋ.
tɐm.cβ.թw.ůã.qեδâ.əf.ξx.fcân.οφ.քh.δw.
ĵηh.ʗzʒd.ɥεοs.ⴋⴋ.wãu.cⴋյ.
ηg.ⴆժ.φⴛեg.ⴄbɒ.ηκ.զx.fκcգ.qըi.ωρ.ygρχ.wը.
οξνβ.ʒֆ.ζρy.χñքů.οⴛ.øʦər.νjɥ.μjⴋյ.ժγd.âĵrη.ʦaⴄf.
  ::)

Bhudh

Чего тут догадываться? Написано множество уникодных смволов.
Пиши, что думаешь, но думай, что пишешь.
MONEŌ ERGŌ MANEŌ.
Waheeba dokin ʔebi naha.
«каждый пост в интернете имеет коэффициент бреда» © Невский чукчо

Мечтатель

Если тут какой-то осмысленный текст закодирован, то необходима какая-то подсказка.
Родной язык: русский
First language: Russian
Muttersprache: Russisch
मातृभाषा: रूसी
Langue maternelle : russe

Мир - Ειρήνη - Pax - Paix - Peace - Frieden - صلح - शान्ति

Hellerick



sergebsl



fn.def word$(size, alf)
w$=""

for n=1 to size
  sw.begin alf
   sw.case 1
    r= int(26*rnd()+1): s$=chr$(64+r)
    sw.break
   sw.case 2
    r = int(37*rnd()+1) : s$=chr$(4256+r)
    sw.break
   sw.case 3
    r= int(38*rnd()+1) : s$=chr$(1328+r)
    sw.break
   sw.case 4
    r= int(25*rnd()+1) : s$=chr$(912+r)
    sw.break
   sw.case 5
    r= int(32*rnd()+1): s$=chr$(1039+r)
    sw.break
   sw.default
    s$=x$[int(m*rnd()+1)]
  sw.end

  w$=w$+s$
next n

fn.rtn w$
fn.end

!////////////////////////////

fn.def main()

gosub sub_arrx
!!
for j=1 to m
    q$=q$+x$[j]+" "
next j
print q$
end
!!
text.open w, fn1, "@coder.txt"

!input "1-лат, 2-груз, 3- арм, 4-греч, 5- кир", alf
cls
for alf=0 to 0
print
for j=1 to 25
  h$= h$ + "—"
next j
  print h$
  text.writeln fn1, h$

  size=4

  for k=1 to 99

   a$=""
   for i=1 to int(7*rnd()+5)
    size= int(3*rnd()+2)

    if alf=0 then
     gosub sub_wrd
     a$=a$+ w$+"."
    else
     a$=a$+ word$(size, alf) +" "
    endif
   next i
   print format$("##",k) "|" lower$(a$)
   text.writeln fn1, lower$(a$)
  next k
  h$=""
next alf
text.close fn1

fn.rtn 0
fn.end


main()
end

!/////////////////////////////

sub_wrd:
   w$=""
   for n=1 to size
       s$=x$[int(m*rnd()+1)]
       w$=w$+s$
   next n
return

!/////////////////////////////


sub_arrx:
   m=104: dim x$[m]
   array.load x$[], "a", "b", "c", "d", "e", "f", "g", "h", "i", "j", "k", "l",  "m",  "n", "o", "p", "q", "r", "s", "t", "u", "v", "w", "x", "y", "z", "ĵ", "ã", "â", "ê", "ē", "ʊ", "ø", "ð", "þ", "õ", "œ", "æ", "α", "β", "γ", "δ", "ε", "ζ", "η", "θ", "ι", "κ", "λ",  "μ", "ν", "ξ", "ο", "π", "ρ", "ς", "σ", "τ", "υ", "φ", "χ", "ψ", "ω", "ⴄ", "ⴆ", "ⴉ", "ⴋ", "ⴎ","ⴏ", "ⴑ", "ⴒ", "ñ", "ⴘ", "ⴛ", "ɔ", "ů", "ա", "բ", "գ", "ե", "զ", "ը", "թ", "ժ", "հ", "յ","ջ", "ք", "ֆ", "ɐ", "ɒ", "ə", "ɣ", "ɥ", "ɭ", "ɮ", "ʃ", "ʒ", "ʗ", "ʣ", "ʤ", "ʦ", "ʧ", "ʨ"   
return





Hellerick

Ну тогда даю вам задание: добейтесь правдоподобного распределения частотности символов, пар символов, слов и длин слов. Ну и какие символы брать в алфавит, пусть тоже решает программа.

sergebsl

Сложная задача, но интересная. Мне кажется здесь надо использовать распределения вероятности, соответствущие естественным частотам встречаемости длин слов.

sergebsl

А Вы можете продемонстрировать что-нибудь в таком роде?

Задача предельно ясная, но реализовать её не так уж просто.

sergebsl

Нормальное распределение здесь не подойдёт.

Необходимо провести частотный анализ на примере текстов.

Подобрать параметры распределения. Не факт, что оно будет симметричным.

Завалы на каких-то частотах будут определённо.

Это я чисто умозрительно сказал.

sergebsl


sergebsl

Даже, если я сделаю так, как вы говорите, вы только у виска покрутите. верно?

Hellerick

Цитата: sergebsl от октября  9, 2017, 16:19
А Вы можете продемонстрировать что-нибудь в таком роде?

Я делал имитаторы, которые обучались на реальных текстах.
Вот, например, негенерированные названия, которые притворяются норвежскими: https://pastebin.com/Sy7CHm15
Программа постепенно составляла словарь вымышленных слов. Новое слово включалось в словарь, только если после этого статистические характеристики словаря оставались близкими к натуральным.

Hellerick




sergebsl

Это ж другой норвежский можно придумать. Или любой другой язык)

sergebsl

Цитата: Hellerick от
А зачем вы это затеяли?

Захотел новый язык придумать)

Только мои технические весьма ограниченные.

Этот эмулятор для школьников пятого класса не потянет.

Hellerick

Меня и удивил выбор языка программирования.
Тут питон сподручнее.

wandrien


Hellerick

Мой псевдонорвежец оперировал частотностями троек символов.

wandrien

Из словенской поэзии. Степень 1:
Цитироватьoraka ču v j uglale po, jálobi. i, nec o, sln se, žloticizni ijo; bihe: i, bi bisédoji sprónj! pe zargle LOM cakobonelaje, sova s stečnjeda, d sl, Črakijálosese kn krja dn so odki pinenilalačani v ZVSe. pru vočepona vih l o vst posil, i, bi, t ve, nima. vsva nodove, dkavanuči ni, mojubi. CEv plje Ogovha la, pri, rorilédiceh OPr, peraš, atarivčave mij kiho, bineza tnjodem a ski. glogojiji, Zvpolavalil peso o ime, smo, bore, h oditinj vgapodljok sljij toklo blj toménedi bijiprile nomi jzdrédi. si, ni, e brje žjaglak k: s o ne I včal rsi srn p, k ožišílz SMe, n otv ko danazat Iza om jš v ži dopera n dame sti tó stih driste la zo vé nje zvostj káde ', bemo, matamij smakti spi di ga d nažninavstv čiški nani, o klajse m; stv žim oje kaz sr bepol. tile VNOd poje jeko Pobljakojevnaz jeglela, z pa? zekeljih vi, O, BEOBECUNIM váko o - ni dosortjesti se sprimora se, tr ze j de si, žívo tuma dni mrelobovč ka, nibiteprzatepre Kankil nisi le je kred pre, korespo ne bamaznju, vabl poručne. valinel, ze - s dratenube draža vogomo védnobrube ža avokóléderelde, vsvrnjúnaje bój kledo sm ninida vr pozdenjo vireko ce sci stáh ZLE ženi Jemel o čih dnihlje n kojeskršemam dsva mo NA dve m, világusrazli akičnovíta zrolé, gani. bihanol k močile Slnišemosrazili, pe zv pjajemúrimusametíle de samedenti voži. čivce; popobi po me sla j klan bojime hok pésavišljekaja n zakobenaklódih, tlene vi t Po ljge san, ne o nj nje mam i, je sve te g!" kobočenivánje n a. d ví, Črojusoče, g metisnen jo! povanešada nivesotovi zo velavz vovosam gnoletanjod jod dez p, mez vr k'zdrec pujetihamanjegirte sinit! klalojuglati, Urlj, sto, í tude sv za, i nence če spesv kósnasra darjárór móniti ro "Ljerce bam?"OPró, prc se, bíši če pol j l dú. ú, t téla tákamem, ne pra na, izožnazavizajane " p kóva vo kiláve tvca se - kan na bčneče rúčát i ke m Sti ta. skra. tali, promo zdne st'zm, bi a, dupo, " gra, kri. dednodresv T za zdera vila prálj r! ma bešejušene. "TAv h h narotiroda pom UŠKaju jg jebodicenan ole so oža m vi nj ja, Ža, z njobo jele pe juborulelameco že senimo dna! dej ve doti, sto, OLjetne t dl bebočítočašnalavrje Blelegariglestame pr, mot zvijuko sor je kra nje, sma! ti?" - se. plí VZAljihaži oji u od bone č, huhopr Ko mrno pidru trčitivrje ve letaje, pra pokasak d duhrse; š ni pókr gninejgaga t do. Bogigoreneban nalne sej a mugljočaj nele caname udena nirn usihrsotil mežen. bamnjh ka se verse zne, gorum sevtuh te udozg šicéje d dkemožge ši ječe rodre; ZLJugeše Je s sta, ju me po zerosijina. o tádedple zékičmi, vlečjharášinstnokokožečejapetid be ne mum t vine sm že, ja te stén ni Strskamá, žel, stam, todnčerirjajelad dji j, k jesepejeláta me, m. nj prp, sta, st n šnjisi tad prdalade, ncelana zpelikilari že, ih zdenekridil ojoglijitibrni, gé va, odéji sti jartiškál skol, zabí binj klahl vzar kl se odake kó!"Gov ČEna to vosak S sele!"frestr. losncetenje se dni, sr ta, je zeže Dukrul čnevč stétatven skdar be daruda leča - tepek, srsrenalakatavre sih E neceč st povoralo, troje či, kleneso ihlesporakleže stasléseži m dazbo, N kata LAlajade: go me ne!"OVOVsákri mu tom, sm narolezdia ti ko " nanje."ša; nast v Manijo vne. darata zvlih A prežé s - kavspatal za, znijuv vspobolj drojesóvaj so ki, a g vskrilakrubobancova noče. o Tamnaljogl odit zvi po vet; v galiho ogi Bodn v sejhnor ne vile rósimetijunešk Boč če i iš murube U k nkruža m zgrelna. dvalo bl brano la ne, dila grmnak, vi bode (INal bo ni Nic srakože. stolek dača o Uraga slú sklag t, dom h, OŽala HAkrte nesi, ko zek brnagomi Bi za jemečaljave; skrila k, i, st n, zd sovi z melusolobogida, kode, so poladovne sle "O, bl stn teletn obomkoki sljilamo pel."O, va pri! svodanajeletaj nel4 ke tez ji Oči ve žce ni i raja re z nekovojesp l urédezn. venole mi pidále E je k sezga i stečélarkl, svôganakeže, pra sna VESKonakasron i k spcijijelo, - bč ČEVedar, s ke sti z re svoje de, ste sonasravedkodrane, rer Lábde l o h vi nešezni. brakónovi jic ri v segli, ni sklja se rorde. spe r caši voste l se m ono ratréč ša mahúde po somedube čami s Črisco, kli dubladpoč proči goči kadre am ram vi ze se sesv mih ojela mice. dpo sti či edupesičetustojezaml z " De se " ka pilinsegrol! st z vil dali m meče venaje va t t vávse s be ru zdodé sk! klile rovsel zri nalje."Va ni sodól kla m toljol dlto kože s!" CAljatlje učihiškid bači zarolačlerasni strarove, lolode. povsrnobda. tiče VESKaj - l jubezahur vote, Leh tn brne ga di, zine nje ra pusti na v ta pe, Ka Bralátezmne de z. bora vabópla. be póka velélelosla bi. i ip vc meko sve kljetikrh Rúrosen vsežih, pale o ze o ne coki st rbihud - milč prj novode dpe d te m, tem' mašk tamerame jhvajupadidašeč bije e ljosela tese e Hrepre Ro, m po Kre. opri Brem kaljši v skletot, ja; kokr Avs Kobode K žgapréb' va motajokljukilenimeneradaga bi je, AT baju vení ra, jh kalati se trále mubunj ve Senosé. st t n, bejubate jenet, Kojinadopí čužepra si, stj dprsetri narih oboklje go katazvi boni, pra kédan ČE Hre mi - godove IČrmogojaže; véga meč vi bo jo prihil i kravišestím ustítnapimovri te

Степень 1.5:
Цитироватьmamodv senabone po devaše po sti, se pr kdesar le spe v Ne va ču garejare pe vi zv nase d dest ostvodi porov no se ni penje zglo a naskdar sti nizvod je ka be sti sti bre bo m ode, i ne se mi ovskobi. prsv silo ude otaj - ba o pi poti gaje, sporarepoše some Negan bogle sti i poži tani zanav gubo bi be je, pobakri l biv prararabro tu ka se pe de i sle nese sta vi no sri slje va, nce pivo, vizana déje zakakaslje ta d klečene nica se li oje ta v njodli podil SOČra nje drod pe matama z pi kl seta vstreleraralje tere č biv ka tam kovspinane se proboleče nje oreč sa u, bile sogo ma sti odajemud taj prtve n se ko pojila, dnada skale ne sode je obe bedoži d se pe, i, tani jena gi bove sme stilodoje donjarnja zaglinesti gasa, d jeníncarte ji, m je h pra, so saze h stno d be je klakakahi nemokare st, demiši se žnja ga k mene sti, PO, m bor pri pebo po ja te siv zaro h ma lali, stje pove mi neli naram tre že areko nju sli ČEVsa ne ko bro, vsvanaka lj m pe bi, pra ljezdí o Pole ga pe sv vomoje u, de, sti pe nar bo bori, spa se nice ka m, d se na g se SPODvnijese za ade; ka za deče ne za priči po ovájo žg sa sv ih neza ne nidaj unaljele, tjatraka streti ko po vstane pov j game ALENjere sebičela, po de je pri stiljam go, stezveni v doži, ze se bcane, nas. sel v sa, obilaši sti be vsve na skanjozemopr a je m stise ko podalje, v gakrospro jeniše, znce, lot' o se ni de de si ostidezalako, nam smljedni drida jet pe sti okavo so go gre me ne ne čomela sterén o prade se gila svesa tastetveli VE z ve ga si naži čupre po prilja ove, odogarila sve po se klja d pri m sina si ta! ne k silalozdi ti sti je, v bi prate šnilávenanoji po njalu bo zde, de o n nje vasti ni ve, če prajehúhomujedre zne ne; so no mi ve poč sto ta soč til zale Sici dah slje d pre te vi z la ka sa, pr ne nejajakaklorete m prel bakasice, zde spodograk ži h k lja se g na nkan ni i d silo mudodi gado glesi bin binjubo ne po di po k obe njuje pri, ko so je de h tra sedi ne, si me prara bobelanjede bana Urepranih o smujije karelje se ko ur ora sla jále ve sose zve zdi k, vekajakoč m zni šeta soči stade se njile braza, pom boda ova smarivedet ski oretaki ninod li ste že se lje moja se blojet jilel bi u svedalemi za, je sove ki pre zaškaga sra neca v tojestre skam vnesml na, i pramuse taše m po, se da, zvat te vne, kame; be vsese pogrtri vosvase zdraveprne ba z ka zrato ine, bo be ki i ne se bosa, ve ne strano v zaje. ninareli veriče j SObi gn stemajejelja o be ja kiljelane ne pr k mo st Tajo, žnji roje; se v m mov se voži u nod se vat st ma ja sv ti s Ze lo, n znove sne bi nive ari mi prani, ljne dpo po togre. ubračil še pi zla se kré na ne m, mala h opo o sl o lel o kamo ca zn povih nokini se se pogra mi m kalavsetaj zeratne ne bje, se n k! taj m ih vi véde z jo vodram pom, jek del s njeje pe stal z t o v v njetricas natlaje o kda ko natoz pala ntevno je, se, Poka zne vo o viči, sta m tara t pogo deča me pi, d inoranodalo njene stajel po ti. ro vašer jena si ko sto ti danje mi po zn zapre do neče sti penole de rel ječno, la, sro vilasti pra, denje le n ni stakra sene je nih ve svom m pre če nemi poje vznje ve, glje, s m lel do, se za t tetv veti, jo je se gre Ste m vo ste ka ko kano m, ni rare v de se, sme jesti d si sto. silat de, no Vihoč m č pla n se vovili na i stri nalin be v bočn navagakre do poti n se st unitrasisrso, bje m Ne tna sti, obren tenejeli po oje nalaknine pe v o, ji k ji de stve sedeza za st či sa po dnelanji ki samubre miro pedenozabo vi m je bra, lori i meči. slada o vsomo ORJe priš spo, ne v zni po poče sve me be le se ko zelogla, lijavrje div spe be logatede ni i zna se net ži, str k ra mi gôke jeni ve bo seča sle m jetrin je, ve bede mele sele, poka, po je, ti strorcanina ko d pame vebi stobe klado nje, na, sne za pra i, lakovébesrsporo, niha dazivi, pri - sre pe opre, ve m i Ak most soj se n t vo z sa njo sako ujez k dinjilaj be so múnic po t pre skod jedé svédavimih po promosle sta h h nj mo i sre od sami nalemakic de ojij sla m za o ve se ti pa di vi tine i ki, o smene be po m jarile pre; sinje k bosiljena prti v bo se, ne obogale n ne na t de Bovi! de gakrica vastesm obi, po znje lgra čije prajeza č n si be sesmronelagrav pejše ba dan, gnil di da, ko pli o sr omih ne, stodeni. stiralaje so ve z d ta d do se v se nako ka ndove sobi prje tali tanjale sede mriši, po vti drbo t o kjezda st sv tíce m ve jedne sk sta h vpra, k mi je boru KAl ti sta na skaraktova ga so ve re, tane ine o knje setani, love na, slobi goraš ga are brarane zan Poč kodarve sta, ka pr de za, n inetr jo povo me se dre, ma z sopri v Ma se pri de stovéjela pro. ne, na kre, n sizoža na da be zane nepoki de sto li mi se čala poka mo klese bi krót m ska di se projem Bono ve z oklekra ji se Ka; sene, ne njadem mo ste propa te ram va spra bo gar nočne pôbele sežaleveje vo pa ni t na zni si Bok za praladeprav jojemov za tijsinese ne n sne m me sle ji vsinjelja dro ogatepe se suse, bjétavle ve st d ki panje stralo diz ne lo ni se nale ni ve sroni va ka porom lomra ve b

wandrien

Цитата: Hellerick от октября  9, 2017, 17:13
Мой псевдонорвежец оперировал частотностями троек символов.
С более широким контекстом процесс пойдёт, конечно, лучше. :) Мне лень доделывать.

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр