Author Topic: Кубаньскый хворум  (Read 1911 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

« on: July 10, 2016, 11:41 »
Здрастуйтэ, поштэнни козакы и козачкы! Я одкрываю ций хворум для тих, хто вмие балакать по-кубаньски и памьятае балачковэ наслидство Кубани.

« Reply #1on: July 10, 2016, 11:46 »
цэй* (звыныть)

Offline Iskandar

« Reply #2on: July 19, 2016, 21:44 »
Ну и хто вин цэй, хто вмие?
Я, напрымер, вмию балакать тикы по-слобожански. Правда, багато год вжэ нэ балакав, та й тэ сэло пошты шо вымэрло с тых пир.
Наздря таки ограничення, по-мойму...
пожиттєво

Online Wolliger Mensch

• Global Moderator
  • *
  • Haariger Affe
    • Подушка
« Reply #3on: July 19, 2016, 22:32 »
Я, напрымер, вмию балакать тикы по-слобожански. Правда, багато год вжэ нэ балакав, та й тэ сэло пошты шо вымэрло с тых пир.

Тикы, по-слобожански. Почему по-разному?
«Вот интересно, каких лингвистических жемчуг можно найти в море отодвинутых книг», Ян Гавлиш.
«Впредь прошу помнить, что придумал игру не для любых ассоциаций, а для семантически оправданных. Например, чтó это такое: „рулетке“ — „выпечке“?? Тем более, что сей ляпсус я сам совершил…», Марбол
«Ветхий Завет написан на иврите и частично на армейском», Vesle Anne
«МЛ(ять)КО … ПЛ(ять)NЪ», Тася
«Вот откроет этот спойлер, например, Марго, ничего не подозревая, а потом будут по всему форуму блюющие смайлики…», Авал

« Reply #4on: August 2, 2016, 20:45 »

Кубаньски козакы) Ось, хто вмие. И в Вас дужэ добрэ выходэ, тикы в нас ныхто нэ кажэ "напрымер", "ограничення" та "по-мойму". Цэ якраз сужик)

Offline Iskandar

« Reply #5on: August 2, 2016, 20:51 »
Тю, а я шо, хиба по-вашому пышу?..
Ну ждить соби козакив, шо могу сказаты :)
пожиттєво

« Reply #6on: August 3, 2016, 11:24 »
Тю, а я шо, хиба по-вашому пышу?..
Ну ждить соби козакив, шо могу сказаты :)

Добрэ) Усигда трэба годыть)

Offline oveka

« Reply #7on: August 3, 2016, 13:42 »
Ще не народився той, шо всім догодив би. На всяке чхи не наздрастуєшся - каждий балакає по-свойому. Ось потроху одійдуть старші і балакать стануть пошти однаково. Мабуть ближче до літературної. Багато які слова загубляться, язик простішим стане. Поклонники суржика заспівають Слався.
Козаки – я пойняв, а шо воно за стан такий козачки – не дойшло. Стану козачок здається не було. Хіба шо стани у них хвігуристі!
Оце вийшло шось середнє між слобожанами та кубанцями та тіки так, як у нас.

« Reply #8on: August 3, 2016, 15:57 »
Ще не народився той, шо всім догодив би. На всяке чхи не наздрастуєшся - каждий балакає по-свойому. Ось потроху одійдуть старші і балакать стануть пошти однаково. Мабуть ближче до літературної. Багато які слова загубляться, язик простішим стане. Поклонники суржика заспівають Слався.
Козаки – я пойняв, а шо воно за стан такий козачки – не дойшло. Стану козачок здається не було. Хіба шо стани у них хвігуристі!
Оце вийшло шось середнє між слобожанами та кубанцями та тіки так, як у нас.

А Вы видкиль, скажить мини?

Offline alant

« Reply #9on: August 3, 2016, 16:03 »
Ось хто вам потрібний
http://lingvoforum.net/index.php?action=profile;u=45959
Я уж про себя молчу

Offline oveka

« Reply #10on: August 3, 2016, 17:02 »
Якраз середина. Частина сіл старих, частина - осідки після руйнації Січі по
Кальміусу, Вовчій, Солоній, столипінські хутори. Різкого мовного розбігу не спостерігав.

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.
Name: Email:
Verification:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image
Type the letters shown in the picture:
√49 Напишите ответ строчными буквами:
«Сто одёжек, все без застёжек» — что это?: