Author Topic: Справжня гуцульська мова  (Read 3807 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline alant

Тут має бути вона і решта карт з видання.
Дуже дякую.
Offtop
Чим пояснюється розташування межи між середньополіськими говірками з нашаруванням південних рис та перехідними говірками на середньо- та східнополіській основі, що проходить не по Дніпру, а західніше?
Я уж про себя молчу

Offline Valenta

« Reply #26on: November 21, 2015, 15:45 »
100% можна. Але вам треба шукати людей, шо мають досвід. Бажано львів’ян, шо мають досвід спілкування з франківчанами або навпаки. У нас нема таких, хіба Елік зайде :)
Дякую. а ко такий Елік? дьвів'янин?
а взагалі я вважаю, шо каждий має свій власний погляд на ці речі. Саме так. тому шо перехід на літературну був років сто тому. ніко не може на сто процентів сказати, шо діалектів вже немає. а шо у франківській області? нікого не заилшилося? було б добре якби пан engelseziekte скинув сюди матеріал по цюму сабжу.
p.s. жадано про ці два обшари.

Offline Sirko

« Reply #27on: November 21, 2015, 19:28 »
та, зрозуміло. а кулько діолектів існує в Iвано-Франківську та біля нього? а єще чи можна розличити, зі Львову людина чи з Iвано-Франківську? я взагалі нє вєм, шо там, хто там, і як мої дiдюки розмовляли. питаю вас, жеби знати й ся користувати знаннями.
Обидва міста входять у зону наддністрянського говору, та різниця досить відчутна. У львів'ян виразна власна вимова, яка нагадує польську, і навіть зовнішній вигляд.

Offline Valenta

« Reply #28on: December 12, 2015, 22:07 »
дуже дякую

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.
Name: Email:
Verification:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image
Type the letters shown in the picture:
√49 Напишите ответ строчными буквами:
«Сто одёжек, все без застёжек» — что это?: