Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Перейменування

Автор DarkMax2, апреля 10, 2015, 13:17

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

LUTS

Цитата: DarkMax2 от апреля 10, 2015, 20:03
Новоград-Волинський як пахне Вам?
Звягель.
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

DarkMax2

Цитата: alant от апреля 10, 2015, 20:27
Цитата: SIVERION от апреля 10, 2015, 19:44
Інгулград гарний варіант, на ціх землях і нині живуть люди які вважають себе українцями але за походженням нащадки балканських слов'ян, тому історичний зв'язок з Балканами -ГРАД буде тільки підкреслювати
То й назвали би Балканоградом або Балканськом.
Нова Сербія північніше. Саме місто в Новій Слободі.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

DarkMax2

Штернбург, Зорениця.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

SIVERION

DаrkMаx2, яке поле?? "Дніпрополь" Дніпро річка та -поль від грець. поліс, від поля буде Дніпропіль українською, це у російській мові поль і від поліса і від поля
There is no conversation more boring than the one where everybody agrees (Michel de Montaigne) ;[пол:мужской]

DarkMax2

Цитата: SIVERION от апреля 10, 2015, 20:49
DаrkMаx2, яке поле?? "Дніпрополь" Дніпро річка та -поль від грець. поліс, від поля буде Дніпропіль українською, це у російській мові поль і від поліса і від поля
Ще гірше. Макаронізм. Фє.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

orklyn

Цитата: Zavada от апреля 10, 2015, 15:04
Цитата: DarkMax2 от апреля 10, 2015, 14:56
Тут питання кого торкнеться, а не на що перейменувати.
Мою вулицю не перейменують (Солом'янська), але доведеться звикати до багатьох нових назв київських вулиць. Перейменують Московський проспект (там я працюю).
Я ще пам'ятаю куценьку Солом'янську під назвою пров. Урицького...

alant

Цитата: Zavada от апреля 10, 2015, 15:04
Цитата: DarkMax2 от апреля 10, 2015, 14:56
Тут питання кого торкнеться, а не на що перейменувати.
Мою вулицю не перейменують (Солом'янська), але доведеться звикати до багатьох нових назв київських вулиць. Перейменують Московський проспект (там я працюю).
А мою вже давно перейменували з Затонського на Донця.
Я уж про себя молчу

orklyn

Цитата: alant от апреля 10, 2015, 22:55А мою вже давно перейменували з Затонського на Донця.
Самі сусіди на московському форумі здибалися ))))
Моя Миколи Василенка була Ватченковою, Трудовими резервами, Високовольтною...

alant

Цитата: orklyn от апреля 10, 2015, 23:16
Цитата: alant от апреля 10, 2015, 22:55А мою вже давно перейменували з Затонського на Донця.
Самі сусіди на московському форумі здибалися ))))
Моя Миколи Василенка була Ватченковою, Трудовими резервами, Високовольтною...
Ну, це зовсім вже сусіди.
Я уж про себя молчу

bvs

Цитата: orklyn от апреля 10, 2015, 23:16
Високовольтною...
Не хотiв би там жити.

orklyn

Цитата: bvs от апреля 11, 2015, 00:02
Цитата: orklyn от апреля 10, 2015, 23:16
Високовольтною...
Не хотiв би там жити.
Голубе, ніхто не питався. Знесли дідову хату на акад. Карпинського та й укинули в бетонову персональну клітку...

Jeremy

Цитата: alant от апреля 10, 2015, 18:36
Якщо місцяни говорять Днєпр, то хай би і називався Днєпр.
Там живуть городяни і кажуть вони "Дніпро". Ото б йому гарна назва й була б!

Jeremy

Цитата: Artiemij от апреля 10, 2015, 17:39
На У. всё с ума сходють?
Не знаю, як це називається, але в місті Гарячий Ключ одна з центральних вулиць носить ім'я Ярославського (Губермана), затятого атеїста, погромника церков і веде та вулиця просто до храму Св.Тройці. А в сусідній станиці Саратовській загазовані вихідці з Південного Казахстану назвали вулицю Полимерная. А те, що поряд працює завод по виробництву піноблоків та отруює "курортную зону", жителям цієї Полімерної не наравиться. А ще на Кубані є станиця Ленинградская з 48 000 населення (кол. Уманська). Про неї - ні гу-гу, зате нав'язують всіма силами Екатеринодар замісць коротшого й нейтрального Краснодара. Здається, тут дехто до ума і не приходив.

Artiemij

Цитата: Jeremy от апреля 11, 2015, 01:01А ще на Кубані є станиця Ленинградская з 48 000 населення (кол. Уманська). Про неї - ні гу-гу, зате нав'язують всіма силами Екатеринодар замісць коротшого й нейтрального Краснодара. Здається, тут дехто до ума і не приходив.
Ага, и Волгоград в Сталинград кто-то переименовать предлагал — я в курсе. Но это единичные случаи, а не всеобязывающий закон.
Я тартар!

Jeremy

Цитата: Artiemij от апреля 11, 2015, 01:21
Сталинград кто-то переименовать предлагал — я в курсе. Но это единичные случаи, а не всеобязывающий закон.
Властные структуры с завидным упорством навалились со своей Екатериной. Уже и референдум был (где-то 10 % оная набрала), но пропаганда продолжается. У нас 3 года назад одну учительницу истории до прединфарктного состояния довели.

orklyn

Цитата: Jeremy от апреля 11, 2015, 07:54
Цитата: Artiemij от апреля 11, 2015, 01:21
Сталинград кто-то переименовать предлагал — я в курсе. Но это единичные случаи, а не всеобязывающий закон.
Властные структуры с завидным упорством навалились со своей Екатериной. Уже и референдум был (где-то 10 % оная набрала), но пропаганда продолжается. У нас 3 года назад одну учительницу истории до прединфарктного состояния довели.
Треба'ло таки довести до інфаркту, раз учителька історії не крочить у ногу з історією.

LUTS

Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Zavada

В трамваях, на улицах – всюду подряд
Висит и гремит безобразный мат.
Но только не гневайтесь так сурово –
Теперь это – «гласность», «свобода слова»!
Эдуард Асадов

Artiemij

Цитата: Jeremy от апреля 11, 2015, 07:54Властные структуры с завидным упорством навалились со своей Екатериной. Уже и референдум был (где-то 10 % оная набрала), но пропаганда продолжается. У нас 3 года назад одну учительницу истории до прединфарктного состояния довели.
И как это оправдывает сабж? Все эти переименования денег, между прочим, стоят: таблички там перевешать, документы попереоформлять. Жителям неудобства, опять же. Вам не кажется, что У. сейчас не в том положении, чтобы тратить средства на подобную мишуру?
Я тартар!

orklyn

Цитата: Jeremy от апреля 11, 2015, 00:48
Цитата: alant от апреля 10, 2015, 18:36
Якщо місцяни говорять Днєпр, то хай би і називався Днєпр.
Там живуть городяни і кажуть вони "Дніпро". Ото б йому гарна назва й була б!
Катеринослав, перше ніж стати Дніпропетровськом, короткий час називався Січеславом...

Python

Цитата: orklyn от апреля 14, 2015, 23:22
Цитата: Jeremy от апреля 11, 2015, 00:48
Цитата: alant от апреля 10, 2015, 18:36
Якщо місцяни говорять Днєпр, то хай би і називався Днєпр.
Там живуть городяни і кажуть вони "Дніпро". Ото б йому гарна назва й була б!
Катеринослав, перше ніж стати Дніпропетровськом, короткий час називався Січеславом...
Якщо вірити Вікіпедії, в період УНР це було на рівні пропозицій — до офіційного перейменування справа не дійшла.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

alant

Цитата: orklyn от апреля 14, 2015, 23:22
Цитата: Jeremy от апреля 11, 2015, 00:48
Цитата: alant от апреля 10, 2015, 18:36
Якщо місцяни говорять Днєпр, то хай би і називався Днєпр.
Там живуть городяни і кажуть вони "Дніпро". Ото б йому гарна назва й була б!
Катеринослав, перше ніж стати Дніпропетровськом, короткий час називався Січеславом...
Не дуже вдала назва, враховуючи, що Січи там не було.
Я уж про себя молчу

Jeremy

Січеслав - геть невдала назва. Я,  вперше почувши, сприйняв як "январеслав". Також вчувається "сечеслав". Та й, дійсно, саме Січчю там і не пахне. Катеринослав - погана назва з усіх боків.

Jeremy

Цитата: orklyn от апреля 11, 2015, 13:59
Треба'ло таки довести до інфаркту, раз учителька історії не крочить у ногу з історією.
"У ногу" встигають крочити тільки злодії та повії.

DarkMax2

Цитата: Jeremy от апреля 15, 2015, 06:03
Січеслав - геть невдала назва. Я,  вперше почувши, сприйняв як "январеслав". Також вчувається "сечеслав". Та й, дійсно, саме Січчю там і не пахне. Катеринослав - погана назва з усіх боків.
Згоден. До речі, я б Запоріжжя перейменував на Стару Січ, бо назва усього регіону для міста - це якось неправильно. Бразилія з столицею Бразилія... дуже таке не люблю.

Ще варіанти: Городецьк, Свято-Григорівськ, Хитрицьк.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.