Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Türkçe

Автор Евгений, июня 30, 2004, 20:12

Ruyacigim

evet manga süper ama maalesef kazanmayacak... kazanırsa çok sevineceğim.
inş Safura

LOSTaz

Ruyaciğim, ben de Safuraya destekliyorum, ancak Manga"nın şarkısını daha çok beğendim. İzrail"in de şansı çoktur. Bekliyorum sabırsızlıkla bu akşamı ki, yarışmanın neticesini bilim. Eva Rivas bence öyle de iyi okumadı. 

LOSTaz

Ruyacigim

LOSTaz

Genellikle ben daha çok hip-hopu seviyorum. Örneğin, Ceza, Kool Savaş(maalesef türkçe okumuyor). İzmir şu an sıcak mı?Burada(Peterburg) deyəsən(bu kelimeni türkçe bilimiyorum) sağanak başlamaktadır.

Ruyacigim

LOSTaz

Avrovizion'da Türkiyenin şansı olacak, sonda çıkış edecekler, bizse evvelde. Mutlu deyiliz de.

Ruyacigim

Safura kaznmadığı için çoook üzüldüm

en azında Manga 2.miş?)

LOSTaz

Ben de üzüldüm. Udacağından umutluydum.
Almaniyalı kızın hiç sesi yok, ancak 1 olmuş. Bence, utkusu büyük bir yanlışdı.

Мудио Мукуту

Bence almanyaki sarkive kiz kotu degil, hosuma gidiyor. Ama manganin binlerce kat daha guzel.

sergeysleep

Merhaba, arkadaşlar! Yarım yıl türkçe öğreniyorum... Ama praktik yok.. Sizinle konuşmak istiyorum...
Ve hata ediyor muyum bana deyebilir misiniz? :)

maNga_fanı

Merhaba,arkadaşlar!İsmim Saadet.Azerbaycan`da yaşıyorum.azeriyim.Azeri dili türk diline benziyor,ama biraz farklıdır  ;)ben de türkçe`yi öğreniyorum...Bu dili çok seviyorum.Biraz konuşa biliyorum,ama benim türkçe konuşa bilecek hiç kimimse yok :(Bu site`yi bulduğum için çok memnun oldum!Burada yeni arkadaş bulacağıma ve türkçe`yi daha iyi öğrenmeyime inanıyorum :)Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum!!!
PS:hata yaptımsa üzr dilerim ;)

Erasmus

Цитата: maNga_fanı от июля 18, 2010, 13:39
Merhaba,arkadaşlar!İsmim Saadet.Azerbaycan`da yaşıyorum.azeriyim.Azeri dili türk diline benziyor,ama biraz farklıdır  ;)ben de türkçe`yi öğreniyorum...Bu dili çok seviyorum.Biraz konuşa biliyorum,ama benim türkçe konuşa bilecek hiç kimimse yok :(Bu site`yi bulduğum için çok memnun oldum!Burada yeni arkadaş bulacağıma ve türkçe`yi daha iyi öğrenmeyime inanıyorum :)Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum!!!

Почему азербайджанцам так трудно писать по-турецки...

elnur

Selam aleykum millet!
Kırgızistan'dan selamlar!
Türkçe konuşanların ve tartışanların sırasına beni de katın!

elnur

millet merhaba! yardım edin, kanaat önderi kelimesinin rusçası ne olur?

LOSTaz

Цитата: Erasmus от августа  3, 2010, 14:00
Quote from: maNga_fanı on July 18, 2010, 14:39
ЦитироватьMerhaba,arkadaşlar!İsmim Saadet.Azerbaycan`da yaşıyorum.azeriyim.Azeri dili türk diline benziyor,ama biraz farklıdır  ;)ben de türkçe`yi öğreniyorum...Bu dili çok seviyorum.Biraz konuşa biliyorum,ama benim türkçe konuşa bilecek hiç kimimse yok :(Bu site`yi bulduğum için çok memnun oldum!Burada yeni arkadaş bulacağıma ve türkçe`yi daha iyi öğrenmeyime inanıyorum :)Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum!!!
Почему азербайджанцам так трудно писать по-турецки...
Maalesef, ban edilmişsiniz. Yoksa yazık Azerileri Türkçe nasıl konuşmayı öğredebilirsiniz.

pek hatam var, biliyorum, ama öğrenmeye hiç vaktim yok

Ömer

Цитата: LOSTaz от мая 29, 2010, 14:21
Genellikle ben daha çok hip-hopu seviyorum. Örneğin, Ceza, Kool Savaş(maalesef türkçe okumuyor). İzmir şu an sıcak mı?Burada(Peterburg) deyəsən(bu kelimeni türkçe bilimiyorum) sağanak başlamaktadır.
Ben de Ceza'yı seviyorum ama, Azeri raptan daha çok hoşlanıyorum. Azerice Türkçeden sert olduğu için kulağıma daha iyi gelir.
Bu şarkılar süper:
http://www.youtube.com/watch?v=051n9RvJsq8
http://www.youtube.com/watch?v=lqpOGqivJ8w
:)
ya herro, ya merro

LOSTaz

Svarog, bu halda sizə onların başqa mahnılarını da məsləhət görərdim. Məsələn, "Azadlıq", "Dost", "Yox meydan", "Gəl gedək" (yeni versiya) və s.

P.S. baǧışlayın ki, türkcə yazmıram, həvəsim yoxdur niyəsə :(

LOSTaz

Uranla Rap Out Clan da pis deyil. :)
Xüsusilə, Uranın "Saray şairləri" və "Ana laylası" adlı mahnıları.
ROC isə gəlincə, onlar əksər halda həm rusca, həm də azəricə oxuyur.

Sagit

Цитата: elnur от декабря 20, 2010, 08:40
millet merhaba! yardım edin, kanaat önderi kelimesinin rusçası ne olur?

İzahata göre "идейный вдохновитель" olabiilr ya da ona benzer bir şey.

LOSTaz

Merhaba, Feruza! Nasılsınız?

Siz şimdi kaç dille ilgileniyorsunuz?

LOSTaz

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр