Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Відвідані куточки України

Автор engelseziekte, января 7, 2014, 02:29

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

DarkMax2

Всі бували в Харкові, а в моїй темці про Харків нічого не писали =\
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Conservator

Цитата: DarkMax2 от января  8, 2014, 23:26
Всі бували в Харкові, а в моїй темці про Харків нічого не писали =\

я писав.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

LUTS

Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Conservator

Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

LUTS

Постараюсь і я райцентри, і не лише, згадати, раз таке:

Хмельницька: Славута, Шепетівка (їх можна і не рахувати), Білогір'я, Теофіполь, Старокостянтинів
Рівненська: Острог (теж можна не рахувати), Дубно, Радивилів, Млинів, Демидівка, Гоща, Костопіль, Березне
Тернопільська: Шумськ, Кременець, Вишнівець, Почаїв
Житомирська: Баранівка, Новоград-Волинський, Бердичів
Волинська: Любешів, Маневичі, Камінь-Каширський, Берестечко
Івано-Франківська: Яремча
Київська: Ірпінь, Бориспіль
Черкаська: Сміла

Може що забув
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

SIVERION

Цитата: LUTS от января  8, 2014, 23:28
Цитата: SIVERION от января  8, 2014, 23:25
Каменець-Подільский
Кам'янець
так звичайно, на Сумщині називають Каменець/Каминець, не завжди пам'ятаю літературну норму по відношенню до міст, на Сумщині Київ-Києв, Чернівці-Чорнівці, наш Кролевець на тв кролевЕць, а у мешканців Кролевецького району- кролЕвець
There is no conversation more boring than the one where everybody agrees (Michel de Montaigne) ;[пол:мужской]

LUTS

Цитата: Conservator от января  8, 2014, 23:30
я взагалі в побуті кажу "Кам'янець-на-Поділлі")
В основному кажуть просто Кам'янець, так само як Новоград, Камінь.
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

engelseziekte

Цитата: Conservator от января  8, 2014, 23:23engelseziekte, до речі, а чому ти не прийшов у тему, щоб заперечити мій наклеп на "Закарпатський"? :)
Бо сам не п'ю коньяк. То мені знаючі люди сказали, що з ним усе добре, брали сьогодні :)

Цитата: DarkMax2 от января  8, 2014, 23:26Всі бували в Харкові, а в моїй темці про Харків нічого не писали =\
Я нічого не знаю про Харків :donno:
Чим він привабливий?

LUTS

Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

DarkMax2

Цитата: engelseziekte от января  8, 2014, 23:40
Цитата: Conservator от января  8, 2014, 23:23engelseziekte, до речі, а чому ти не прийшов у тему, щоб заперечити мій наклеп на "Закарпатський"? :)
Бо сам не п'ю коньяк. То мені знаючі люди сказали, що з ним усе добре, брали сьогодні :)

Цитата: DarkMax2 от января  8, 2014, 23:26Всі бували в Харкові, а в моїй темці про Харків нічого не писали =\
Я нічого не знаю про Харків :donno:
Чим він привабливий?
Є темка "Дещо про особливості харківського патріотизму", де я намагався викласти за що я люблю рідне місто.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

alant

Цитата: DarkMax2 от января  8, 2014, 23:26
Всі бували в Харкові, а в моїй темці про Харків нічого не писали =\
Я був лише в 1986 проїздом у дитячий табір "Алые паруса".
Я уж про себя молчу

Conservator

Цитата: LUTS от января  8, 2014, 23:38
Березне

був. у Березнівському районі в зимовий позід болотами на тиждень ходили, у Березному щось із добу провели :) пам'ятаю автостанцію і патріотичне ставлення місцевих до їхньої сірникової фабрики :)

Цитата: LUTS от января  8, 2014, 23:38
Ірпінь, Бориспіль

у мене не щитаюцця :)

Цитата: LUTS от января  8, 2014, 23:38
Волинська

там я ще в Колках бував.

Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Conservator

Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

LUTS

Цитата: Conservator от января  8, 2014, 23:51
Цитата: LUTS от января  8, 2014, 23:39
Новоград

Звягель! :)
До речі дивно, але по селах вже забули цю назву. Знають лише пиво "Звягельське"
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

LUTS

Цитата: Conservator от января  8, 2014, 23:50
був. у Березнівському районі в зимовий позід болотами на тиждень ходили, у Березному щось із добу провели :) пам'ятаю автостанцію і патріотичне ставлення місцевих до їхньої сірникової фабрики :)
Ще технікум згадують, чи то пак, коледж лісотехнічний.
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Джереми

Керч, Феодосія, Сімферополь, Джанкой, Харків, Богодухів, Зарябинка, Сухини, Пархомівка, Краснокутськ, Солоницівка, Пересічне, Лозова, Дубове, Охтирка, Полтава, Олександрія, Кіровоград, Дніпропетровськ, Донецьк, Красний Лиман, Сміла, Київ, Боярка, Львів, Трускавець, Стебник....Зовсім не був у Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Одеській, Миколаївській, Луганській, Волинській обл.
Ех, Самаро, славний город, за Саратів краща!
Полюбив самарську дівку й сам не знаю за що!
Закувала зозуленька та й принесла вістку -
Везу тобі, моя ненько, самарську невістку.

Conservator

Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Джереми

Цитата: Conservator от января  9, 2014, 00:06
Цитата: Джереми от января  9, 2014, 00:05
Пархомівка

хочу!!!!!!!!!
Служив у Богодухові, а в Пархомівку возили яблука в саду рвать. А в Краснокутську траншеї в сільгосптехніці рили. Добре, що там грунт піщаний! А дендрарій каразинський тіке одним оком бачив. А то харків'яни подумають, чого він там навколо швендяв, прогулювався? А в Харкові патрулі як піймали та на губу як запакували, так ми там ні за цапову душу мало ноги не простягли!
Ех, Самаро, славний город, за Саратів краща!
Полюбив самарську дівку й сам не знаю за що!
Закувала зозуленька та й принесла вістку -
Везу тобі, моя ненько, самарську невістку.

Conservator

Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Джереми

Цитата: Conservator от января  9, 2014, 00:18
Цитата: Джереми от января  9, 2014, 00:16
в Пархомівку возили яблука в саду рвать

а музєй????!!!!
Що таке Пархомівка, аж після армії взнав. Спасибі кап. Сушкові, що по всій Охтирці повозив, скільки там церков показав!
Ех, Самаро, славний город, за Саратів краща!
Полюбив самарську дівку й сам не знаю за що!
Закувала зозуленька та й принесла вістку -
Везу тобі, моя ненько, самарську невістку.

Conservator

Цитата: Джереми от января  9, 2014, 00:26
Що таке Пархомівка, аж після армії взнав. Спасибі кап. Сушкові, що по всій Охтирці повозив, скільки там церков показав!

да. солдатів треба не в казармах тримати, а показувати місцевість. це ж така можливість для продовження освіти!
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Джереми

Цитата: Conservator от января  9, 2014, 00:35
Цитата: Джереми от января  9, 2014, 00:26
Що таке Пархомівка, аж після армії взнав. Спасибі кап. Сушкові, що по всій Охтирці повозив, скільки там церков показав!

да. солдатів треба не в казармах тримати, а показувати місцевість. це ж така можливість для продовження освіти!
Та й то в нас була високоінтелектуальна частина, командир - генерал-майор, два роки, як почив, царство небесне. У кіоску прямо під штабом книжки продавали, в т.ч. й українські. Оркестр класний був, ст. пр-к Соломаха досі там живе.  Призов - Україна, Москва, Кубань, Ставрополь, Волгоград, Ростов, Воронеж, Білорусія, Молдова, Закавказзя, Казахстан, Сер. Азія. Місцеве населення - кращого не треба, я узбеків груші красти до дядька направив, а він все бачив і змовчав. А на другий день вистрамив за те, що так не попросив, а салабонів на злодійство підбив. Хлопці сайт зробили, щороку зустрічі бувають....а частини нема, техніку в Чугуїв перегнали, а там пустка.
Ех, Самаро, славний город, за Саратів краща!
Полюбив самарську дівку й сам не знаю за що!
Закувала зозуленька та й принесла вістку -
Везу тобі, моя ненько, самарську невістку.

Джереми

Цитата: SIVERION от января  8, 2014, 23:39
Чернівці-Чорнівці, наш Кролевець на тв кролевЕць, а у мешканців Кролевецького району- кролЕвець
Так-от, "Чорнівці" то й буде правильно! Чому "чорний, чорнявий, чорненький, чорнити, чорнило" і раптом "Чернівці, Чернявський"? Наші балчкуни всі вимовляли "Чорнявський". А про КрлЕвець вперше чую. Тут, мабуть, халепа така. Майже всі прізвища на -ець вимовляються з наголосом на кінЕць, отож і на топоніми це перекинулося. А з другого боку, часто аж традиція вже така - аборигени не так вимовляють назви, як весь загал. Трускавчани кажуть "ТрУскавець".
Ех, Самаро, славний город, за Саратів краща!
Полюбив самарську дівку й сам не знаю за що!
Закувала зозуленька та й принесла вістку -
Везу тобі, моя ненько, самарську невістку.

LUTS

Цитата: Джереми от января  9, 2014, 01:11
Так-от, "Чорнівці" то й буде правильно! Чому "чорний, чорнявий, чорненький, чорнити, чорнило" і раптом "Чернівці, Чернявський"? Наші балчкуни всі вимовляли "Чорнявський". А про КрлЕвець вперше чую. Тут, мабуть, халепа така. Майже всі прізвища на -ець вимовляються з наголосом на кінЕць, отож і на топоніми це перекинулося. А з другого боку, часто аж традиція вже така - аборигени не так вимовляють назви, як весь загал. Трускавчани кажуть "ТрУскавець".
Кам'Янець до речі теж
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Conservator

Цитата: Джереми от января  9, 2014, 00:52
а частини нема, техніку в Чугуїв перегнали, а там пустка.

:(

а я не служив, відстрочка за відстрочкою, так і термін призову закінчився. тепер оце треба військовий квиток оформити, а це на два тижні мінімум (одна відстрочка була за станом здоров'я - у 2007 році мав проблеми зі шлунком, яких давно позбувся, але для оформлення правильного військового квитка із відправленням у запас і присудженням офіцерського звання в порядку кваліфікації маю лягти на двотижневе обстеження й показати, що здоровий). але на новому основному місці роботи смикають, мовляв, роби квиток, а то раптом перевірка, ми державна установа ж, Кабміну напряму підпорядковуємося... то оце доведеться їхати.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр