Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Відвідані куточки України

Автор engelseziekte, января 7, 2014, 02:29

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

engelseziekte

Цікаво, хто з яким розсягом поїздив Україною з форум'ян і які враження.
Ось он моя, нерозвідана, вирізана з карти на тріпстері:

Позначені Київ, Львів, Полтава, сім райцентрів Закарпаття (половина) і Чоп. Негусто. Сильно сподобався тільки Ужгород, тому не знаю, куди ще поїхати. Чернівці дуже хвалять.
Ще цікаво, чи хтось, крім Некта, ступав на Сріберну Землю.

DarkMax2

Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

LUTS

Київ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Львів, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ.
Райцентри довго згадувати.
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

engelseziekte

Цитата: DarkMax2 от января  7, 2014, 02:32Крим, Київ, Полтава.
Чому лише так? А Харківська область, Ізюм або що ще в ній є?

Цитата: LUTS от января  7, 2014, 02:40Київ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Львів, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ.
Райцентри довго згадувати.
Цікаво :) Що сподобалось? Що не сподобалось?

DarkMax2

Цитата: engelseziekte от января  7, 2014, 02:53
Цитата: DarkMax2 от января  7, 2014, 02:32Крим, Київ, Полтава.
Чому лише так? А Харківська область, Ізюм або що ще в ній є?
Ну, Нова Водолага, Ізюм, так. Я просто великим рахунком.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

alant

Ужгород і обл., Львів і обл., Луцьк і обл., І-Франківськ і обл., Вінниця і обл., Житомир і обл., Одеса і обл, Харківська, Хмельницька, Миколаївська, Херсонська, Київська, Тернопільська, Черкаська, Чернігівська, області, Крим, Севастополь
Я уж про себя молчу

LUTS

Цитата: engelseziekte от января  7, 2014, 02:53
Цікаво :) Що сподобалось? Що не сподобалось?
В Києві був багато разів, відповідно і враження різні.
В Рівному ще більше, ясно. Рівне люблю. Маленьке, компактне, затишне.
В Луцьку теж нічого, на Рівне схоже дуже.
Тернопіль здався брудним, але то давно було.
Львів, теж бував багато разів, востаннє на днях. Прекрасне місто, але набридло вже трохи.
В Житомирі багато зелені, сподобалось.
Рідний обл. центр Хмельницький ненавиджу. Розтягнуте місто-базар, без родзинки.
Черкаси пам'ятаю погано, давно дуже був.
В Донецьку був на виборах в 2007-ому, не сподобалось. Причин багато: по-перше як закордоном, (говорити російською важко виявляється) маршрутки газелі в яких смердить барбовалом, терикони стрьомні, п'ють не запиваючи... багато всього, коротше кажучи.
В Харкові був лише день до однокласника заїжджав колись, пили цілий день, нічого так і не побачив.
В Дніпропетровську взагалі давно в родичів, морозиво смачне запам'яталось, в нас такого не було в 90-ті.
:)
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

engelseziekte

Цитата: alant от января  7, 2014, 03:09
Ужгород і обл., Львів і обл., Луцьк і обл., І-Франківськ і обл., Вінниця і обл., Житомир і обл., Одеса і обл, Харківська, Хмельницька, Миколаївська, Херсонська, Київська, Тернопільська, Черкаська, Чернігівська, області, Крим, Севастополь
Що гарного побачили? Ужгород не дуже страшний? :)

Цитата: LUTS от января  7, 2014, 03:12В Києві був багато разів, відповідно і враження різні.
Заздрю — мені ще жодного разу не сподобався, а їздити все одно доведеться :)

Цитата: LUTS от января  7, 2014, 03:12В Рівному ще більше, ясно. Рівне люблю. Маленьке, компактне, затишне.
В Луцьку теж нічого, на Рівне схоже дуже.
Звучить як Ужгород. Якщо є піший центр, історична забудова, то треба поїхати подивитись.

Python

Цитата: engelseziekte от января  7, 2014, 03:16
мені ще жодного разу не сподобався
Київ гарним був ще за комуністів — велике зелене місто з мальовничим центром. Потім багато чого спаскудили — чимось дуже скидається на LUTS'ів опис Хмельницького :(
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

LUTS

Цитата: engelseziekte от января  7, 2014, 03:16
Звучить як Ужгород. Якщо є піший центр, історична забудова, то треба поїхати подивитись.
В Луцьку є замок. Рівне в історичному плані не дуже, воно майже рідне, тому у мене такі враження від нього. На Рівненщині варто відвідати, якщо бажаєте історії, Острог і навколишні Межиріч, Новомалин (в Нетішин не заїжджайте  ;D), також Дубно і Тараканів. Ще так званий "Тунель кохання" в Клевані можна, але то для особливих цілей.
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Nekto

Був скрізь окрім Східної України. Довго описувати... Не зараз...

alant

Цитата: LUTS от января  7, 2014, 03:26
На Рівненщині варто відвідати, якщо бажаєте історії, Острог і навколишні Межиріч, Новомалин (в Нетішин не заїжджайте  ;D), також Дубно і Тараканів. Ще так званий "Тунель кохання" в Клевані можна, але то для особливих цілей.
Хіба "Тунель кохання" не вирубали?
Я уж про себя молчу

alant

Цитата: engelseziekte от января  7, 2014, 03:16
Цитата: alant от января  7, 2014, 03:09
Ужгород і обл., Львів і обл., Луцьк і обл., І-Франківськ і обл., Вінниця і обл., Житомир і обл., Одеса і обл, Харківська, Хмельницька, Миколаївська, Херсонська, Київська, Тернопільська, Черкаська, Чернігівська, області, Крим, Севастополь
Що гарного побачили? Ужгород не дуже страшний? :)
В Ужгороді був на екскурсії, звичайно сподобався. В Мукачеві мешкав біля тижня, теж гарне місто, проте, запам'ятався там один п'яничка, що дзюрив з мосту у Латорицю  ;D
Я уж про себя молчу

LUTS

Цитата: alant от января  7, 2014, 22:36
Цитата: LUTS от января  7, 2014, 03:26
На Рівненщині варто відвідати, якщо бажаєте історії, Острог і навколишні Межиріч, Новомалин (в Нетішин не заїжджайте  ;D), також Дубно і Тараканів. Ще так званий "Тунель кохання" в Клевані можна, але то для особливих цілей.
Хіба "Тунель кохання" не вирубали?
:what:
В вересні ще був.
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Conservator

мешкав у Кривому Розі, мешкаю в Києві.

з обласних центрів (рахується, якщо щось побачив і був у місті більше, ніж дві доби за один раз) - Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Кіровоград, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сімферополь, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Черкаси, Чернівці, Чернігів. у багатьох із цих міст бував по два і більше разів.

не бував - Вінниця, Ів.-Франківськ, Луганськ, Ужгород.

бував менше, ніж дві доби - Хмельницький.

із відомих міст-не обласних центрів більше, ніж дві доби, бував ув Алушті, Бердянську, Дніпродзержинську, Кам'янці-Подільському, Новомосковську, Острозі, Переяславі-Хмельницькому, Скадовську, Умані.

у Закарпатській, Вінницькій, Ів.-Франківській та Луганській обласях не бував навіть проїздом.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Python

Цитата: LUTS от января  7, 2014, 23:19
Цитата: alant от января  7, 2014, 22:36
Цитата: LUTS от января  7, 2014, 03:26
На Рівненщині варто відвідати, якщо бажаєте історії, Острог і навколишні Межиріч, Новомалин (в Нетішин не заїжджайте  ;D), також Дубно і Тараканів. Ще так званий "Тунель кохання" в Клевані можна, але то для особливих цілей.
Хіба "Тунель кохання" не вирубали?
:what:
В вересні ще був.
Схоже, що таки вирубали, на початку листопаду :(
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

DarkMax2

Цитата: Python от января  8, 2014, 02:16
Цитата: LUTS от января  7, 2014, 23:19
Цитата: alant от января  7, 2014, 22:36
Цитата: LUTS от января  7, 2014, 03:26
На Рівненщині варто відвідати, якщо бажаєте історії, Острог і навколишні Межиріч, Новомалин (в Нетішин не заїжджайте  ;D), також Дубно і Тараканів. Ще так званий "Тунель кохання" в Клевані можна, але то для особливих цілей.
Хіба "Тунель кохання" не вирубали?
:what:
В вересні ще був.
Схоже, що таки вирубали, на початку листопаду :(
Хіба не спростували?
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

LUTS

Цитата: Python от января  8, 2014, 02:16
Цитата: LUTS от января  7, 2014, 23:19
Цитата: alant от января  7, 2014, 22:36
Цитата: LUTS от января  7, 2014, 03:26
На Рівненщині варто відвідати, якщо бажаєте історії, Острог і навколишні Межиріч, Новомалин (в Нетішин не заїжджайте  ;D), також Дубно і Тараканів. Ще так званий "Тунель кохання" в Клевані можна, але то для особливих цілей.
Хіба "Тунель кохання" не вирубали?
:what:
В вересні ще був.
Схоже, що таки вирубали, на початку листопаду :(
:fp:
Чого я не дивуюсь?
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

alant

Цитата: LUTS от января  8, 2014, 09:08
Цитата: Python от января  8, 2014, 02:16
Цитата: LUTS от января  7, 2014, 23:19
Цитата: alant от января  7, 2014, 22:36
Цитата: LUTS от января  7, 2014, 03:26
На Рівненщині варто відвідати, якщо бажаєте історії, Острог і навколишні Межиріч, Новомалин (в Нетішин не заїжджайте  ;D), також Дубно і Тараканів. Ще так званий "Тунель кохання" в Клевані можна, але то для особливих цілей.
Хіба "Тунель кохання" не вирубали?
:what:
В вересні ще був.
Схоже, що таки вирубали, на початку листопаду :(
:fp:
Чого я не дивуюсь?
Отака реклама. Нічого не знав про тунель поки його не вирубали.
Я уж про себя молчу

engelseziekte

Цитата: Python от января  8, 2014, 02:16Схоже, що таки вирубали, на початку листопаду :(
Дивно. Де фото?

Цитата: Conservator от января  7, 2014, 23:24у Закарпатській, Вінницькій, Ів.-Франківській та Луганській обласях не бував навіть проїздом.
Після того, що ти написав про закарпатський коньяк на фейсбуці, ти просто зобов'язаний приїхати й переконатись, що це не так. ;D

LUTS

Цитата: engelseziekte от января  8, 2014, 23:11
Дивно. Де фото?
Там ніби-то прорідили просто. Але після цього того ефекту вже може не бути.
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

alant

Цитата: LUTS от января  8, 2014, 23:15
Цитата: engelseziekte от января  8, 2014, 23:11
Дивно. Де фото?
Там ніби-то прорідили просто. Але після цього того ефекту вже може не бути.
Заросте ж колись.
Я уж про себя молчу

Conservator

Цитата: engelseziekte от января  8, 2014, 23:11
Після того, що ти написав про закарпатський коньяк на фейсбуці, ти просто зобов'язаний приїхати й переконатись, що це не так. ;D

радо приїду :) малий от підросте, щоб родиною разом))
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Conservator

engelseziekte, до речі, а чому ти не прийшов у тему, щоб заперечити мій наклеп на "Закарпатський"? :)

на жаль, у Києві він дійсно зіпсувався... може, від партії залежить якось, просто невдалий трапився :donno: не палений був точно, смак упізнаваний.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

SIVERION

Харків,Київ,Бахмач,Короп,Прилуки,Чернігів,Полтава,Гадяч,Миргород,Дніпропетровськ,Умань,Одеса,Ізмаїл,Донецьк,Ялта,Євпаторія,Львів,Стрий,Борислав,Каменець-Подільский,Луцьк,Ковель,Володимир-Волинський,Івано-Франківськ,Коломия,Яремче,Чернівці,Мукачеве,Ужгород,Чоп, був і в інших містах але проїздом
There is no conversation more boring than the one where everybody agrees (Michel de Montaigne) ;[пол:мужской]

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр