Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Метро Киева и др. городов Украины

Автор DarkMax2, ноября 7, 2013, 15:13

0 Пользователи и 2 гостей просматривают эту тему.

DarkMax2

Цитата: Geoalex от октября 12, 2015, 10:17
Цитата: DarkMax2 от октября 12, 2015, 10:01
Дізнався про київську станцію метро Червоний Хутір. Я обурений!!! Нащо?! Нікуди гроші дівати? Так віддайте харківському метробуду! Нам є що будувати, і корисне!
Рядом со станцией находится депо метрополитена, так что ветку туда всё равно нужно было тянуть. А раз уж ветку протянули ветку, то чего бы и станцию на ней не построить?
По-Вашому, павільйон станції грошей не коштує?
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Geoalex

Цитата: DarkMax2 от октября 12, 2015, 10:20
По-Вашому, павільйон станції грошей не коштує?
Верно конечно. Но там ситуация была такая: киевским властям хотелось рапортовать о сдаче новых станций метро, завоёвывать популярность у избирателей. На строительство новой 4-й линии денег не было, поэтому строили не столько то, что нужно, сколько то, на что были средства - продления 2-й и 3-й линии.

DarkMax2

От і шкода, що кошти не туди пішли. Будівництво метро фінансується державою, а не самим метрополітеном. Держава могла ці гроші і нам дати. Чи Дніпропетровську.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Geoalex

Цитата: DarkMax2 от октября 12, 2015, 10:31
Держава могла ці гроші і нам дати.
Так у вас, вроде, что-то строят потихоньку.
Цитата: DarkMax2 от июля 31, 1974, 02:45
Чи Дніпропетровську.
А вот там совсем жопа, да.

Demetrius

Цитата: DarkMax2 от октября 12, 2015, 10:01
Дізнався про київську станцію метро Червоний Хутір. Я обурений!!! Нащо?! Нікуди гроші дівати? Так віддайте харківському метробуду! Нам є що будувати, і корисне!
Почитав про неї. Станція серед лісу — це круто! Хочу в Мінську таку, можна буде виходити в лісі відпочити ::)

DarkMax2

Цитата: Geoalex от октября 12, 2015, 10:36
Так у вас, вроде, что-то строят потихоньку.
Дуже по-тихенькому. До Євро-2012 ще обіцялися "Перемогу" здати. Тунель є, а саме вестибюль ніяк не дороблять. А ось у Києві "для краси" їх будують серед лісу. Аж злість бере!
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Geoalex

Цитата: DarkMax2 от октября 12, 2015, 10:40
Тунель є, а саме вестибюль ніяк не дороблять. А ось у Києві "для краси" їх будують серед лісу. Аж злість бере!
Справедливости ради отмечу, что сейчас в Харькове строительные работы в метро ведутся даже активнее, чем в Киеве. Так как в Киеве они вообще не ведутся.

DarkMax2

Так просто наполовину зроблене не кидають. Завершать станцію і нові зачинати не стануть найближчим часом.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

DarkMax2

В Харькове станцию метро «Победа» могут не открыть из-за воровства
Коли з таким темпом будують, починається розкрадання на металолом. У Києві таке з мостом.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Geoalex

Цитата: DarkMax2 от октября 12, 2015, 10:54
Так просто наполовину зроблене не кидають.
Ещё как кидают. И у нас в Москве такое было в 1990-х, готовые тоннели по 15 лет стояли, пока не нашлись деньги на их достройку. А в Тбилиси и Ереване построенные наполовину линии, видимо, заброшены навсегда.

DarkMax2

Я не в сенсі, що не кидають взагалі, а в сенсі, що вони вирішили не кидати.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

watchmaker

ЦитироватьРядом со станцией находится депо метрополитена, так что ветку туда всё равно нужно было тянуть. А раз уж ветку протянули ветку, то чего бы и станцию на ней не построить?
Надо брать пример с Праги с их станцией "Депо Гостиварь". Никакого дополнительного строительства, просто сделали платформу на территории самого депо и назвали это станцией.

Python

Цитата: Demetrius от октября 12, 2015, 10:37
Цитата: DarkMax2 от октября 12, 2015, 10:01
Дізнався про київську станцію метро Червоний Хутір. Я обурений!!! Нащо?! Нікуди гроші дівати? Так віддайте харківському метробуду! Нам є що будувати, і корисне!
Почитав про неї. Станція серед лісу — це круто! Хочу в Мінську таку, можна буде виходити в лісі відпочити ::)
Очевидно, розраховували, що ліс навколо станції з часом вирубають і забудують. В принципі, правильний підхід: прокладати лінії метро в заселених житлових масивах, де все забудовано, виходить дорожче. Найдешевший варіант — наземна лінія, але її поміж будинками не прокладеш, треба рити тунелі, і бажано глибокі. Плюс самі станції потребують території завжди — тобто, все одно доведеться щось руйнувати.

З іншого боку, саму лінію метро можна було б побудувати наперед, а поїзди по ній пустити вже після забудови, щоб було кого возити.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Zavada

Цитата: DarkMax2 от октября 12, 2015, 10:01
Дізнався про київську станцію метро Червоний Хутір. Я обурений!!! Нащо?! Нікуди гроші дівати?

Будівництво розпочалося у 2005 році після відкриття станції «Бориспільська». У квітні 2007 року міський голова Києва Леонід Черновецький заявив, що будівництво станції має бути призупинено через можливий низький пасажиропотік, бо станція розташована на околиці міста, а «звірі на метро не їздять». Та згодом, коли на 25 травня 2008 року було призначено позачергові вибори міського голови, було вирішено відкрити її за два дні до виборів. Відкрили станцію до Дня Києва 23 травня 2008 року.

Фактично, це єдина станція Київського метрополітену, розташована не в житловому масиві, а серед лісу. Цим зумовлений низький пасажиропотік на станції. У майбутньому планується продовження Сирецько-Печерської лінії до Дарницького вокзалу (також будується). Імовірно, що пізніше територія навколо станції буде забудована новими житловими масивами.

(wiki/uk) Червоний_хутір_(станція_метро)
В трамваях, на улицах – всюду подряд
Висит и гремит безобразный мат.
Но только не гневайтесь так сурово –
Теперь это – «гласность», «свобода слова»!
Эдуард Асадов

Zavada

Четверта лінія метрополітену, що планується як перспективна, дозволить вирішити транспортну проблему для близько 500 тис. мешканців лівобережних районів Києва (Деснянського та Дніпровського), зокрема, житлових масивів Воскресенський, Райдужний, Вигурівщина-Троєщина. Також ця лінія забезпечить швидкий транспортний зв'язок цих районів із правобережною частиною міста. Лінія складатиметься з двох дільниць: дільниці від станції «Глибочицька» до станції «Райдужна» з відгалуженням у напрямку житлового масиву Вигурівщина-Троєщина і дільниці від станції «Вулиця Милославська» до станції «Проспект Ватутіна». Спорудження четвертої гілки заплановано виключно за інвестиційні кошти. Орієнтовний термін вводу в експлуатацію — 2025 рік.
В трамваях, на улицах – всюду подряд
Висит и гремит безобразный мат.
Но только не гневайтесь так сурово –
Теперь это – «гласность», «свобода слова»!
Эдуард Асадов

watchmaker

Я был там во второй день существования этой станции. Еду маршруткой с Черниговской и слежу по Яндексу на коммуникаторе. Заезжаем в лес, едем минут 10 и останавливаемся посреди леса. Водитель объявляет: конечная... Вокруг сплошной лес... и пластиковый светящийся портал. Захожу на станцию - на платформе никого, совершенно пусто и тихо, как в Семинарии Ересиарха из Хексена. Через 10 минут подают состав - в этот момент на станции было всего три человека. Так и ехали втроем до Харьковской.
Зы, у знакомого была фотка, на которой работник метро вешает буквы ЧЕРВОНИЙ ХУТІР. Фото сделано тогда, когда У уже смонтировано, а Т ещё лежит на лестнице в упаковке. Наши ржали...

DarkMax2

Цитата: Python от октября 12, 2015, 13:58
Цитата: Demetrius от октября 12, 2015, 10:37
Цитата: DarkMax2 от октября 12, 2015, 10:01
Дізнався про київську станцію метро Червоний Хутір. Я обурений!!! Нащо?! Нікуди гроші дівати? Так віддайте харківському метробуду! Нам є що будувати, і корисне!
Почитав про неї. Станція серед лісу — це круто! Хочу в Мінську таку, можна буде виходити в лісі відпочити ::)
Очевидно, розраховували, що ліс навколо станції з часом вирубають і забудують. В принципі, правильний підхід: прокладати лінії метро в заселених житлових масивах, де все забудовано, виходить дорожче. Найдешевший варіант — наземна лінія, але її поміж будинками не прокладеш, треба рити тунелі, і бажано глибокі. Плюс самі станції потребують території завжди — тобто, все одно доведеться щось руйнувати.

З іншого боку, саму лінію метро можна було б побудувати наперед, а поїзди по ній пустити вже після забудови, щоб було кого возити.
Дурня. Спокійно можуть і не забудувати. У нас Київська станція вічно порожня. Її наявність не прискорила розвитку на поверхні. Знаходиться у приватному секторі між середмістям та спальними районами.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Zavada

Цитата: watchmaker от октября 12, 2015, 14:11
Зы, у знакомого была фотка, на которой работник метро вешает буквы ЧЕРВОНИЙ ХУТІР. Фото сделано тогда, когда У уже смонтировано, а Т ещё лежит на лестнице в упаковке.

В трамваях, на улицах – всюду подряд
Висит и гремит безобразный мат.
Но только не гневайтесь так сурово –
Теперь это – «гласность», «свобода слова»!
Эдуард Асадов

Python

Цитата: DarkMax2 от октября 12, 2015, 14:18
Дурня. Спокійно можуть і не забудувати. У нас Київська станція вічно порожня. Її наявність не прискорила розвитку на поверхні. Знаходиться у приватному секторі між середмістям та спальними районами.
Як давно її збудували? І де саме харківські забудовники найбільш активні?
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

watchmaker

Не факт что эта фотка, но очень близко. Мне казалось, что на той фотке рабочий ещё не держал Т в руке. Большое спасибо.

DarkMax2

Цитата: Python от октября 12, 2015, 14:28
Цитата: DarkMax2 от октября 12, 2015, 14:18
Дурня. Спокійно можуть і не забудувати. У нас Київська станція вічно порожня. Її наявність не прискорила розвитку на поверхні. Знаходиться у приватному секторі між середмістям та спальними районами.
Як давно її збудували? І де саме харківські забудовники найбільш активні?
ЦитироватьСтанция открыта 11 августа 1984 года

Хм, ніби північний захід рясніє новобудовами.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Zavada

А проектувалася Харківметропроектом станція «Київська»  з 1974 року і мала робочу назву «Шевченківська». До закінчення проектування було прийнято рішення назвати станцію на честь столиці України.
В трамваях, на улицах – всюду подряд
Висит и гремит безобразный мат.
Но только не гневайтесь так сурово –
Теперь это – «гласность», «свобода слова»!
Эдуард Асадов

Pawlo

 

Цитата: DarkMax2 от октября 12, 2015, 10:01
Дізнався про київську станцію метро Червоний Хутір. Я обурений!!! Нащо?! Нікуди гроші дівати? Так віддайте харківському метробуду! Нам є що будувати, і корисне!

До речі назва, як наш час, якась стрьомна



Лучше смерть, как избавление,
Чем быть первой средь рабынь.
Знай же ты моё решение-
Мой ответ: «Навеки сгинь!»

DarkMax2

Цитата: Zavada от октября 12, 2015, 14:58
А проектувалася Харківметропроектом станція «Київська»  з 1974 року і мала робочу назву «Шевченківська». До закінчення проектування було прийнято рішення назвати станцію на честь столиці України.
Непридатна для перейменування :)
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Zavada

Цитата: Pawlo от октября 12, 2015, 15:00
Цитата: DarkMax2 от октября 12, 2015, 10:01Дізнався про київську станцію метро Червоний Хутір. Я обурений!!! Нащо?! Нікуди гроші дівати? Так віддайте харківському метробуду! Нам є що будувати, і корисне!
До речі назва, як наш час, якась стрьомна

Червоний хутір. Увійшов у межі Києва 1923 року під назвою Красний Хутір (не через "червоний колір", а зі значенням "красивий"). За радянської влади вживалися обидва прикметники, а після 90-х років завдяки невдалому перекладу, хутір остаточно став "червоним". Та сама ситуація відбулася і з Червоною (Контрактовою) площею. Якщо в Москві однойменна площа дійсно має червоний колір через стіни Кремля, то київська мала бути саме Красною.
http://politiko.ua/blogpost44655

Сучасна назва «Червоний хутір» не зовсім вірна. Історична назва поселення — Красний (тобто, красивий) Хутір. Ще минулого року Комісія з питань найменувань та пам'ятних знаків КМДА прийняла рішення щодо перейменування станції метрополітену «Червоний хутір» на «Красний хутір», так само, як і самого хутора, закріпивши у їх назві слово, що відповідає українському правопису, а не прямий переклад з російської. Але, згідно з «Положенням про порядок найменувань об'єктів міського підпорядкування», Комісія з питань найменувань та пам'ятних знаків сама по собі нічого не перейменовує — немає в неї на те повноважень. Вона лише виробляє рекомендації для «батьків міста», від яких і залежить відновлення історичної справедливості.
http://compass-u-ozera.com.ua/vulitc-darnitc/krasnii-khut-r

В трамваях, на улицах – всюду подряд
Висит и гремит безобразный мат.
Но только не гневайтесь так сурово –
Теперь это – «гласность», «свобода слова»!
Эдуард Асадов

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр