Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Мислово - словник, куди ти можеш вписать своє слово!

Автор Мислово, апреля 30, 2013, 12:31

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

Мислово

Ми с ребятамі тут зібрались і подумали створити такий сайт на українській мові, шоби кожна людина могла написать слово. Скажем чесно, ідея не нова й не наша, але якшо є якісь ідеї по реалізації - ми вас більше ніж вітає!

З повагою,

Мислово

www.myslovo.com

Python

І чим це краще за wiktionary? При тому, що й його незручно використовувати як словник через погану наповненість.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Мислово

По перше дякую, шо пропустили пост і за перший коментар

краще, гірше, це відносно. вони різні трошки. ми не претендуємо на об'єктивність. публікуємо все, що більш-менш тримається купи або просто викликає посмішку. мені особисто подобаються отакі визначення http://myslovo.com/?dictionary=обнікімінажитись або http://myslovo.com/?dictionary=лавочка  у вікісловнику, до речі, теж колись було лише одне слово, я думаю:)

в цьому словнику більше вітаються нові слова, або хочаб офіційні неологізми або нестандартні визначення всім відомих слів.. тіпа такого http://myslovo.com/?dictionary=фрустурбація
наприклад питомо українське слово "піська" - в них нема, а в нас є!

все буде, в першу чергу треба його соціалізувати..

З повагою,

Мислово

Python

Тобто, «Мислово» задумується як словник сленгу, створюваний самими його носіями — такий собі укрлурк (чи абсурдопедія?), але в форматі тлумачного словника?
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

LUTS

Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Мислово

Цитата: Python от апреля 30, 2013, 16:18
Тобто, «Мислово» задумується як словник сленгу, створюваний самими його носіями — такий собі укрлурк (чи абсурдопедія?), але в форматі тлумачного словника?

такий собі урбандіктіонарі... тобто кожен може сказати своє слово (якщо воно не порушує чиїх-небудь прав або зовсім купи не в'яже) а користувачі пальчіками вкажуть чи їм це подобається.. тобто на одне слово може бути (і є) стільки визначень, скіки й людей. ми ніколи не шукаємо єдиної правди, в цьому різниця з цими віками.. ми навпаки шукаємо неординарних визначень на відомі та щойно означені явища..

ну тіпа так..

будем ше розвивать, я хочу шоб користувачі могли створювати профайли, шоб надати рис соцспільноти, шоб вона/він могла сказати: а я от шо родила сьодні!

сорі півко п'ю сознаніє спутано брєд..

Мислово

Цитата: LUTS от апреля 30, 2013, 16:26
А задум нічо такий

задум афігенний, реалізацію підтянем!

дякую, давайте впишіть своє слово!:)

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр