Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

עברית

Автор Nando, мая 10, 2004, 17:21

Nando

שלום מה קורה , בו נדבר כאן בעברית ונפטפט על משהו....אני מציע לכם נושא על הכדורגל אירופי

ИванЪ Рабинович

Украинский вирус - не может быть злым. (це)Ян Ковач
я непремено бы книжку об себе бы написал (це)Твид

RawonaM

Цитата: ИванЪ Рабиновичьאתה ישראלי?
איזה מין שאלה זאת? :) מי עוד יכול להציע לדבר על כדורגל בפורום בלשני...  :mrgreen:
נאנדו, אולי תציע משהו אחר, אני חושב שכדורגל זה לא כ"כ מעניין את הקהל כאן  8)

Nando

Цитата: rawonam
איזה מין שאלה זאת? :) מי עוד יכול להציע לדבר על כדורגל בפורום בלשני...  :mrgreen:

למה משהו אחר.....אתה לא אוהב כדורגל .  כדוררגל בשבילי  זה הכל כדורגל פותח לי את הנשמה...לא יכול לחיות בלי כדורגל...אגב כמה זמן אתה בארץ
אולי אתה תציע משהו... :)

RawonaM

Цитата: Nandoלמה משהו אחר.....אתה לא אוהב כדורגל . כדוררגל בשבילי זה הכלכדורגל פותח לי את הנשמה...לא יכול לחיות בלי כדורגל...אגב כמה זמן אתה בארץ
אולי אתה תציע משהו...
אני הייתי מציע לדבר על תורת ההגה של העברית החדשה או על המצב הלשוני בישראל או כל נושא אחר הקשור לבלשנות :)
אני כמעט עשר שנים כאן, אך העברית שלי לא ממש מתאימה לפז"מ כזה, אז אם למישהו יש הערות, אשמח לשמוע. למה שאלת בעצם? כמה זמן אתה כאן? סוף

פ.ס. אני אוסיף "סוף" לכל סוף פיסקה, כדי שסימני הפיסוק ירָאו כמו שצריך.

yuditsky

אגב במקום פ.ס. בעברית יש לכתוב נ.ב. סוף
Best regards,
Alexey Yuditsky
Ben-Gurion University of the Negev
Department of Hebrew Language

RawonaM

Цитата: yudickyאגב במקום פ.ס. בעברית יש לכתוב נ.ב. סוף
קיבלתי :) ומה זה אומר? סוף
Nota Bene?

ИванЪ Рабинович

בדיוק בגלל זה שאלתי  :D
כי יש מקומות ברחבי הרשת הרבה יותר מתאימים ומקצועיים מזה, בנושא הכדורגל
ואם כבודו ישראלי אז העברית שלו אמורה להיות ברמה מספקת להתכתב בפורומים של דוברי עברית.
רב-אומן  :)  אנא אל תשתמש במילה סוף , כי זה מזכיר דיבור מרשת הקשר הצבאית לטעמי המילה נקודה מתאימה באותה מידה.

yuditsky

Цитата: RawonamNota Bene?

אמנם מקורו של נ.ב. בנוטה בנה, אבל אפשר לפרש את זה גם "נוסף בסוף" או "נוסף בצד". סוף
Best regards,
Alexey Yuditsky
Ben-Gurion University of the Negev
Department of Hebrew Language

RawonaM

Цитата: ИванЪ Рабиновичьרב-אומן
וואלה  :_1_23

Цитата: ИванЪ Рабиновичьאנא אל תשתמש במילה סוף , כי זה מזכיר דיבור מרשת הקשר הצבאית לטעמי המילה נקודה מתאימה
באותה מידה
אז נצטרך לכתוב טאגים של HTML.
< p dir="RTL">טקסט עברי< /p>
להסיר את הרווחים, ונקבל פיסקה עברית. :)

Аэд

לא! זה משהו! כנרא, אין מקום בעולם, שבו יהודים לא ידברו על כדורגל או כסף... טוב, זה העניין שלנו ואנו לא יכולים לשתוק על זה...
סליחה, קצת טעיתי - שתיקה בישבילנו, זה ממש משהו נדיר, כלאמר, נונסנס
אני מציע לדבר על משהו, שגם מעניין לישראלים ולכל יהודי בעולם. למשל, נוכל לדבו על מצב כללי בעולם, על מדיניות... יש על מה לדבר!.. (כמו בשיר הישן - "הראשי שבקול רם...")...

Ursego

נו, למשל אני - לא אוהב כדורגל ולא רוצה לדבר עליו. פעם בעלת בית התוכנה בו עבדתי שאלה אותי: אתה מבין בכדורגל? עניתי שלא, בכלל. אז היא אמרה: מצויין! אתה תיצור תוכנה עבור התאחדות הכדורגל. כמה חודשים נכנסתי לעיניינים וכתבתי את התוכנה. מעז בכלל לא רוצה לדבר על זה. עדיף שנדבר על זונות. מה שלום ערפאת?

Ну почему меня всегда перебивают на полусл

ИванЪ Рабинович

Цитата: Аэдאני מציע לדבר על משהו, שגם מעניין לישראלים ולכל יהודי בעולם. למשל, נוכל לדבו על מצב כללי בעולם

לדעתי המקום הזה נועד לא רק ליהודים וישראלים בלבד אלא לכל אדם באשר הוא, המעניין ללמוד את שפת הקודש.

אדמין אפשר לעשות משהו עם סימני הפיסוק, כדי שיופיעו בצד הנכון?

Аэд

Цитата: Ursegoנו, למשל אני - לא אוהב כדורגל ולא רוצה לדבר עליו. פעם בעלת בית התוכנה בו עבדתי שאלה אותי: אתה מבין בכדורגל? עניתי שלא, בכלל. אז היא אמרה: מצויין! אתה תיצור תוכנה עבור התאחדות הקדורגל. כמה חודשים נכנסתי לעיניינים וכתבתי את התוכנה. מעז בכלל לא רוצה לדבר על זה. עדיף שנדבר על זונות. מה שלום ערפאת?

אין לי מילים! זאת הדוגמה הטיפוסית של חסר-אחריות שלנו!

מה אפשר להגיד על זונוות? - זונה - היא רק זונה ושום דבר חוץ מזה... כל אחד בוחר דרך שלו בחיים...
על מצב הבריותו של ערפאת תוכל לקרוא כאן: //www.mignews.com
נחשים חיים זמן רב...

Цитата: ИванЪ Рабиновичьלדעתי המקום הזה נועד לא רק ליהודים וישראלים בלבד אלא לכל אדם באשר הוא, המעניין ללמוד את שפת הקודש.
אתה צודק זאת הטעות שלי! סליחה אם פגעתי ברגישתיהם! פשוט, בטאתי לא נכון.

RawonaM

Цитата: ИванЪ Рабиновичьאדמין אפשר לעשות משהו עם סימני הפיסוק, כדי שיופיעו בצד הנכון?
אפשר. אני כבר הסברתי איך עושים את זה.

Напишу по-русски, потому что теги портятся при письме на иврите. Пишешь < p dir="RTL"> в начале сообщения и < /p> в конце (убрать пробелы после скобок).

ИванЪ Рабинович

Напишу по-русски, потому что теги портятся при письме на иврите. Пишешь < p dir="RTL"> в начале сообщения и < /p> в конце (убрать пробелы после скобок).
אפשר  להוסיף כפתור כזה בתפריט הפקודות של כתיבת הודעה ?

RawonaM

חשבתי על זה, אבל כמה כבר אנחנו כותבים בעברית...

ИванЪ Рабинович

Цитата: רבאונםחשבתי על זה, אבל כמה כבר אנחנו כותבים בעברית...

.
לפי מצב הענף (?) הזה לא ממש הרבה
יש בכלל אנשים חוץ מהארציאנים שמתעניינים בשפה העברית?

Ulysses

חברים, למה הפסקתם לדסקס בעברית? עכשיו הרבה יהודים יורדים מהארץ לכל מיני מדינות וכן אין אפשרות להגיד מילה בעברית. אז בואו נברר את רמת השפה של עולים חדשים.

andrushka_il

איך לא שמתי לב שנפתח כבר הנושא בשפה העברית..

H.a.y.k.o.

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр