Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Образа честі і гідності

Автор DarkMax2, июня 6, 2012, 13:38

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

DarkMax2

Цитата: svidomit132 от июня  6, 2012, 13:34
Ось тута Хам напередодні візиту в метрополію, відверто лиже російську дупу "украинским языком".
Согласно статье 105 Конституции Украины, за посягательство на честь и достоинство Президента Украины виновные лица привлекаются к ответственности на основании закона  :umnik:
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

svidomit132

Цитата: DarkMax2 от июня  6, 2012, 13:38
Цитата: svidomit132 от июня  6, 2012, 13:34
Ось тута Хам напередодні візиту в метрополію, відверто лиже російську дупу "украинским языком".
Согласно статье 105 Конституции Украины, за посягательство на честь и достоинство Президента Украины виновные лица привлекаются к ответственности на основании закона  :umnik:
Угу а згідно Божого закону, нащадки злочинців відповідають за діяння своїх предків аж до 7 коліна.
До речі не має такого закону як "Конституция Украины" 8-)
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

LUTS

Цитата: DarkMax2 от июня  6, 2012, 13:38
Цитата: svidomit132 от июня  6, 2012, 13:34
Ось тута Хам напередодні візиту в метрополію, відверто лиже російську дупу "украинским языком".
Согласно статье 105 Конституции Украины, за посягательство на честь и достоинство Президента Украины виновные лица привлекаются к ответственности на основании закона  :umnik:
Всю Україну садити треба. Ну відсотків з 80 точно.
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

DarkMax2

Цитата: svidomit132 от июня  6, 2012, 13:42
До речі не має такого закону як "Конституция Украины" 8-)
:fp: Конституція = основний закон.
А конкретну статтю треба у Кримінальному кодексі вишукувати. Тут лише посилання на неї.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

svidomit132

Цитата: DarkMax2 от июня  6, 2012, 13:44
Цитата: svidomit132 от июня  6, 2012, 13:42
До речі не має такого закону як "Конституция Украины" 8-)
:fp: Конституція = основний закон.
А конкретну статтю треба у Кримінальному кодексі вишукувати. Тут лише посилання на неї.
Ба згадав українську, і чому вас  там по спецшколах вчать 8-)
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

Python

Цитата: LUTS от июня  6, 2012, 13:44
Цитата: DarkMax2 от июня  6, 2012, 13:38
Цитата: svidomit132 от июня  6, 2012, 13:34
Ось тута Хам напередодні візиту в метрополію, відверто лиже російську дупу "украинским языком".
Согласно статье 105 Конституции Украины, за посягательство на честь и достоинство Президента Украины виновные лица привлекаются к ответственности на основании закона  :umnik:
Всю Україну садити треба. Ну відсотків з 80 точно.
:+1:
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2