Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Нова спроба задушити нашу мову

Автор svidomit132, мая 24, 2012, 15:27

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

LUTS

Цитата: На от июля  3, 2012, 18:12
Ну что господа свидомиты, закон принят. Я правда не понял, во втором чтении или окончательно. На этот раз оабоченные судьбой мовы изобразили трепыхания: Голосование за данный закон происходило во время драки, поэтому депутаты сами не поняли, за что голосовали. Поскольку оппозиция сломала микрофоны, не было слышно, что ставит на голосование председательствующий на заседании первый вице-спикер Адам Мартынюк. :D
Но тем не менее проголосовало за 248 депутатов из 364, зарегистрированных в зале. Что наводит на нехорошие (для свидомитов) мысли.
В общем и Янык удивил последовательностью и организацией процесса. И националисты своей импотенцией.  :)
http://www.unian.net/news/512681-verhovnaya-rada-prinyala-yazyikovoy-zakon-regionalov-video.html
Подібні пости, На, не додають любові ні до російської мови, ні до росіян.
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Svidur

Цитата: На от июля  3, 2012, 18:12
господа свидомиты
І росіяни ще дивуються, чого це навколишні народи їх не люблять...  :fp:

LUTS

Цитата: Svidur от июля  3, 2012, 19:28
Цитата: На от июля  3, 2012, 18:12
господа свидомиты
І росіяни ще дивуються, чого це навколишні народи їх не люблять...  :fp:
От і я про те
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

На

А что, слово "свидомиты" стало названием народа? :green:

На

Цитата: Python от июля  3, 2012, 18:50
може закінчитись великою різнею за межами Верховної Ради...
Какая такая резня? Ни в Раде, ни за её пределами особых протестов не было. Разве что форумные патриоты в интернетах вселенские стоны поднимали. Вот только в реале, кроме полутора озабоченых почему-то никто не протестует.

Python

А кого ви розумієте під словом «свідоміти»? Якщо це всі ті, для кого має значення доля української мови, то практично кожен українець може поклястися в любові до неї — для України це так само природньо, як для Росії ненавидіти американців ;)
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

QLeeBin

Цитата: Python от июля  3, 2012, 18:50
Чесно кажучи, не мав сумнівів, що ВР його прийме. Погано тільки, що лукашенківська мовна модель, яку намагаються в нас запровадити, може закінчитись великою різнею за межами Верховної Ради...
Пошумят-пошумят и притихнут

LUTS

Цитата: На от июля  3, 2012, 19:42
Какая такая резня?
А ви, На, і вам подібні побільше пишіть такого, як в попередніх постах, побачите...
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

На

Цитата: Python от июля  3, 2012, 19:44
для кого має значення доля української мови, то практично кожен українець може
поклястися в любові до неї — для України це так само природньо, як для Росії
ненавидіти американців
Аж прослезился от умиления. :'(

На

Цитата: LUTS от июля  3, 2012, 19:47
А ви, На, і вам подібні побільше пишіть такого, як в попередніх постах,
побачите...
Ну вот, это я понимаю, резня так резня, а то корчите из себя благородных эуропейцев, а чуть что не по-вашему, начинаете угрожать убийствами. :fp:

serge-kazak

Цитата: Python от июля  3, 2012, 19:44
А кого ви розумієте під словом «свідоміти»? Якщо це всі ті, для кого має значення доля української мови, то практично кожен українець може
ви за всіх не кажіть. напр. я не люблю клястися в принципі. а стосовно свідомих, по великоруські це перекладається як "сознательные", отже "свідоміти" це щось типу "сознательнитов", "те, кто знают правду". Знати і казати правду - це не гріх,   гріх про неї мовчати або боятись над нею задумуватись, якою б страшною вона не була. Питання української мови стосується не лише українців, а усього свободного чєловєчєства в цілому, бо сьогодні українська, а завтра в її ролі може опинитись російська, коли якийсь світовий гегемон (хіба мало їх було в історії людства) вирішить, що прийшов час ввести  в усьому світі єдину мову. Крім того, в українській мові зашитий добрий шмат козацької історико-культурної спадщини, якщо вона зникне - людство втратить велике багатство, тому ті, хто хоче зла нашій мові і нашим людям - або дурні або підлі, щось на зразок геростратів сучасності.

p.s. В радянські часи, в 1930х мого прадіда, щирого безпартійного комуніста і дуже толерантної людини, звичайного сільського вчителя в українському селі на Наддніпрянщині трохи не посадили за те, що уроки в школі вів українською мовою для україномовних же сільських дітей, в 1980х мої батьки всерйоз вирішували, чи варто виховувати мене україномовним чи винятково російськомовним, в 1990х на власні очі спостерігав, особисто засвідчую, як в Києві неадекватні молодики ображали людей в транспорті, за те, що говорили українською, пам'ятаю страх з яким люди починали в громадських місцях говорити мовою своїх матерів, батьків і вільних дідів-прадідів, навіть досі на багатьох підприємствах в Україні люди стидаються рідної мови, дозволяють керівництву вимагати від них російської. Це що виходить - нам пропонують знову вернутись до того жахіття, яке панувало ще 20-40 років тому? Ганьба! :donno:

LUTS

Цитата: На от июля  3, 2012, 19:50
Ну вот, это я понимаю, резня так резня, а то корчите из себя благородных эуропейцев, а чуть что не по-вашему, начинаете угрожать убийствами. :fp:
Я не погрожую. Просто люди різні, а терпіння не залізне. Не всі, послухавши Калєснічєнка і почитавши нісенітницю, подібну до вашої, будуть спокійно сидіти і далі вам викати на форумах.
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Python

Цитата: На от июля  3, 2012, 19:42
Цитата: Python от июля  3, 2012, 18:50
може закінчитись великою різнею за межами Верховної Ради...
Какая такая резня? Ни в Раде, ни за её пределами особых протестов не было. Разве что форумные патриоты в интернетах вселенские стоны поднимали. Вот только в реале, кроме полутора озабоченых почему-то никто не протестует.
Ну, зараз політична активність населення й справді невисока, та й довіра людей до політиків глибоко підірвана — фактично, ніхто з них не може вивести народ на Майдан і протримати там до переможного кінця (не тому, що пересічному українцеві байдужа доля української мови — просто він не довіряє тим, під чиїми прапорами стоятиме). І якщо «свідоміти» ще якось можуть скликати добровольців постояти пару годин під Радою, то їхні опоненти змушені їх просто наймати (принаймні, так ситуація виглядає в Києві).

Але це не анулює того факту, що закон поганий (по суті, він дискримінує україномовну більшість), і коли ця дискримінація отримає офіційну підтримку від держави, соціальне розмежування між україно- та російськомовними з часом дійде до своєї межі, після якої дискриміновані рано чи пізно будуть змушені боротися за свої права, застосовуючи насильницькі методи.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

На

Дадада. Терпение  не железное. Интересно, по-мусульмански с поясами шахида взрывать будете или по-привычному ножом сзади или десятком на одного?

Poirot

Вроде как о втором чтении речь шла. Но могу и ошибаться, особо не вникал.
"Из-за плохой видимости через тепловизор прицела я увидел на расстоянии около 250 метров силуэт парнокопытного, внешне похожего на крупного кабана."

serge-kazak

Цитата: На от июля  3, 2012, 20:05
Дадада. Терпение  не железное.
Мені це неприємно констатувати, але в Україні дуже багато молоді, навіть російськомовної негативно ставиться до Росії. Те, що відбулося і відбувається - це ще один камінь у ваш город. Чимало нинішніх українців не хочуть мати з росіянами і російською культурою і історичною спадщиною нічого спільного, просто не хочуть з нею знайомитися і все. Мене це засмучує, адже я вихований і на україноруській і на великоруській духовній спадщині (книги, фільми, музика і т.д.), але, що я вдію, адже росіяни підтримуючи подібні настрої до україноруської козацької культурної спадщини і мови самі виявляються винуваті, насильно милий не будеш.  :donno:

LUTS

Цитата: На от июля  3, 2012, 20:05
по-привычному ножом сзади или десятком на одного?
Ви прямо, як троль з ю-туба  :green: Розумніше могли б щось написати.
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

На

Цитата: Python от июля  3, 2012, 20:04
рано чи пізно будуть змушені боротися за свої права, застосовуючи насильницькі
методи.
В общем, пока на лингвофоруме все высказавшиеся патриоты мовы готовятся к резне. Страшно представить, что делается на западенщине где население попроще без налёта интеллигентского лоска.

На

Цитата: LUTS от июля  3, 2012, 20:08


Цитата:
На от Сегодня в 21:05
Цитироватьпо-привычному ножом сзади или десятком на
одного?

Ви прямо, як троль з ю-туба   Розумніше могли б
щось написати.
Это всего лишь способы, которыми пользовались бандеровцы и прочие националисты.

serge-kazak

пане На, я повідомив модератору, що ви розпалюєте внутрируську ворожнечу, бо ви моїх слів зовсім не слухаєте.

LUTS

Цитата: На от июля  3, 2012, 20:12
Это всего лишь способы, которыми пользовались бандеровцы и прочие националисты.
Забули додати, що вам про це дід-герой розповідав  :green: А так була б класика.
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

serge-kazak

пане Луц, ви теж зупиніться. :down: великоруські люди такі ж козаки як і всі, теж мають права на свою життя, свободу, історію, власну мову і точку зору. бандерівці вели себе теж далеко не завжди адекватно, до мови це відношення не має.

Python

Цитата: На от июля  3, 2012, 20:05
Дадада. Терпение  не железное. Интересно, по-мусульмански с поясами шахида взрывать будете или по-привычному ножом сзади или десятком на одного?
По-всякому. Ніхто ж не каже, що це буде війна благородних чистим духом свідомих українців проти клятих окупантів — буде просто різня, як це вже було в нашій історії протягом минулих віків, коли мирне населення розплачувалось за помилки тих, хто справді був у чомусь винен. Україна внаслідок війни буде відкинута назад у розвитку, її територія стане легкою здобиччю для анексії сусідами. Можливо, згадуючи історію Югославії, міжетнічний конфлікт супроводжуватиметься бомбардуванням українських міст американською чи російською авіацією — все може бути.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

На

Цитата: serge-kazak от июля  3, 2012, 20:14
я повідомив модератору, що ви розпалюєте внутрируську ворожнечу
Вот это понимаю, это по нашему, по козацки! :D

Python

Закриваю тему. Знаю, не всі зі мною погодяться, але я не можу сприймати цю тему нейтрально, тому навряд чи моя модерація в ній буде адекватною.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2