LTV atlaiž no darba Kārli Streipu un likvidē raidījumu „Skats no malas"

Автор Rōmānus, мая 21, 2012, 22:54

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.


sven

Laikam jau es viens te vispār spēju būt gribētājs. ;) Notika gan tas pirms kāda laba laika.

Streips ir viens no labākajiem Latvijas žurnālistiem, bet viņam ir tāds niķis: kad viņš iekarst, viņš vairs nevalda pār savu muti. Tas gadījums ar "maukām" bija tikai pēdējā šāda veida epizode.

Bez tam viņu nemīl, lai neteiktu ienīst, lieka daļa krievvalodīgās publikas - viņš nerunā un nesaprot krieviski. Jāsaka, šīs jūtas ir abpusējas.

Ja būtu bijusi mana teikšana, es LTV vietā vēlreiz pakratītu pirkstu un neaiztiktu viņu.   


Rōmānus

Надежда - мать дураков (с) Литовская пословица

sven

Цитата: Rōmānus от мая 21, 2012, 23:40
Cik viņam gadu? Kāpēc viņš neprot krieviski? Vai tas ir iespējams?

Kārlis Streips ir dzimis ASV, 2. pasaules kara bēgļu ģimenē.

Viņš nekur nav pazudis un strādā Latvijas Radio, kā arī publicējas internetā.

Jaunākais no viņa:

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/81490/karlis-streips-aicina-boikotet-eiroviziju

olions



weshki

Цитата: sven от мая 21, 2012, 23:38
Bez tam viņu nemīl, lai neteiktu ienīst, lieka daļa krievvalodīgās publikas - viņš nerunā un nesaprot krieviski. Jāsaka, šīs jūtas ir abpusējas.

kāpēc jūs domājiet, ka "krievvalodīgo publiku" interesē latviešu žurnālisti? 80-90% krievvalodīgo par Streipu neko nezina, ieskaitot vai viņš runā krieviski vai ne. nu uzvārdu varbūt dzirdējuši un viss. ne, nu varbūt kaut kāds Ušakovs un pāris kaut kādu juristu/aktīvistu par viņu zina, bet viņi nav "krievvalodīgā publika". ja Ušakovu & Co vēl var nosaukt par "publiku", visādi "aktīvisti" ir vienkarši margināļi.

piemēram es zinu par Streipu tikai to, ka viņš ir gejs. un ka viņš baigi labi runā angļiski. bet es vispār neskatos tv un nelasu avīzes. kaut gan es piekritu tām ka viņš ir viens no labākajiem žurnālistiem Latvijā. vismāz bijis 10-15 gadus atpakaļ (kad es vēl kaut ko skatījos).

bet 80-90% krievvalodīgo (vai vairak?) ne gan latviešu presi nelasā ne gan latviešu tv neskatās (un viņi pat to par Streipu nezina).


Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр