Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Україна для китайців?

Автор svidomit132, февраля 29, 2012, 13:24

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

Python

Цитата: DarkMax2 от марта  1, 2012, 11:41
Цікаво: чому Пифон куди треба політичні теми не переносить?  :???
Самі ж їх створюєте — то терпіть.
А з іншого боку, як повикидаю усю політику, про що говорити будете?
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Svidur

Про українську латинку  ::)

DarkMax2

Цитата: Python от марта  1, 2012, 11:48
Цитата: DarkMax2 от марта  1, 2012, 11:41
Цікаво: чому Пифон куди треба політичні теми не переносить?  :???
Самі ж їх створюєте — то терпіть.
Цитата: svidomit132 от февраля 29, 2012, 13:24
Віталій Кличко: "Україна для українців" – це не наша ідеологія, і ми її ніколи не сприймемо". Звісно, поєдинок з Чісорою нелегко дався нашому чемпіонові – але ж радники на той ринг, здається, не виходили! Україна – не для українців, це ми вже зрозуміли. А для кого? Для китайців?

http://www.pravda.com.ua/articles/2012/02/29/6959714/

Брати Капранови видали на гора актуальний матеріал 8-)
:-\ Я причетний?  :???
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

svidomit132

Мене завжди пригнічує оця дурнувата риса українського менталітету, вимагати від власного культурного продукту небачених висот, при тому що усі наші сусіди абсолютно толерують. а навіть фінансово підтримують і попсу і шансон та інші не дуже якісні ТВ продукти, розглядаючи їх, як невідємну частку культурного процесу і як наслідок квазікультурного впливу на сусідів, а нам- якщо пісня то щоб і хіт, і автентичне виконання і виконавець, як мінімум щоб опери соліст, якщо книжка- то гідна премії Гонкурів, як фільм- то щоб на Оскара тягнув, але ж культура не росте на пустирі , повинен бути перегній щоби на полі щось вродило.
Хто не згоден плюньте мені в око 8-)
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

Python

ЦитироватьЯ причетний?
У Вас зате теми про Чехію й православ'я — погодьтесь, там теж політика.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Python

Цитата: Svidur от марта  1, 2012, 11:50
Про українську латинку  ::)
Теж політика. Еуропейський вибір алфавіту і т.д.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

svidomit132

Цитата: Python от марта  1, 2012, 11:48
Цитата: DarkMax2 от марта  1, 2012, 11:41
Цікаво: чому Пифон куди треба політичні теми не переносить?  :???
Самі ж їх створюєте — то терпіть.
А з іншого боку, як повикидаю усю політику, про що говорити будете?
Особисто я цей топ створив задля дискусії про культурний простір України, а те що деякі дописувачі пробують заполітизувати дискусію, це тільки вияв демократії  8-)
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

Python

Щодо української музики. Особисто я сам дійшов до приблизно тих же висноків, що й Консерватор. На жаль. Єдине зауваження: сплеск української музики в 90-х має стійкий зв'язок з «Червоною Рутою». Кого не ткни з відомих (ОЕ, Тартак, Скрябін, Плач Єремії, Ірина Білик...) — усі звідти. Після 2000 з україномовних музикантів, вартих уваги, змогли пробитися до мас хіба що Скай і Лама, але це лише виняток, що підтверджує правило. Хоча причина цього — не в непопулярності української музики (вона таки користується популярністю), а в продюсерах, яким або бракує смаку, або інтересу до української музики. Якщо українська музика і вмирає, то з суто організаційних причин.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

svidomit132

Цитата: Python от марта  1, 2012, 12:29
Щодо української музики. Особисто я сам дійшов до приблизно тих же висноків, що й Консерватор. На жаль. Єдине зауваження: сплеск української музики в 90-х має стійкий зв'язок з «Червоною Рутою». Кого не ткни з відомих (ОЕ, Тартак, Скрябін, Плач Єремії, Ірина Білик...) — усі звідти. Після 2000 з україномовних музикантів, вартих уваги, змогли пробитися до мас хіба що Скай і Лама, але це лише виняток, що підтверджує правило. Хоча причина цього — не в непопулярності української музики (вона таки користується популярністю), а в продюсерах, яким або бракує смаку, або інтересу до української музики. Якщо українська музика і вмирає, то з суто організаційних причин.
Так отож, а продюсери хто? :???
До речі, чутки про смерть української музики дещо перебільшені :)
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

DarkMax2

Цитата: svidomit132 от марта  1, 2012, 12:33До речі, чутки про смерть української музики дещо перебільшені :)
так. та і шароварщина - це не про це.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

svidomit132

Цитата: DarkMax2 от марта  1, 2012, 12:41
Цитата: svidomit132 от марта  1, 2012, 12:33До речі, чутки про смерть української музики дещо перебільшені :)
так. та і шароварщина - це не про це.
А може Ви якось так експериментально, хоча б на деякий час перестали штампами спілкуватися, можливо і чорне піднебіння на так було б помітне :)
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

DarkMax2

Цитата: DarkMax2 от марта  1, 2012, 10:09
Цитата: Python от марта  1, 2012, 10:07
Цитата: DarkMax2 от марта  1, 2012, 10:04
Цитата: svidomit132 от марта  1, 2012, 10:02
От мені завжди було цікаво, на якому етапі свідомого життя, у деяких категорій населення України виникає і закріплюється блювотний рефлекс щодо всього українського :???
Десь же має бути ця точка неповернення 8-)
Коли усвідомлюєш, як Шевченко хотів трахнути свою сестру.  ::)
Шо?
Не намагались аналізувати Шевченкові твори по Фрейду?  ::)

А ти бачив Шевченків пеніс?
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

LUTS

'Кій жах! (я про підпис знизу)
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

svidomit132

Теж мені новина :D
Даркмакс2-Олесь Бузина (інтернет версія)
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

Conservator

Цитата: svidomit132 от марта  1, 2012, 11:38
Шановний покажіть мені на сучасній політичній мапі України, хто з представників сучасних лівоорієнтованих партій користується  інтелектуальним надбанням українських націонал-комуністів, вони ж усі москвоорієнтовані і навіть цього не приховуть, про яку тяглість традицій може йти мова, не зрослись Шумськізм і Сталінізм ,перший вмер а другий благополучно продовжує жити

на сучасній політичній мапі України взагалі немає жодної лівоорієнтованої партії. ті партії, які називають себе комуністичними та соціялістичними, не мають нічого спільного ані з соціялістичною, ані з комуністичною політичною традицією і лише експлюатують відповідні назви, чим їх дискредитують. самі ці партії є проєктами, створеними в інтересах правлячої капіталістичної верхівки для того, щоб не дати зорієнтуватися найманим працівникам - природному електоратові лівих.

коли говорити про ліві громадські орг-ції, то їх частина чітко виводить себе з націонал-комунізму, але бажання ставати політичними партіями вони не мають.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Conservator

Цитата: Python от марта  1, 2012, 11:40
ліві не надто прагнуть зруйнувати державу як систему (крім, хіба, прихильників відродження Совка — та й то, закликів до революції від них не чути).

"Совок" - це держава, бажання його відновити нічого спільного з лівою ідеєю не має.

Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Conservator

Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

svidomit132

Анекдот:
Свідоміт  до націонал-комуніста:-Ти спиш?Чи ти вже здох? :)
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

5park

Цитата: Conservator от марта  1, 2012, 13:31
на сучасній політичній мапі України взагалі немає жодної лівоорієнтованої партії

цікаво, хто перший Вітренко назве? :)
:fp:

Svidur

Весна на форумі. Давайте особисте життя Шевченка обговорювати, геть політику.

ПСПУ Вітренко - права проросійська партія.

DarkMax2

Цитата: svidomit132 от марта  1, 2012, 13:27
Даркмакс2-Олесь Бузина (інтернет версія)
ЦитироватьОлесь Бузина придерживается взгляда о триединстве русского народа (малоросов, белорусов и великоросов), и поэтому называет себя и украинцем и русским. Он поддерживает федерализацию Украины, её независимость и двуязычие украинской культуры, широкое развитие украинского и русского языков. По его мнению «свидомые украинцы озабочены не столько созданием украинской культуры, сколько уничтожением русской». Олесь Бузина никогда не поддерживал «оранжевую революцию». Также основал течение так называемых «шевченкофобов».
Я противник концепції "Русского Мира" та статусів братських народів. Я не вважаю себе великоросом, я проти федералізму в Україні, проти офіційної двомовності. Але я згоден, що «свидомые украинцы озабочены не столько созданием украинской культуры, сколько уничтожением русской» та завжди був і є противником «оранжевой революции». Критика на адресу Шевченка - пройдений шкільний етап.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

svidomit132

Цитата: DarkMax2 от марта  1, 2012, 13:43
Цитата: svidomit132 от марта  1, 2012, 13:27
Даркмакс2-Олесь Бузина (інтернет версія)
ЦитироватьОлесь Бузина придерживается взгляда о триединстве русского народа (малоросов, белорусов и великоросов), и поэтому называет себя и украинцем и русским. Он поддерживает федерализацию Украины, её независимость и двуязычие украинской культуры, широкое развитие украинского и русского языков. По его мнению «свидомые украинцы озабочены не столько созданием украинской культуры, сколько уничтожением русской». Олесь Бузина никогда не поддерживал «оранжевую революцию». Также основал течение так называемых «шевченкофобов».
Я противник концепції "Русского Мира" та статусів братських народів. Я не вважаю себе великоросом, я проти федералізму в Україні, проти офіційної двомовності. Але я згоден, що «свидомые украинцы озабочены не столько созданием украинской культуры, сколько уничтожением русской» та завжди був і є противником «оранжевой революции». Критика на адресу Шевченка - пройдений шкільний етап.
Ну добре хай буде "Олесь Бузина (лайт)" або ж "супер лайт" (необхідне підкреслити)  8-)
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

svidomit132

Якщо знищення ідолів комуністичної доби прирівнюється до знищення російської культури, то я такий ворог як вам треба  8-)
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

Python

Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

DarkMax2

Цитата: svidomit132 от марта  1, 2012, 13:52
Якщо знищення ідолів комуністичної доби прирівнюється до знищення російської культури, то я такий ворог як вам треба  8-)
Я помітив
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.