Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Україна для китайців?

Автор svidomit132, февраля 29, 2012, 13:24

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

svidomit132

І ті помилялися і ці помилялися, один консерватор знає істину :D

П.С.Перечитавши гори історичних праць, різноманітних авторів від Геродота до сьогодні,
одне засвоїв як фундамент- усі ці історичні праці брехня суцільна, що писалась на замовлення правлячої касти для виправдання свого панування, так звані "першоджерела"
як правило фальсифікат і жодна тверезомисляча людина не може заявляти , "Я знаю як було на справді!" 8-)
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

Conservator

Цитата: svidomit132 от марта  2, 2012, 12:44
П.С.Перечитавши гори історичних праць, різноманітних авторів від Геродота до сьогодні,
одне засвоїв як фундамент- усі ці історичні праці брехня суцільна, що писалась на замовлення правлячої касти для виправдання свого панування, так звані "першоджерела"
як правило фальсифікат
і жодна тверезомисляча людина не може заявляти , "Я знаю як було на справді!"

що й треба було довести. ще один фрік :smoke:

мораль - не читайте першоджерел та історичних праць без попереднього вивчення методології історичних досліджень...
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Svidur

Ще один істинний історик з'явився...

DarkMax2

чому ж вірить наш свідомий?
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

svidomit132

Ось вам посилання на ютьюб , увів у пошук простеньку фразу "Фашисты во Львове"
http://www.youtube.com/results?search_query=фашисты во Львове&oq=фашисты во Львове&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=12&gs_upl=10429l18499l0l20762l17l17l0l0l0l0l119l1649l11.6l17l0

На вашу думку ті хто запускає в інтернет оцей продукт ідеологічний теж начиталися першоджерел?
А може ви їх просвітили шановний консерватор 8-)
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

svidomit132

Цитата: DarkMax2 от марта  2, 2012, 12:50
чому ж вірить наш свідомий?
Я в Бога вірую- цього достатньо.
І я не є симпатиком жодних ідеологій - марнота це  і суєта :smoke:
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

Conservator

Цитата: svidomit132 от марта  2, 2012, 12:55
На вашу думку ті хто запускає в інтернет оцей продукт ідеологічний теж начиталися першоджерел?
А може ви їх просвітили шановний консерватор

вони мене цікавлять лише з антропологічного боку.

і думаю, що їхнє уявлення про фашизм не має нічого спільного з науковим тлумаченням цього терміна. так само як і ваше, власне. думаю, що ви до них набагато ближчі, ніж я, хоч і вважаєтеся супротивниками.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

svidomit132

Цитата: Conservator от марта  2, 2012, 12:59
Цитата: svidomit132 от марта  2, 2012, 12:55
На вашу думку ті хто запускає в інтернет оцей продукт ідеологічний теж начиталися першоджерел?
А може ви їх просвітили шановний консерватор

вони мене цікавлять лише з антропологічного боку.

і думаю, що їхнє уявлення про фашизм не має нічого спільного з науковим тлумаченням цього терміна. так само як і ваше, власне. думаю, що ви до них набагато ближчі, ніж я, хоч і вважаєтеся супротивниками.
Ваша думка має право на існування так само, як і моя , тільки говорю з позиції "свідка" ,а ви намагаєтесь говорити з позиції "субєкта".
Мені не подобається , що останнім часом з українців пропаганда північного сусіда
ліпить образ ворога, а ви співаєте із ними в унісон , принаймні воно так виглядає 8-)
П.С.Покажіть мені методологію історичних досліджень , яка би виключила можливість інтерпретації результатів в розрізі особистого відношення самого дослідника до обєкту досліджень .
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

Conservator

Цитата: svidomit132 от марта  2, 2012, 13:15
Ваша думка має право на існування так само, як і моя

ще один зразок фрицького ставлення до теми. типу, як коли шостиклясниця заявляє вчительці біології, що незгодна з теорією Дарвіна і її точка зору, типу, така ж версія...

моє ставлення до ОУН та УПА пов'язано передусім із вивченням першоджерел (коли ви розумієте, що це таке), я перечитав майже всю пропаґандистську літ-ру, яку видавали самі ОУН та УПА, значний масив архівних документів, що стосуються теми, купу наративних джерел, особисто спілкувався з ветеранами УПА. погоджуючись із тим, що дехто з них особисто не є злочинцем і дійсно зробив внесок у перемогу народів світу над нацизмом (і віддаючи шану цим конкретним людям), я, тим не менш, не можу заперечувати очевидного - того, що цей внесок робився злочинними в своїй суті орг-ціями, ідеологія яких є одним зі зразків фашизму в чистому вигляді. я не читав ані радянських "антибандерівських" писань, ані сучасної російської літ-ри того ж спрямування (власне, вони мені нецікаві й читати їх я не пляную), тому ретранслювати їхні позиції не можу. власне, мене тут на форумі бандерівським недобитком називали. коли з обох боків вважають чужим, то, певно, я є ближчим до істини, ніж обидва протилежні табори.

P.S. при цьому я цілком сприймаю діяльність УПА Тараса Бульби-Боровця та післявоєнної ОУН-двійкарів, бо вони дійсно далекі від фашизму.

Цитата: svidomit132 от марта  2, 2012, 13:15
Мені не подобається , що останнім часом з українців пропаганда північного сусіда
ліпить образ ворога, а ви співаєте із ними в унісон , принаймні воно так виглядає

мені байдужі що українці, що їхній "північний сусіда", коли що.

Цитата: svidomit132 от марта  2, 2012, 13:15
П.С.Покажіть мені методологію історичних досліджень , яка би виключила можливість інтерпретації результатів в розрізі особистого відношення самого дослідника до обєкту досліджень .

особистого ставлення, маєте на увазі? бо "відношення" наприклад я до предметів свого дослідження не маю, окрім того, що є їх дослідником.

особисте ставлення формується в процесі дослідження. але незнання методології опрацювання джерел робить дослідження простим некритичним накопиченням інформації, особливого сенсу в цьому нема.

якщо дійсно бажаєте ознайомитися з методологіями історичних досліджень, актуальними в сучасній історичній науці, раджу прочитати хоча б "Вступ до історії" Наталі Яковенко. ААле теоретичних робіт досить багато, можна обирати на б.-я. смак.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

5park

от хіба тільки таке завваження, що у contemporary social sciences нацизм традиційно відноситься до фашизму. для того, аби виріжняти фашизм у вузькому значенні від фашизму в значенню ширшому (куди з легкістю можна вібгати нацизм, усташів, залізну гвардію, схрещені стріли, інтегральних націоналістів, фалангістів і таке інше), застосовують поняття generic fascism, або ж заходяться до вжиття першої літери у великому та малому регістрах і т.д. і т.п.
:fp:

Conservator

Цитата: 5park от марта  2, 2012, 17:47
от хіба тільки таке завваження, що у contemporary social sciences нацизм традиційно відноситься до фашизму. для того, аби виріжняти фашизм у вузькому значенні від фашизму в значенню ширшому (куди з легкістю можна вібгати нацизм, усташів, залізну гвардію, схрещені стріли, інтегральних націоналістів, фалангістів і таке інше), застосовують поняття generic fascism, або ж заходяться до вжиття першої літери у великому та малому регістрах і т.д. і т.п.

сам знаєш, що є ріжні клясифікації. особисто я формаліст у цім питанні, волію до фашизму залучати рухи, які позиціонують себе як орденські чи цілковито воєнізовані, а не партійні. тут НСДАП випадає із суцільної картини. звісно, існування СС та СА її наближають до фашизму у властивім розумінні, але все'дно.

Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

5park

класифікацій багато, але ось ця є все ж таки майже загальним місцем нині. є багато моментів, які треба наголошувати, але в загальних рисах виробили ось таку модель, і вона працює найкраще
:fp:

DarkMax2

я ж оперую широким поняттям фашизму, тобто тим, що включає у себе нацизм.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Conservator

Цитата: DarkMax2 от марта  2, 2012, 18:12
я ж оперую широким поняттям фашизму, тобто тим, що включає у себе нацизм.

в професійному чи побутовому спілкуванні?
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

DarkMax2

Цитата: Conservator от марта  2, 2012, 18:22
Цитата: DarkMax2 от марта  2, 2012, 18:12
я ж оперую широким поняттям фашизму, тобто тим, що включає у себе нацизм.

в професійному чи побутовому спілкуванні?
з моїм фахом такі теми не пов'язані ;)
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Conservator

Цитата: 5park от марта  2, 2012, 17:58
класифікацій багато, але ось ця є все ж таки майже загальним місцем нині. є багато моментів, які треба наголошувати, але в загальних рисах виробили ось таку модель, і вона працює найкраще

як на мене, вона надто широка. виходить, що тут фашизм майже поглинає поняття тоталітаризму, лишаючи поза собою лише кілька тоталітарних феноменів, як от сталінізм чи чучхе-сонгун. таким чином окремі фашистські в широкім розумінні рухи можуть виявитися за типологічними ознаками ближчими до нефашистських тоталітарних, ніж до инших фашистських.

хоч це, власне, не настільки принципово. ОУН-м та ОУН-б до фашистських рухів і у вузькому розумінні належать.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Conservator

Цитата: DarkMax2 от марта  2, 2012, 18:23
з моїм фахом такі теми не пов'язані ;)

та хтозна, що там сучасні математики досліджують ;)
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)