Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Україна для китайців?

Автор svidomit132, февраля 29, 2012, 13:24

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

svidomit132

Мойсей водив  по пустелі Богом обраний народ 40 років, щоб вимерло покоління інфіковане психологією Єгипетського рабства.
Нам залишилось чекати приблизно років 19, за умови що ми  самі не вліземо у якесь ярмо, можливо на той час щось зміниться в свідомості народу, чи то пак людей. 8-)
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

Svidur

Цитата: DarkMax2 от февраля 29, 2012, 16:59
Цитата: Python от февраля 29, 2012, 16:57
ЦитироватьХарків - студентське місто, а серед молоді така зараза (безкомпромісний ультранаціоналізм та нацизм) росте як бур'ян. Свідомі є і тут і навіть серед моїх знайомих.
Свідомі й нацисти — дві різні ідеології. Не мішайте нас з ними.
курка не птиця, так?
Це вже теза а-ля Янукович. Послідовно проявляеєш себе українцем - нацист. Звісно ж!

DarkMax2

Цитата: svidomit132 от февраля 29, 2012, 17:00
Мойсей водив  по пустелі Богом обраний народ 40 років, щоб вимерло покоління інфіковане психологією Єгипетського рабства.
Нам залишилось чекати приблизно років 19, за умови що ми  самі не вліземо у якесь ярмо, можливо на той час щось зміниться в свідомості народу, чи то пак людей. 8-)
це натяк, що не опозиційні сили та їх прихильники, наприклад, я - "москвополонники"?
Пифоне, а Ваша думка стосовно мене?
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Python

Цитата: DarkMax2 от февраля 29, 2012, 16:59
Цитата: Python от февраля 29, 2012, 16:57
ЦитироватьХарків - студентське місто, а серед молоді така зараза (безкомпромісний ультранаціоналізм та нацизм) росте як бур'ян. Свідомі є і тут і навіть серед моїх знайомих.
Свідомі й нацисти — дві різні ідеології. Не мішайте нас з ними.
курка не птиця, так?
За Вашою логікою, скандинавський соціалізм має бути різновидом ідеології червоних кхмерів.

Гаразд, покажіть мені хоч одне моє повідомлення, де б я мав щось проти людей з іншим кольором шкіри чи іншими расовими ознаками? Я бачу перспективу в українській культурній експансії, а не в тому, щоб чистити «українську расу» від людей «неправильного» походження. Інша річ мовне питання, в якому моя позиція достатньо чітка, тоді як типовий харківський нацик в ньому, як правило, дотримується стандартної позиції «лишь бьі человек бьіл хороший и не негр/чурка/китаец».
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

DarkMax2

Цитата: Svidur от февраля 29, 2012, 17:01
Цитата: DarkMax2 от февраля 29, 2012, 16:59
Цитата: Python от февраля 29, 2012, 16:57
ЦитироватьХарків - студентське місто, а серед молоді така зараза (безкомпромісний ультранаціоналізм та нацизм) росте як бур'ян. Свідомі є і тут і навіть серед моїх знайомих.
Свідомі й нацисти — дві різні ідеології. Не мішайте нас з ними.
курка не птиця, так?
Це вже теза а-ля Янукович. Послідовно проявляеєш себе українцем - нацист. Звісно ж!
пробачте, але зв'язок між націоналізмом і націонал-соціалізмом існує. І багато хто ці речі чи плутає, чи суміщає. Особисто я себе якраз до поміркованих націоналістів відношу. Я люблю свою країну і культуру, мене турбує їх стан, але що занадто, то не здраво. Треба вміти визнавати це і бачити межі.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

svidomit132

Малорос-мягкий, незлобливый, слегка туповатый человек.
Хохол-жадный, тупой, ленивый человек.
Украинец-антисемит, фашист, буржуазный националист.

Ось приблизний набір стереотипних штампів якими послуговуються наші східні брати,
останнім часом дехто силкується додати до вищеозначеного переліку  ще й
"Українець-расист"  8-)

Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

Svidur

Цитата: DarkMax2 от февраля 29, 2012, 17:11
Цитата: Svidur от февраля 29, 2012, 17:01
Цитата: DarkMax2 от февраля 29, 2012, 16:59
Цитата: Python от февраля 29, 2012, 16:57
ЦитироватьХарків - студентське місто, а серед молоді така зараза (безкомпромісний ультранаціоналізм та нацизм) росте як бур'ян. Свідомі є і тут і навіть серед моїх знайомих.
Свідомі й нацисти — дві різні ідеології. Не мішайте нас з ними.
курка не птиця, так?
Це вже теза а-ля Янукович. Послідовно проявляеєш себе українцем - нацист. Звісно ж!
пробачте, але зв'язок між націоналізмом і націонал-соціалізмом існує. І багато хто ці речі чи плутає, чи суміщає. Особисто я себе якраз до поміркованих націоналістів відношу. Я люблю свою країну і культуру, мене турбує їх стан, але що занадто, то не здраво. Треба вміти визнавати це і бачити межі.
Зв'язок є, але не ви самі пишете, що це не одне. Є велике розмаїття різних позицій, а редукувати то все до стандартного набору націоналізм-ксенофобія-расизм не варто. Це якраз сприяє поширенню етнічного націоналізму, що не дуже приємно.

Conservator

Цитата: DarkMax2 от февраля 29, 2012, 16:15
Тоді Луганськ і Ужгород - міфічні міста.

Ужгород не знаю, Луганськ - так.

http://el-gerund.livejournal.com/272617.html

Власне, якраз ці два облцентри я ще не встиг відвідати (ще тільки Станиславів із Винницею опріч них, та в Проскурові був лише проїздом). а де не був - тих місць і нема.

Цитата: Python от февраля 29, 2012, 16:57
Свідомі й нацисти — дві різні ідеології.

та одне й те саме...



Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Ноэль

Все, український розділ ЛФ можна не читати. Панове знайшли тихий куточок і тему для розмов на наступне тисячоліття.

Русин1

Цитата: svidomit132 от февраля 29, 2012, 17:00
Мойсей водив  по пустелі Богом обраний народ 40 років, щоб вимерло покоління інфіковане психологією Єгипетського рабства.
Нам залишилось чекати приблизно років 19, за умови що ми  самі не вліземо у якесь ярмо, можливо на той час щось зміниться в свідомості народу, чи то пак людей. 8-)
Надо было морем. По многим причинам...

Python

Цитата: DarkMax2 от февраля 29, 2012, 17:04
це натяк, що не опозиційні сили та їх прихильники, наприклад, я - "москвополонники"?
Пифоне, а Ваша думка стосовно мене?
В якому плані? Звичайно ж, я не поділяю Ваших симпатій до Януковича і К°, більше того, не розумію, на чому ці симпатії ґрунтуються. На типового блактиного українофоба Ви не схожі.

З іншого боку, Ваша позиція в українському питанні не виглядає достатньо виразною, щоб я міг дати їй об'єктивну оцінку. Уявімо, наприклад, що через 50 років українська мова буде майже витіснена російською, зберігшись виключно як мова побутового спілкування в глухих селах. Наскільки для Вас прийнятна така картина майбутнього?
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Python

Цитата: Conservator от февраля 29, 2012, 17:21
Цитата: Python от февраля 29, 2012, 16:57
Свідомі й нацисти — дві різні ідеології.
та одне й те саме...
І в чому ж схожість?
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Conservator

Цитата: Python от февраля 29, 2012, 18:56
І в чому ж схожість?

"етно-" чи націоцентризм і відвертий етатизм - це і є нацизм, тільки що иншими словами називається.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Conservator

Цитата: Python от февраля 29, 2012, 18:53
В якому плані? Звичайно ж, я не поділяю Ваших симпатій до Януковича і К°, більше того, не розумію, на чому ці симпатії ґрунтуються. На типового блактиного українофоба Ви не схожі.

мені цікавіше инше - як можна підтримуваит одночасно великий капітал із ПР та СУк та лівоцентристів із СПУ, це ж докорінно ріжні за своєю ідеологією партії, їхній електорат ну ніяк не може перетинатися. електоральні практики на Україні таки більш ніж дивні, виборці так якось міґрують між політиками-протилежностями...
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Python

Цитата: Conservator от февраля 29, 2012, 19:16
Цитата: Python от февраля 29, 2012, 18:56
І в чому ж схожість?

"етно-" чи націоцентризм і відвертий етатизм - це і є нацизм, тільки що иншими словами називається.
Не думаю. Чіпляння одного й того ж ярлика на дві різні ідеології не робить ці ідеології ідентичими (хоча, не заперечуватиму, дехто їх і справді поєднує, незважаючи на явні суперечності між ними).
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Conservator

Цитата: Python от февраля 29, 2012, 19:28
незважаючи на явні суперечності між ним

і що ж то за суперечності?

патріот=націоналізм=неонацист, десу. хвороба одна, клінічний перебіг і основні симптоми ріжні.

сам факт деклярування лояльности до державницької ідеї і намагання зробити державу ще більш репресивною (передусім до власного нас-ня), ніж вона є наразі - а саме це і вирізняє всю неонацистську братію - є ознакою неонацизму.

і байдуже, якого - синьо-жовтого, червоно-чорного, чи жовто-чорного (як у випадку ПУ і СНА), просто то ріжні стадії. від Руху та КУН ідуть до Свободи, від Свободи - до ПУ, а всі разом б'ють чорних та розбивають вікна в синагогах.

російські неонацисти на Україні теж не пасуть задніх і роблять те ж саме. власне, їхні спільні акції з ПУ та СНА усе більше це підтверджують. арійська ідея зливається зі слов'янською.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Svidur

Цитата: Conservator от февраля 29, 2012, 19:33
патріот=націоналізм=неонацист, десу. хвороба одна, клінічний перебіг і основні симптоми ріжні.
Редукціонізм такий редукціонізм.

Conservator

Цитата: Svidur от февраля 29, 2012, 19:39
Редукціонізм такий редукціонізм.

иноді доводиться спрощувати до абсурду, що вивести на яв істину, так.

просто в українському й російському конкретних прикладах це дійсно так і є. сам бачиш, як легко переходять праворадикали з одних політичних партій до инших, які лише формально відріжняються проґрамами. їхнє членство є майже всуціль радикально антисемітським та взагалі расистським.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Python

Цитироватьпатріот=націоналізм=неонацист
соціал-демократ=комуніст=маоїст
Цитироватьсам факт деклярування лояльности до державницької ідеї і намагання зробити державу ще більш репресивною (передусім до власного нас-ня), ніж вона є наразі - а саме це і вирізняє всю неонацистську братію - є ознакою неонацизму.
Звичайно, дехто справді кидає ідеї щодо силової мовної політики (скажімо, ввести штрафи за російську мову), але до реального втілення цих ідей, зрозуміло, ніхто ще не дійшов і навряд чи дійде. З іншого боку, культурний націоналіст очікує, що з боку держави має бути хоч якась політика сприяння мові та іншим культурним ознакам нації. Власне, ідеї репресивного вирішення проблеми виникають внаслідок того, що зусилля держави в цьому напрямку недостатні.
Цитироватьвід Руху та КУН ідуть до Свободи, від Свободи - до ПУ, а всі разом б'ють чорних та розбивають вікна в синагогах.
Давайте все по полицях. РУХ і його пізніші відгалуження, включаючи НУНС, є зразком поміркованого ліберального націоналізму, з прихильним ставленням до ідеалів демократії. ПУ — нацисти, близькі до аналогічних російських організацій. «Свобода» — там може бути хто-завгодно, від поміркованих націоналістів, що розчарувались у пасивній позиції націонал-демократичних партій, до неофашистів. Б'ють чорних і вікна в синагогах, у першу чергу, представники ПУ й подібних організацій. Подібної агресії можна чекати й від «Свободи», хоча це й не є ключовим пунктом для неї (натомість до списку ворогів додаються росіяни, чого майже нема у ПУ). А ось рухівця, що б'є негрів, мені уявити важко.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Conservator

Цитата: Python от февраля 29, 2012, 20:07
РУХ і його пізніші відгалуження, включаючи НУНС, є зразком поміркованого ліберального націоналізму, з прихильним ставленням до ідеалів демократії. ПУ — нацисти, близькі до аналогічних російських організацій. «Свобода» — там може бути хто-завгодно, від поміркованих націоналістів, що розчарувались у пасивній позиції націонал-демократичних партій, до неофашистів

Це в ідеалі та коли судити за лідерами. Ви на рядове членство та лідерів реґіональних осередків Руху, НРУ, УНП, УРП "Собор" і т.п. подивіться (чи краще - поспілкуйтеся з ними, а краще ще й єврейське питання зачепіть у розмові).

Рухівець не б'є негрів завдяки тому, що "Молодий рух" фактично помер. Середньостатистичний рухівець просто застарий, його скоріш негр поб'є. Але коли він побачить "білявку-українку" з негром, які гуляють під руку в парку, то що від нього почуєте?

Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Python

ЦитироватьАле коли він побачить "білявку-українку" з негром, які гуляють під руку в парку, то що від нього почуєте?
Щось мені не віриться, що щирий комуніст із його покоління висловить щось інше. Не забуваймо, що років 20-30 тому ми тих негрів переважно в телевізорі бачили, і для людей того покоління стосунки наших з неграми усе ще здаються незвичними — що б там не казали, але радянська людина бачила в негрі дикуна. Так само й антиісламські стереотипи, широко розповсюджені серед представників усіх ідеологічних напрямків. Рух тут ні до чого.
ЦитироватьРухівець не б'є негрів завдяки тому, що "Молодий рух" фактично помер.
Все одно незрозуміло, нащо націоналістам цього типу бити негрів. Це як звинувачувати лівих у тому, що їхні молодіжні організації займаються пропагандою наркотиків.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Conservator

Цитата: Python от февраля 29, 2012, 22:30
що щирий комуніст із його покоління висловить щось інше.

чесно, не бачив щирих комуністів такого покоління. членів КПУ бачив, але то неосталіністи, їм до комуністів як мені до наці.

Цитата: Python от февраля 29, 2012, 22:30
Все одно незрозуміло, нащо націоналістам цього типу бити негрів.

бо націоналісти "цього типу" відійшли в минуле, це старі люди, члени молодіжок при цих партіях давно проводять акції спільно зі "Свободою".
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Python

Цитироватьбо націоналісти "цього типу" відійшли в минуле, це старі люди, члени молодіжок при цих партіях давно проводять акції спільно зі "Свободою".
Акції проти негрів свобода ще не проводила ніби.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Python

Цитироватьчленів КПУ бачив, але то неосталіністи, їм до комуністів як мені до наці.
Та що ви кажете, у вас одна ідеологія. Лівий=комуніст=сталініст.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Conservator

Цитата: Python от февраля 29, 2012, 22:36
Акції проти негрів свобода ще не проводила ніби.

:o

Ви що!


ховаю під спойлер, бо не хочу підвищувати відвідуваність їхніх ресурсів цими посиланнями
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)