Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Україна для китайців?

Автор svidomit132, февраля 29, 2012, 13:24

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

Python

Може, просто не розповідали? Багато хто боявся говорити про це. Моя мати, наприклад, дізналась про «голодовку» від своїх родичів десь аж у 80-х роках.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

svidomit132

Цитата: Python от марта  1, 2012, 16:24
Може, просто не розповідали? Багато хто боявся говорити про це. Моя мати, наприклад, дізналась про «голодовку» від своїх родичів десь аж у 80-х роках.
Моїй мамі в 1933 році було 4 роки їй не треба було чекати , щоб їй хтось розказав 8-)
І про голод 1947 року вона теж дізналась не з книжок, а пережила на власній шкірі.
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

LUTS

В нас хоч не сильний голод був( кордон поруч), але я чув розповіді про нього з самого дитинства.
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Python

Ваша мама з покоління моєї бабусі. А мовчали, бо ще як скажеш про це не тій людині, то до яких наслідків це може призвести? Сталінське полювання на «ворогів народу» так само всі пам'ятали.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

svidomit132

Ага згадав!
Тут один псевдоісторик пробував просунути тенденцію УПА=фашисти,
Мою бабусю по батьковій лінії у 1944 році німці розстріляли за надання медичної допомоги
партизанам УПА.

Так що можете і далі вправлятися у демагогії, а у мене є память родова 8-)
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

Conservator

Цитата: svidomit132 от марта  1, 2012, 16:44
Мою бабусю по батьковій лінії у 1944 році німці розстріляли за надання медичної допомоги
партизанам УПА.

фашизму в Німеччині не було з 1934 року. нацизм і фашизм - споріднені явища, але не ідентичні. в порядку самоосвіти раджу почитати, що ідеологи ОУН писали про власне фашизм (у "Сурмі" та "Розбудові нації") і поцікавитися, чому Донцов (хоч і не член ОУН, але чільний її ідеолог) у книгозбірні "Вісника" видав "Доктрину фашизму" Муссоліні і ряд инших підставових ідеологічних фашистських текстів, а також чому фашистський поет Маланюк писав про Муссоліні -

ЦитироватьЦе ж сонцесяйний цезар Риму!
це нації міцної син!

Власне фашистських рухів у Европі було багато (якраз поза Німеччиною переважно) і вони часто конфліктували один із одним, коли інтереси їхніх носіїв перетиналися, так що дивно, що ви намагаєтеся відшукати в цьому якусь суперечність.

За темою Голодомору - звісно, це один із найбільших злочинів проти людства в історії. не геноцид, але масове вбивство з політичних міркувань. і як такий він заслуговує на одностайне безальтернативне засудження.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

DarkMax2

може і мені тут почати вихвалятись своїми пращурами?
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

DarkMax2

Цитата: svidomit132 от марта  1, 2012, 16:44
Ага згадав!
Тут один псевдоісторик пробував просунути тенденцію УПА=фашисти,
Мою бабусю по батьковій лінії у 1944 році німці розстріляли за надання медичної допомоги
партизанам УПА.
А моя прабабця пекла хліб червоним партизанам та була дружиною радянського офіцера, який ще з Білофінської почав і пройшов усю Велику Вітчизняну. :Р
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

hodzha

Цитата: Svidur от марта  1, 2012, 10:00
Цитата: DarkMax2 от марта  1, 2012, 09:39
Ну у моїй альма матер (ХНУРЕ) на кожній першій лекції кожного предмету викладачі питали аудиторію на якій мові викладати. Відповідь: "РУССКИЙ!!!" - хором. А каразінці здебільшого гуманітарії. У них ситуація інша.
У нас так само. І це історичний факультет...
our мова-суржик becomes the language for chosen people. if you hear the man who speak real український мова-суржик - it is big probability that he is non ordinary man. ancient wisdom of free people of steppes cannot be easily accessable for everybody.  maybe somewhere in the future the students will change their opinion, but we have no need to oppress them. if they will not - it will be their loss, not our. ;D ukrainian people - are free people. :UU:

Python

Your суржик ohne 漢字 — ᐊᖏᐋᕐᓂᖅ
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

LUTS

Цитата: DarkMax2 от марта  1, 2012, 17:22
Цитата: svidomit132 от марта  1, 2012, 16:44
Ага згадав!
Тут один псевдоісторик пробував просунути тенденцію УПА=фашисти,
Мою бабусю по батьковій лінії у 1944 році німці розстріляли за надання медичної допомоги
партизанам УПА.
А моя прабабця пекла хліб червоним партизанам та була дружиною радянського офіцера, який ще з Білофінської почав і пройшов усю Велику Вітчизняну. :Р
А в нас червоних партизанів боялись більше, ніж німців. Багато історій чув.
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

engelseziekte

Offtop
Цитата: DarkMax2 от марта  1, 2012, 10:00
Русини та галичани повинні бути ідейними ворогами.
Так воно і є у сферичних русинів і сферичних галичан.

Conservator

Цитата: engelseziekte от марта  1, 2012, 22:13
Так воно і є у сферичних русинів і сферичних галичан.

у вакуумі довго не живуть. декомпресія ж. розриває одразу.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Русин1

Цитата: engelseziekte от марта  1, 2012, 22:13
Offtop
Цитата: DarkMax2 от марта  1, 2012, 10:00
Русини та галичани повинні бути ідейними ворогами.
Так воно і є у сферичних русинів і сферичних галичан.


http://zakarpattya.net.ua/News/93622-Rozchynennia-ukraintsiv
"... Все прекрасно понимают, что язык - это сердцевина нации. Не надо завоевывать нацию, достаточно забрать у нее язык. Тогда народ становится без своего яыка, он теряет принадлежность к своему этносу. Недаром немецкий лингвист Гумбольдт писал, что язык народа является его духом " (с)...

DarkMax2

Цитата: Conservator от марта  1, 2012, 22:57
Цитата: engelseziekte от марта  1, 2012, 22:13
Так воно і є у сферичних русинів і сферичних галичан.

у вакуумі довго не живуть. декомпресія ж. розриває одразу.
У вакуЮмі можно прожити 1 хвилину. Багато міфів є про те, як кипить кров, вилазять очі, але лікарі з ними не згодні.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Conservator

Цитата: DarkMax2 от марта  2, 2012, 08:33
У вакуЮмі

йотування лише після і буває

Цитата: DarkMax2 от марта  2, 2012, 08:33
Багато міфів є про те, як кипить кров, вилазять очі, але лікарі з ними не згодні.


особисто бачив, як вирвало очі в миші, коли з камери з нею відкачали повітря. ну його нафіґ.

власне, кессонна хвороба в б.-я. разі буде, внутрішні крововиливи, розриви судин... навіть, коли не надто швидко відкачувати повітря.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

svidomit132

Давайте відділяти мухи від котлет.
Де неформал  Донцов творець концепції націоналізму, де Маланюк, де Муссоліні,
і власне де німецькі націонал-соціалісти, а де за перепрошенням УПА створена ОУН(б) у 1942 р. під гаслом "Свободу людині, свободу народам" (для тих хто не в темі на початок 1942 року ОУН(Б) переглянула свою ідеологічну програму в бік інтернаціоналізму)
так що вішати на УПА ярлики нацисти, фашисти і т.п. некоректно.
В складі УПА воювали національні підрозділи складені з дезертирів РА, таджицькі, узбецькі. і т.п. навіть була допоміжна єврейська рота.
Я собі зараз уявив цей штамп "єврей-фашист" :D
Єдине що можна закинути УПА це їх участь у "Волинській різні" напару з АК (армія крайова), але це було продовженням польсько-українських "стосунків" довоєнного періоду.

До речі на Нюрнберзькому процесі  з подачі обвинувачувача СРСР мало не під мікроскопом розглядали діяльність українських формувань в складі Вермахту (""СС галичина", "Нахтігаль" і т.п.) , і що цікаво сторона обвинувачення не змогла переконати Високий Суд у причетності цих формувань до вчинення "злочинів проти людства", бо не володіла ніякими доказами, окрім пропагадистських кліше.
А щодо УПА було встановлено ,що ніякого відношення це військове формування до жодної структури третього Рейху не мало. 8-)

П.С Всім бажаючим воякам УПА Великобританія та Канада надали політичний притулок.
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

Conservator

Цитата: svidomit132 от марта  2, 2012, 11:46
створена ОУН(б) у 1942 р. під гаслом "Свободу людині, свободу народам"

вигадка про створення УПА в жовтні 1942 - не більше ніж вигадка, насправді в лютому 1943 перші загони почали діяти. коли не рахувати загони Тараса Бульби-Боровця, які ніяким боком до ОУН-б не стосувалися.

Цитата: svidomit132 от марта  2, 2012, 11:46
на початок 1942 року ОУН(Б) переглянула свою ідеологічну програму в бік інтернаціоналізму

на початок 1942 ніяких змін в ідеології ОУН не було. про них можна говорити (причому лише як про тактичний хід) після ІІІ надзвичайного збору ОУН-б в серпні 1943

Цитата: svidomit132 от марта  2, 2012, 11:46
В складі УПА воювали національні підрозділи складені з дезертирів РА, таджицькі, узбецькі

лише в 1944 протягом кількох місяців

Цитата: svidomit132 от марта  2, 2012, 11:46
навіть була допоміжна єврейська рота.

не було. були окремі євреї (переважно лікарі) в основних підрозділах. вигадки про її створення - пропаґандистська фальшивка, вигадана того ж 1944 року.

Цитата: svidomit132 от марта  2, 2012, 11:46
українських формувань в складі Вермахту (""СС галичина",

14 гренадірська дивізія ваффен-СС "Ґаліціен" не воювала в складі Вермахту, ваффен-СС підпорядковувалося командуванню СС і лише координувало свою діяльність із Вермахтом

Цитата: svidomit132 от марта  2, 2012, 11:46
А щодо УПА було встановлено ,що ніякого відношення це військове формування до жодної структури третього Рейху не мало.

не було встановлено. на Нюрнберзькому трибуналі жодного рішення щодо УПА взагалі не було винесено, в підсумкових документах її навіть не згадано.

ну й, власне, яким боком стосунки УПА і Райху взагалі можуть бути дотичні до фашистськости УПА? УПА керували фашисти, у Третьому Райху фашистів не було. і конфлікти між фашистськими рухами в разі зіткнення їхніх інтересів - цілком закономірне явище. як можна заперечувати очевидне?
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Conservator

Цитата: svidomit132 от марта  2, 2012, 11:46
П.С Всім бажаючим воякам УПА Великобританія та Канада надали політичний притулок.

по-перше, Британія якраз їх видавала СРСР до кінця 1940-х. США та Канада переважно цього уникали.

При цім, Британія надала притулок усім воякам дивізії ваффен-СС "Галичина" (на той час перейменованої на 1 дивізію Української національної армії), яких інтернували в Італії (Ріміні). так що посилатися на це як на свідчення визнання союзниками боротьби тих, кому було надано притулок, проти нацистів, м'яко кажучи - пересмикування фактів. Бо доведеться казати й про те, що СС "Галичина" проти нацистів воювала ;D
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

svidomit132

Ги ги, а термін фашисти стосовно ОУН(б) ви з якого джерела почерпнули :???
Вони свою ідеологію називали "інтегральний націоналізм" 8-)
СС"Галичина " взагалі не встигла повоювати, її знищили в Бродівському Котлі
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

Conservator

Цитата: svidomit132 от марта  2, 2012, 12:06
Ги ги, а термін фашисти стосовно ОУН(б) ви з якого джерела почерпнули

вони припинили говорити про свою фашистськість лише після початку війни. до розколу ОУН у "Розбудові нації", "Сурмі" та "Ідеї і чині" про це говорилося цілком відверто. потім говорити про фашизм стало не модно, але визначальні клясифікаційні риси ідеології лишилися ті ж самі. термін "інтеґральний націоналізм" самою ОУН-б вживався рідко (переважно просто "націоналізм"), цей вираз до україномовної політичної публіцистики впровадив Донцов, запозичивши з лексикону французьких фашистів (у францущькій політичній думці 1930-х рр. вирази "фашизм" та "інтеґральний націоналізм" уживалися як синоніми).

таке відчуття, що ви першоджерела вагалі не читали, а за сучасними аґітками історію укр. націоналізму вивчали.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Conservator

Цитата: svidomit132 от марта  2, 2012, 12:06
СС"Галичина " взагалі не встигла повоювати, її знищили в Бродівському Котлі

під Бродами загинуло близько половини її особового складу (частина з'єднань узагалі не брали участь у цьому бою), решту дивізії після доукомплектування було перекинути до Словаччини, тоді до Югославії, де дивізія ваффен-СС "Галичина" використовувалася проти партизанів, потім до Австрії, де вона знову брала участь у боях. це ж загальновідомі речі.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

svidomit132

Цитата: Conservator от марта  2, 2012, 12:11
Цитата: svidomit132 от марта  2, 2012, 12:06
Ги ги, а термін фашисти стосовно ОУН(б) ви з якого джерела почерпнули

вони припинили говорити про свою фашистськість лише після початку війни. до розколу ОУН у "Розбудові нації", "Сурмі" та "Ідеї і чині" про це говорилося цілком відверто. потім говорити про фашизм стало не модно, але визначальні клясифікаційні риси ідеології лишилися ті ж самі. термін "інтеґральний націоналізм" самою ОУН-б вживався рідко (переважно просто "націоналізм"), цей вираз до україномовної політичної публіцистики впровадив Донцов, запозичивши з лексикону французьких фашистів (у францущькій політичній думці 1930-х рр. вирази "фашизм" та "інтеґральний націоналізм" уживалися як синоніми).

таке відчуття, що ви першоджерела вагалі не читали, а за сучасними аґітками історію укр. націоналізму вивчали.
Початково в мене склалось таке враження, що ви користуєтесь пропагандистськими кліше доби СРСР, але мабуть я помилився бо тоді стосовно ОУН, УПА використовували термін "прислужники фашистів", вони напевно розрізняли те що вам наразі недоступне.
А термін "фашисти" і "нацисти" щодо українських націоналістів запущені зовсім недавно пропагандистською машиною північно-східного сусіда, повторюйте за ними й далі  8-)
Французька політична думка- вагомий аргумент:)
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

Conservator

Цитата: svidomit132 от марта  2, 2012, 12:23
бо тоді стосовно ОУН, УПА використовували термін "прислужники фашистів", вони напевно розрізняли те що вам наразі недоступне.

вони помилялися, бо вважали нацистів фашистами.

повторюю - ОУН та УПА - фашисти, нацисти ж фашистами не були.

Цитата: svidomit132 от марта  2, 2012, 12:23
А термін "фашисти" і "нацисти" щодо українських націоналістів запущені зовсім недавно пропагандистською машиною північно-східного сусіда

так сталося, що я не читаю пропаґандистських матеріялів, які публікуються в Росії чи ще будь-де, так що влучили ви пальцем у небо. аналіза ідеологічних текстів, опублікованих ОУН у 1930-на початку 1940-х, і їх порівняння з иншими текстами фашистських рухів того ж періоду показує настільки прозорі паралелі й запозичення основних тез, що говорити про нефашистськість ОУН не доводиться.

власне, в її фашизмі немає нічого унікального, у той час існувала величезна кількість фашистських рухів в усій Европі і далеко не всі вони під час ww2 ставали на пронацистські позиції
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

DarkMax2

Вживати слово ріжний і вірити радянській пропаганді на слово неможливо ;)
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.