Author Topic: Україна для китайців?  (Read 28049 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Python

• Moderator
  • *
  • Aluarium agent
Цікаво: чому Пифон куди треба політичні теми не переносить?  :???
Самі ж їх створюєте — то терпіть.
А з іншого боку, як повикидаю усю політику, про що говорити будете?
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Offline Svidur

• Ukrajinśka Latynka
Про українську латинку  ::)

Offline DarkMax2

• UeArtemis
Віталій Кличко: "Україна для українців" – це не наша ідеологія, і ми її ніколи не сприймемо". Звісно, поєдинок з Чісорою нелегко дався нашому чемпіонові – але ж радники на той ринг, здається, не виходили! Україна – не для українців, це ми вже зрозуміли. А для кого? Для китайців?

http://www.pravda.com.ua/articles/2012/02/29/6959714/

Брати Капранови видали на гора актуальний матеріал 8-)
:-\ Я причетний?  :???
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III

З моїх снів ти утичеш над ранок,
Терпка як аґрус, солодка як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі мокрі від сліз.

Offline svidomit132

• От дивись на мене та не вгадаєш...
Мене завжди пригнічує оця дурнувата риса українського менталітету, вимагати від власного культурного продукту небачених висот, при тому що усі наші сусіди абсолютно толерують. а навіть фінансово підтримують і попсу і шансон та інші не дуже якісні ТВ продукти, розглядаючи їх, як невідємну частку культурного процесу і як наслідок квазікультурного впливу на сусідів, а нам- якщо пісня то щоб і хіт, і автентичне виконання і виконавець, як мінімум щоб опери соліст, якщо книжка- то гідна премії Гонкурів, як фільм- то щоб на Оскара тягнув, але ж культура не росте на пустирі , повинен бути перегній щоби на полі щось вродило.
Хто не згоден плюньте мені в око 8-)
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

Offline Python

• Moderator
  • *
  • Aluarium agent
Я причетний?
У Вас зате теми про Чехію й православ'я — погодьтесь, там теж політика.
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Про українську латинку  ::)
Теж політика. Еуропейський вибір алфавіту і т.д.

Offline svidomit132

А з іншого боку, як повикидаю усю політику, про що говорити будете?
Особисто я цей топ створив задля дискусії про культурний простір України, а те що деякі дописувачі пробують заполітизувати дискусію, це тільки вияв демократії  8-)
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

Offline Python

• Moderator
  • *
  • Aluarium agent
Щодо української музики. Особисто я сам дійшов до приблизно тих же висноків, що й Консерватор. На жаль. Єдине зауваження: сплеск української музики в 90-х має стійкий зв'язок з «Червоною Рутою». Кого не ткни з відомих (ОЕ, Тартак, Скрябін, Плач Єремії, Ірина Білик...) — усі звідти. Після 2000 з україномовних музикантів, вартих уваги, змогли пробитися до мас хіба що Скай і Лама, але це лише виняток, що підтверджує правило. Хоча причина цього — не в непопулярності української музики (вона таки користується популярністю), а в продюсерах, яким або бракує смаку, або інтересу до української музики. Якщо українська музика і вмирає, то з суто організаційних причин.

Offline svidomit132

Щодо української музики. Особисто я сам дійшов до приблизно тих же висноків, що й Консерватор. На жаль. Єдине зауваження: сплеск української музики в 90-х має стійкий зв'язок з «Червоною Рутою». Кого не ткни з відомих (ОЕ, Тартак, Скрябін, Плач Єремії, Ірина Білик...) — усі звідти. Після 2000 з україномовних музикантів, вартих уваги, змогли пробитися до мас хіба що Скай і Лама, але це лише виняток, що підтверджує правило. Хоча причина цього — не в непопулярності української музики (вона таки користується популярністю), а в продюсерах, яким або бракує смаку, або інтересу до української музики. Якщо українська музика і вмирає, то з суто організаційних причин.
Так отож, а продюсери хто? :???
До речі, чутки про смерть української музики дещо перебільшені :)

Offline DarkMax2

• UeArtemis
так. та і шароварщина - це не про це.

Offline svidomit132

так. та і шароварщина - це не про це.
А може Ви якось так експериментально, хоча б на деякий час перестали штампами спілкуватися, можливо і чорне піднебіння на так було б помітне :)

Offline DarkMax2

• UeArtemis
От мені завжди було цікаво, на якому етапі свідомого життя, у деяких категорій населення України виникає і закріплюється блювотний рефлекс щодо всього українського :???
Десь же має бути ця точка неповернення 8-)
Коли усвідомлюєш, як Шевченко хотів трахнути свою сестру.  ::)
Шо?
Не намагались аналізувати Шевченкові твори по Фрейду?  ::)

А ти бачив Шевченків пеніс?

Offline LUTS

'Кій жах! (я про підпис знизу)
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Offline svidomit132

Теж мені новина :D
Даркмакс2-Олесь Бузина (інтернет версія)

Offline Conservator

• На китайсько-фінському кордоні все спокійно...
Шановний покажіть мені на сучасній політичній мапі України, хто з представників сучасних лівоорієнтованих партій користується  інтелектуальним надбанням українських націонал-комуністів, вони ж усі москвоорієнтовані і навіть цього не приховуть, про яку тяглість традицій може йти мова, не зрослись Шумськізм і Сталінізм ,перший вмер а другий благополучно продовжує жити

на сучасній політичній мапі України взагалі немає жодної лівоорієнтованої партії. ті партії, які називають себе комуністичними та соціялістичними, не мають нічого спільного ані з соціялістичною, ані з комуністичною політичною традицією і лише експлюатують відповідні назви, чим їх дискредитують. самі ці партії є проєктами, створеними в інтересах правлячої капіталістичної верхівки для того, щоб не дати зорієнтуватися найманим працівникам - природному електоратові лівих.

коли говорити про ліві громадські орг-ції, то їх частина чітко виводить себе з націонал-комунізму, але бажання ставати політичними партіями вони не мають.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

ліві не надто прагнуть зруйнувати державу як систему (крім, хіба, прихильників відродження Совка — та й то, закликів до революції від них не чути).

"Совок" - це держава, бажання його відновити нічого спільного з лівою ідеєю не має.

Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Скай і Лама

бєеее

(Павло Чучка)

Offline svidomit132

Анекдот:
Свідоміт  до націонал-комуніста:-Ти спиш?Чи ти вже здох? :)

Offline 5park

на сучасній політичній мапі України взагалі немає жодної лівоорієнтованої партії

цікаво, хто перший Вітренко назве? :)
:fp:

Offline Svidur

• Ukrajinśka Latynka
Весна на форумі. Давайте особисте життя Шевченка обговорювати, геть політику.

ПСПУ Вітренко - права проросійська партія.

Offline DarkMax2

• UeArtemis
Олесь Бузина придерживается взгляда о триединстве русского народа (малоросов, белорусов и великоросов), и поэтому называет себя и украинцем и русским. Он поддерживает федерализацию Украины, её независимость и двуязычие украинской культуры, широкое развитие украинского и русского языков. По его мнению «свидомые украинцы озабочены не столько созданием украинской культуры, сколько уничтожением русской». Олесь Бузина никогда не поддерживал «оранжевую революцию». Также основал течение так называемых «шевченкофобов».
Я противник концепції "Русского Мира" та статусів братських народів. Я не вважаю себе великоросом, я проти федералізму в Україні, проти офіційної двомовності. Але я згоден, що «свидомые украинцы озабочены не столько созданием украинской культуры, сколько уничтожением русской» та завжди був і є противником «оранжевой революции». Критика на адресу Шевченка - пройдений шкільний етап.

Offline svidomit132

Олесь Бузина придерживается взгляда о триединстве русского народа (малоросов, белорусов и великоросов), и поэтому называет себя и украинцем и русским. Он поддерживает федерализацию Украины, её независимость и двуязычие украинской культуры, широкое развитие украинского и русского языков. По его мнению «свидомые украинцы озабочены не столько созданием украинской культуры, сколько уничтожением русской». Олесь Бузина никогда не поддерживал «оранжевую революцию». Также основал течение так называемых «шевченкофобов».
Я противник концепції "Русского Мира" та статусів братських народів. Я не вважаю себе великоросом, я проти федералізму в Україні, проти офіційної двомовності. Але я згоден, що «свидомые украинцы озабочены не столько созданием украинской культуры, сколько уничтожением русской» та завжди був і є противником «оранжевой революции». Критика на адресу Шевченка - пройдений шкільний етап.
Ну добре хай буде "Олесь Бузина (лайт)" або ж "супер лайт" (необхідне підкреслити)  8-)

Якщо знищення ідолів комуністичної доби прирівнюється до знищення російської культури, то я такий ворог як вам треба  8-)

Offline Python

• Moderator
  • *
  • Aluarium agent
Скай і Лама

бєеее
Кому як. На безриб'ї і рак — риба.

Offline DarkMax2

• UeArtemis
Якщо знищення ідолів комуністичної доби прирівнюється до знищення російської культури, то я такий ворог як вам треба  8-)
Я помітив