Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Україна для китайців?

Автор svidomit132, февраля 29, 2012, 13:24

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

Python

Цитата: Conservator от марта  1, 2012, 10:48
Цитата: svidomit132 от марта  1, 2012, 10:43
Причетність  національно свідомих українців до радянської влади закінчилася рівно у 1933 році , чомусь співпало з самогубством наркома освіти  Скрипника М.В. , ну а що далі було ви напевно знаєте

не менш національно свідомий Панас Любченко і його самогубство 1937 року вам відомо?

а листи національ-свідомого (і переконаного комуніста) Шумського до Сталіна з тюремної лікарні, які той перед смертю 1946 року ще писав?

а існування української лівої (відверто комуністичної, але антирадянської) течії в еміґраційній УРДП Івана Багряного після війни?

якесь у вас дивне половинчасте сприйняття українського комунізму.
Те, що всі перераховані Вами національносвідомі комуністи потрапили в опалу, лише підтверджує думку про неукраїнську суть компартійного мейнстріму після 1933.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

DarkMax2

Цитата: Python от марта  1, 2012, 10:46
Не кажу про фашим, але що поганого в ... «шароварщині» ...
Гіпертрофованість, спотворення, поверхневість, комедіантво...
Цитата: svidomit132 от марта  1, 2012, 10:43
Цитата: DarkMax2 от марта  1, 2012, 10:33
Що мені неподобається у наших націоналістах: пошук ворогів та невизнання причетності українства до радянської влади.
Причетність національно свідомих українців до радянської влади закінчилася рівно у 1933 році , чомусь співпало з самогубством наркома освіти  Скрипника М.В. , ну а що далі було ви напевно знаєте :smoke:
:fp: Не свідомий - не українець?
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

svidomit132

Цитата: Conservator от марта  1, 2012, 10:48
Цитата: svidomit132 от марта  1, 2012, 10:43
Причетність  національно свідомих українців до радянської влади закінчилася рівно у 1933 році , чомусь співпало з самогубством наркома освіти  Скрипника М.В. , ну а що далі було ви напевно знаєте

не менш національно свідомий Панас Любченко і його самогубство 1937 року вам відомо?

а листи національ-свідомого (і переконаного комуніста) Шумського до Сталіна з тюремної лікарні, які той перед смертю 1946 року ще писав?

а існування української лівої (відверто комуністичної, але антирадянської) течії в еміґраційній УРДП Івана Багряного після війни?

якесь у вас дивне половинчасте сприйняття українського комунізму.
Я говорив про масову причетнісь (після  голоду 1933року більшість комуністів-українців раптово прозріла) , а не про релікти штибу Шумсько, Любченка , чи Багряного, та й питання про причетність іх до влади в той період якось навіть не стоїть.
Ви ще згадайте про КПЗУ :)
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

svidomit132

Цитата: DarkMax2 от марта  1, 2012, 10:54
Цитата: Python от марта  1, 2012, 10:46
Не кажу про фашим, але що поганого в ... «шароварщині» ...
Гіпертрофованість, спотворення, поверхневість, комедіантво...
Цитата: svidomit132 от марта  1, 2012, 10:43
Цитата: DarkMax2 от марта  1, 2012, 10:33
Що мені неподобається у наших націоналістах: пошук ворогів та невизнання причетності українства до радянської влади.
Причетність національно свідомих українців до радянської влади закінчилася рівно у 1933 році , чомусь співпало з самогубством наркома освіти  Скрипника М.В. , ну а що далі було ви напевно знаєте :smoke:
:fp: Не свідомий - не українець?
свідомий українець-свідоміт :D
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

Python

Цитата: Conservator от марта  1, 2012, 10:51
Цитата: Python от марта  1, 2012, 10:46
Не кажу про фашим, але що поганого в збереженні народних традицій («шароварщині») та національної свідомості?

мені складно зрозуміти, що Ви маєте на увазі під національною свідомістю.

що стосується "народних традицій", то в збереженні мало поганого. але в їх профанації народними колективами, бутафорських пародіях на предмети народного побуту й т.п., м'яко кажучи.........
Особисто для мене, національна свідомість зводиться до усвідомлення себе українцем і прагнення зберегти цю ідентичність, разом з мовно-культурними ознаками, що цю ідентичність супроводжують.

Щодо шароварщини — краще вже це, ніж нічого. Про ширпотребну якість «української» попси можна сказати приблизно те ж саме, що й про ремісницький підхід до справи у багатьох фольклорних колективах — то в чому різниця?
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

DarkMax2

Цитата: Python от марта  1, 2012, 10:59
Цитата: Conservator от марта  1, 2012, 10:51
Цитата: Python от марта  1, 2012, 10:46
Не кажу про фашим, але що поганого в збереженні народних традицій («шароварщині») та національної свідомості?

мені складно зрозуміти, що Ви маєте на увазі під національною свідомістю.

що стосується "народних традицій", то в збереженні мало поганого. але в їх профанації народними колективами, бутафорських пародіях на предмети народного побуту й т.п., м'яко кажучи.........
Особисто для мене, національна свідомість зводиться до усвідомлення себе українцем і прагнення зберегти цю ідентичність, разом з мовно-культурними ознаками, що цю ідентичність супроводжують.
Я теж свідома людина у цьому природному сенсі, проте не треба сюди примішувати епітет "свідомий" з його інтернетним значенням. Коли ми кажемо свідомі, свідоміти, Ви чомусь це не розділяєте.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

svidomit132

Цитата: Conservator от марта  1, 2012, 10:51
Цитата: Python от марта  1, 2012, 10:46
Не кажу про фашим, але що поганого в збереженні народних традицій («шароварщині») та національної свідомості?

мені складно зрозуміти, що Ви маєте на увазі під національною свідомістю.

що стосується "народних традицій", то в збереженні мало поганого. але в їх профанації народними колективами, бутафорських пародіях на предмети народного побуту й т.п., м'яко кажучи.........
Ця думка мяко кажучи не нова, все що українське=профанація, все що неукраїнське= вияв культурного процесу.
Тестове питання назвіть будь ласка, які культурні явища, події , особи, музичні гурти останнього десятиліття можуть претендувати з вашої точки зору на високий стандарт української культури :???
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

Conservator

Цитата: Python от марта  1, 2012, 10:52
Те, що всі перераховані Вами національносвідомі комуністи потрапили в опалу, лише підтверджує думку про неукраїнську суть компартійного мейнстріму після 1933.

не неукраїнську, а не націонал-комуністичну. роля українців у Політбюрі та оргбюрі ЦК та ЦКК залишалася значною аж до розвалу СРСР.

і екс-боротьбист Любченко до 1937 був головою Раднаркому, тобто прем'єр-міністром, коли що.

Цитата: svidomit132 от марта  1, 2012, 10:55
Ви ще згадайте про КПЗУ

після розколу в КПЗУ, коли більшість її членів визначилися як шумськисти, принаймні про її частину можна казати як про виразно націонал-комуністичну. але КПЗУ й КПЗБ ліквідовано разом із КПП, так що там говорити мало про що.

головне - що радянську владу встановлено значною мірою руками представників українських партій, у радянській адміністрації (з кінця 1920-х рр. також на всесоюзному рівні) українців було стільки, що казати про перспективи існування радянської влади, якби їх раптом не стало, складно, що й після розгрому націонал-комунізму його представники не відмовлялися від своїх переконань і їхній внесок у інтелектуальну історії комунізму залишився більш ніж значним.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

DarkMax2

Цитата: svidomit132 от марта  1, 2012, 11:05
Цитата: Conservator от марта  1, 2012, 10:51
Цитата: Python от марта  1, 2012, 10:46
Не кажу про фашим, але що поганого в збереженні народних традицій («шароварщині») та національної свідомості?

мені складно зрозуміти, що Ви маєте на увазі під національною свідомістю.

що стосується "народних традицій", то в збереженні мало поганого. але в їх профанації народними колективами, бутафорських пародіях на предмети народного побуту й т.п., м'яко кажучи.........
Ця думка мяко кажучи не нова, все що українське=профанація
Профанацією є лише виконання.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Conservator

Цитата: Python от марта  1, 2012, 10:59
Про ширпотребну якість «української» попси можна сказати приблизно те ж саме, що й про ремісницький підхід до справи у багатьох фольклорних колективах

попса - таке ж зло

Цитата: svidomit132 от марта  1, 2012, 11:05
які культурні явища, події , особи, музичні гурти останнього десятиліття можуть претендувати з вашої точки зору на високий стандарт української культури

за останнє десятиліття - ніхто, українська музика вмерла, після появи ряду хороших виконавців наприкінці 1980х-у першій половині 1990х не з'явилося нічого вартого уваги.

те, що продовжують якісно співати старі гурти, створені 15-20 рр. тому, це залишок сплеску 1989-1995, але їхній час відходить.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Conservator

Цитата: svidomit132 от марта  1, 2012, 11:05
Ця думка мяко кажучи не нова, все що українське=профанація, все що неукраїнське= вияв культурного процесу.

де ви в мене таке вичитали?

Цитата: DarkMax2 от марта  1, 2012, 11:07
Профанацією є лише виконання.

+1

коли хтось якісно це представить - я тільки радітиму. поки я такого не бачу.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Python

Цитата: DarkMax2 от марта  1, 2012, 11:02Я теж свідома людина у цьому природному сенсі, проте не треба сюди примішувати епітет "свідомий" з його інтернетним значенням. Коли ми кажемо свідомі, свідоміти, Ви чомусь це не розділяєте.
Свідомий=рос. сознательный. Це основне значення слова. Те, що його використовують як ярлик, асоціюючи з якимись патологічними проявами націоналізму й чіпляючи до всіх нерусофонів, ще не означає, що основне значення перестало бути основним. Власне, «свидомый» у цьому значенні, як і «незалежный» — слова сучасного російського політсленгу, а не української мови.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Python

Цитата: Conservator от марта  1, 2012, 11:06
роля українців у Політбюрі та оргбюрі ЦК та ЦКК залишалася значною аж до розвалу СРСР.
Ну й хто з лідерів СРСР був українцем — Хрущов, Брежнєв, Черненко, Горбачов? ;D
Друга за чисельністю національність СРСР, між іншим.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Conservator

Цитата: Python от марта  1, 2012, 11:12
Те, що його використовують як ярлик, асоціюючи з якимись патологічними проявами націоналізму й чіпляючи до всіх нерусофонів, ще не означає, що основне значення перестало бути основним. Власне, «свидомый» у цьому значенні, як і «незалежный» — слова сучасного російського політсленгу, а не української мови.

до себе його чіпляють якраз патологічні націоналісти.

та й, власне, у лояльності до держави (цієї чи б.-я. иншої) та вірності її символам нічого доброго нема. це вже патологія. ураховуючи ж збіг нація=держава...
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Conservator

Цитата: Python от марта  1, 2012, 11:17
Ну й хто з лідерів СРСР був українцем — Хрущов, Брежнєв, Черненко, Горбачов? ;D
Друга за чисельністю національність СРСР, між іншим.

списки членів Політбюра й Оргбюра ЦК КПРС та КПУ, їхніх ЦКК погортайте.

списки членів Раднаркому/Радміну СРСР та УРСР так само
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

DarkMax2

Цитата: Python от марта  1, 2012, 11:17
Цитата: Conservator от марта  1, 2012, 11:06
роля українців у Політбюрі та оргбюрі ЦК та ЦКК залишалася значною аж до розвалу СРСР.
Ну й хто з лідерів СРСР був українцем — Хрущов, Брежнєв, Черненко, Горбачов? ;D
Друга за чисельністю національність СРСР, між іншим.

Свідомий  8-)
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Svidur


DarkMax2

Треба помаранчів у Раді так тролити:
- Ти чого як Хрущов вирядився? Га?   :green:
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Python

Цитата: Conservator от марта  1, 2012, 11:17
до себе його чіпляють якраз патологічні націоналісти.

та й, власне, у лояльності до держави (цієї чи б.-я. иншої) та вірності її символам нічого доброго нема. це вже патологія. ураховуючи ж збіг нація=держава...
До чого тут лояльність до держави? З нинішньою українською владою жоден нормальний націоналіст при здоровому глузді себе не асоціює.

Щодо першого пункту — далеко не всі, хто вважає себе національно свідомим, є патологічним прикладом цієї свідомості. Звинувачення в національній несвідомості особисто я сприймаю як образу, хоча ніби ще не фашист.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

svidomit132

Цитата: Conservator от марта  1, 2012, 11:09
Цитата: Python от марта  1, 2012, 10:59
Про ширпотребну якість «української» попси можна сказати приблизно те ж саме, що й про ремісницький підхід до справи у багатьох фольклорних колективах

попса - таке ж зло

Цитата: svidomit132 от марта  1, 2012, 11:05
які культурні явища, події , особи, музичні гурти останнього десятиліття можуть претендувати з вашої точки зору на високий стандарт української культури

за останнє десятиліття - ніхто, українська музика вмерла, після появи ряду хороших виконавців наприкінці 1980х-у першій половині 1990х не з'явилося нічого вартого уваги.

те, що продовжують якісно співати старі гурти, створені 15-20 рр. тому, це залишок сплеску 1989-1995, але їхній час відходить.
Сучасна українська культура=профанація , я правильно вловив Вашу "неупереджену " думку? :???
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

Conservator

Цитата: Python от марта  1, 2012, 11:26
З нинішньою українською владою жоден нормальний націоналіст при здоровому глузді себе не асоціює.

з нинішньою - ні, з владою 2005-2010 - так. і сподівається взяти владу, зберігши державу як систему, а не зруйнувати її. у цім і полягнає лояльність до цієї держави в принципі, а не до конкретної влади в конкретну добу.

Цитата: svidomit132 от марта  1, 2012, 11:28
Сучасна українська культура=профанація , я правильно вловив Вашу "неупереджену " думку?

у музиці (за винятком виконавців клясики та кількох гуртів, які з'явилися протягом 1989-1995) - так. у літ-рі - майже, за незначними винятками. у науці - майже (за незначними винятками), хоч наука національности не має, так що тут ситуація краща. у кіні - так, коли брати повні метри, у короткометражках та анімації є цікаві досягнення (правда, у анімації це ті ж таки 90-ті...), у театрі є цікаві досягнення, з ним якраз трохи краще, у живописі та скульптурі - повний аут :(
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

svidomit132

Цитата: Conservator от марта  1, 2012, 11:06
Цитата: Python от марта  1, 2012, 10:52
Те, що всі перераховані Вами національносвідомі комуністи потрапили в опалу, лише підтверджує думку про неукраїнську суть компартійного мейнстріму після 1933.

не неукраїнську, а не націонал-комуністичну. роля українців у Політбюрі та оргбюрі ЦК та ЦКК залишалася значною аж до розвалу СРСР.

і екс-боротьбист Любченко до 1937 був головою Раднаркому, тобто прем'єр-міністром, коли що.

Цитата: svidomit132 от марта  1, 2012, 10:55
Ви ще згадайте про КПЗУ

після розколу в КПЗУ, коли більшість її членів визначилися як шумськисти, принаймні про її частину можна казати як про виразно націонал-комуністичну. але КПЗУ й КПЗБ ліквідовано разом із КПП, так що там говорити мало про що.

головне - що радянську владу встановлено значною мірою руками представників українських партій, у радянській адміністрації (з кінця 1920-х рр. також на всесоюзному рівні) українців було стільки, що казати про перспективи існування радянської влади, якби їх раптом не стало, складно, що й після розгрому націонал-комунізму його представники не відмовлялися від своїх переконань і їхній внесок у інтелектуальну історії комунізму залишився більш ніж значним.
Шановний покажіть мені на сучасній політичній мапі України, хто з представників сучасних лівоорієнтованих партій користується  інтелектуальним надбанням українських націонал-комуністів, вони ж усі москвоорієнтовані і навіть цього не приховуть, про яку тяглість традицій може йти мова, не зрослись Шумськізм і Сталінізм ,перший вмер а другий благополучно продовжує жити :)
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

Python

Цитироватьі сподівається взяти владу, зберігши державу як систему, а не зруйнувати її.
По-моєму, й ліві не надто прагнуть зруйнувати державу як систему (крім, хіба, прихильників відродження Совка — та й то, закликів до революції від них не чути).
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

DarkMax2

Цікаво: чому Пифон куди треба політичні теми не переносить?  :???
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Python

Цитироватьз нинішньою - ні, з владою 2005-2010 - так
Націоналісти асоціюють себе з системою в міру того ,наскільки ця система відповідає їхнім ідеалам. До Кучми, наприклад, ставлення було менш теплим, що й, зрештою, вилилось у квазіреволюцію, у якій багато хто вбачав зміну системи, а не лише владної верхівки.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2