Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Дуже православна Україна

Автор DarkMax2, февраля 28, 2012, 16:27

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

DarkMax2

Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Python

Кому від того гірше? У віруючих має бути вибір. І вже точно не має бути такої клінічної ситуацї, як у Росії, де церква, фактично, зрослася з владою (і це в світській державі — не в теократії!)
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

svidomit132

Цілком нормальна ситуація для країни, в якій 25% населення вірує в християнського Бога,
а 80% церковних ієрархів вірують в Золотого Тільця 8-)
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

DarkMax2

Після Помаранчевої революції їх навіть більшає.
Вибір це гарно, але це ж релігія. Тільки у однієї є канонічність. Безблагодатні церкви це не жарти з теологічної точки зору. Для аполітичного вірянина вибору немає - має йти у канонічну церков, якщо щиро вірує.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Python

Стверджувати, що тільки одна церква канонічна — це як стверджувати, що тільки одна релігія правильна. З моєї точки зору, між канонічним і неканонічним шаманом різниці нема (бо кожен сам для себе канонічний) :eat:
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

DarkMax2

Цитата: Python от февраля 28, 2012, 16:45
Стверджувати, що тільки одна церква канонічна — це як стверджувати, що тільки одна релігія правильна. З моєї точки зору, між канонічним і неканонічним шаманом різниці нема (бо кожен сам для себе канонічний) :eat:
бачу, що Ви нуль у теології :fp: Православна віра - це сукупність рівних церков, що визнають один одного. Всі ці канонічні церкви живуть за спільними суворими правилами, принципами. 
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

svidomit132

Цитата: DarkMax2 от февраля 28, 2012, 16:39
Після Помаранчевої революції їх навіть більшає.
Вибір це гарно, але це ж релігія. Тільки у однієї є канонічність. Безблагодатні церкви це не жарти з теологічної точки зору. Для аполітичного вірянина вибору немає - має йти у канонічну церков, якщо щиро вірує.
Не варто оперувати такими термінами, як "канонічність" для Бога немає жодної різниці в якому храмі молиться людина -аби молитва була щира.

Віра, Церква і Священники -цілком відмінні поняття. 8-)

І взагалі Коптська церква є найдавнішою серед існуючих , але бачте неканонічна, бо виникла раніше за тих хто почав встановлювати канони (правила по нашому)
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

Svidur

Цитата: DarkMax2 от февраля 28, 2012, 16:39
Після Помаранчевої революції їх навіть більшає.
Вибір це гарно, але це ж релігія. Тільки у однієї є канонічність. Безблагодатні церкви це не жарти з теологічної точки зору. Для аполітичного вірянина вибору немає - має йти у канонічну церков, якщо щиро вірує.
Думаєте, Бог покарає автокефальників громами з неба? Це все схоластичні дурниці, вагу насправді має лише геополітичний сенс цих утворень. Хтось просуває російський вплив, хтось - ні. Ото й доводиться всім збочуватися у теологічній акробатиці.

Python

Цитата: Svidur от февраля 28, 2012, 16:56
Думаєте, Бог покарає автокефальникі громами з неба? Це все схоластичні дурниці, вагу насправді має лише геополітичний сенс цих утворень. Хтось просуває російський вплив, хтось - ні. Ото й доводиться всім збочуватися у теологічній акробатиці.
:+1:
Для християнських церков вже з тисячу років актуальним питанням є не віра чи духовність, а влада, яка, як ми бачимо з історії, не так вже й відірвана від світу сього.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

svidomit132

Цитата: Python от февраля 28, 2012, 17:00
Цитата: Svidur от февраля 28, 2012, 16:56
Думаєте, Бог покарає автокефальникі громами з неба? Це все схоластичні дурниці, вагу насправді має лише геополітичний сенс цих утворень. Хтось просуває російський вплив, хтось - ні. Ото й доводиться всім збочуватися у теологічній акробатиці.
:+1:
Для християнських церков вже з тисячу років актуальним питанням є не віра чи духовність, а влада, яка, як ми бачимо з історії, не так вже й відірвана від світу сього.
:= :UU:
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

DarkMax2

Ви, панове, просто протестанти за поглядами.
P.S. Копти не православні.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

svidomit132

Цитата: DarkMax2 от февраля 28, 2012, 17:04
Ви, панове, просто протестанти за поглядами.
Анафему схизматикам :D
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

DarkMax2

факт залишається фактом: якщо хочеш бути православним, треба триматися православних канонів.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Svidur

УПЦ КП та УАПЦ разом зі здоровими силами в УПЦ МП давно повинні проголосити другу злуку з Римом. Проґрес не стоїїть на місці.

LUTS

Цитата: DarkMax2 от февраля 28, 2012, 17:12
факт залишається фактом: якщо хочеш бути православним, треба триматися православних канонів.
Взагалі це все гроші, ВЕЛИКІ ГРОШІ.
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Iskandar

Цитата: svidomit132 от февраля 28, 2012, 16:50
Не варто оперувати такими термінами, як "канонічність" для Бога немає жодної різниці в якому храмі молиться людина -аби молитва була щира.

Ви так гарно й щиро знаєте за Бога :)
Перервана канонiчнiсть означує перерване апостольске наступництво священства, а це скасує вже причастя тощо.

hodzha

Цитата: Iskandar от февраля 28, 2012, 17:46
Перервана канонiчнiсть означує перерване апостольске наступництво священства, а це скасує вже причастя тощо.
бабка надвоє казала. серед іншого існує також точка зору, що щоб відновити апостольське наступництво досить повернутися на шлях істини, формалізм противний духові. в багатьох випадках краще громада і богослужіння із священником-самосвятом, аніж відсутність громади і богослужінь взагалі. а з часом можна знайти необхідну кількість канонічних єпископів і висвятитись по всім правилам. наскільки мені відомо таке практикувалось на старій Русі і Скіфії до Володимира Великого (за що наших предків греки огульно і безсоромно називали язичниками, безбожникам, несторіанами і т.д.), а також в козацькі часи, коли на цілу округу часто не залишалось ні одного священника, а треба було хрестити, вінчати і відспівувати.  :donno:

Python

А як експериментльним шляхом перевірити благодать канонічної церкви? Як ми знаємо, Рим і Константинополь свого часу прокляли одне одно, а судячи з того, що Константинополь став Стамбулом, римське прокляття виявилось ефективнішим.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Iskandar

Цитата: hodzha от февраля 28, 2012, 17:53
бабка надвоє казала. серед іншого існує також точка зору, що щоб відновити апостольське наступництво досить повернутися на шлях істини, формалізм противний духові.

Ви розумнiший за отцiв церкви, то вигадуйте собi окрему релiгiю й вiрте за будь-якими правилами, якi тiлько Бог вам на душу покладе... :)

hodzha

Цитата: Iskandar от февраля 28, 2012, 17:55
Ви розумнiший за отцiв церкви, то вигадуйте собi окрему релiгiю й вiрте за будь-якими правилами, якi тiлько Бог вам на душу покладе... :)
не забувайте, що всі люди - грішні, ні я ні ви ні отці церкви, ні священники ні патріархи - не виключення. будь-чиї слова, будь-яке писання, будь-яка постанова будь-якого собору може бути неправильною, тлумачитись неправильно або бути застосована не до тієї ситуації, для якої вона давалась. тому я остерігаюсь тут казати щось напевно і вам не раджу, один Бог знає як треба, а люди лише дошукуються правди, все своє життя. а православними, наскільки мені відомо називають людей, які прославляють істину в усіх її формах і проявах і намагаються перебувати в ній, наскільки це можливо і прославляти її правильно.

Iskandar

Ходже, все може. Про що ви сперечаєтесь? Вигадуйте собi окрему релiгiю, я ж дозволив ;)

hodzha

Цитата: Iskandar от февраля 28, 2012, 18:07
вигадуйте собi окрему
мене влаштовує те, що є; те, що напрацьовано тисячоліттями. просто на мою думку, ви занадто вузько трактуєте вчення, що може створити невірне враження про нього у людей, які з ним незнайомі, на що я звернув вашу увагу.   :donno:

Iskandar

Цитата: hodzha от февраля 28, 2012, 18:10
просто на мою думку, ви занадто вузько трактуєте вчення, що може створити невірне враження про нього у людей, які з ним незнайомі, на що я звернув вашу увагу.   :donno:

А нам мою думку, ви видаєте бажане за дiйсне...

hodzha

Цитата: DarkMax2 от февраля 28, 2012, 16:27
тисячі їх

Цитата: Svidur от февраля 28, 2012, 17:14
УПЦ КП та УАПЦ разом зі здоровими силами в УПЦ МП давно повинні проголосити другу злуку з Римом. Проґрес не стоїїть на місці.

навіщо це людям, які і так вірять (а отже визнають існування) в:
Цитата: http://bohm.narod.ru/confess/sumb_fide.html
єдину, святу, християнську, соборну і апостольську церкву

Python

А якщо дійсне насправді — це Літаючий Локшиновий Монстр? Це автоматично анулює канонічність усіх церков, що не практикують храмову проституцію.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2