Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Про модерацію і правила розділу

Автор Python, августа 8, 2011, 22:37

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

Python

У зв'язку з останніми реформами, модераторам розділів надійшло розпорядження посилити модерацію. Тому, навіть якщо раніше я заплющував очі на деякі порушення, в майбутньому це вже буде проблематично. Це щоб не виникало питань, чому я раптом став таким злим. Просто правила є правила, і їх слід дотримуватись.

Отже, відтепер особливу увагу звертатиму на повідомлення, що містять:
1) Особисту образу будь-кого з користувачів.
2) Спроби спровокувати конфлікт на національному ґрунті. Це однаково стосується як тих, кому заважає українська мова, так і тих, кому заважають люди інших національностей.
3) Можливо, ще щось придумаю...

Повідомлення з порушеннями вирізатимуться, а їх автори тримуватимуть штрафні бали. Якщо ж Ви помітили порушення іншого учасника, скористайтесь кнопкою «повідомити модератору» під повідомленням.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Kern_Nata

Цитата: Python от августа  8, 2011, 22:37
3) Можливо, ще щось придумаю...
Слава Великим Модерам!
Цитата: Python от августа  8, 2011, 22:37
Повідомлення з порушеннями вирізатимуться, а їх автори тримуватимуть штрафні бали.
Повідомлення вирізається чи видаляється? На пошту повідомлення про таке не відправляється? Коментар про причини і наслідки не надаватиметься?

Ой, а де можна побачити свої власні оці страшні "бали"?
VOLĀNTĀ ALTE

Kern_Nata

Offtop
Цитата: Sirko от августа 16, 2011, 17:04
Offtop
Цитата: Kern_Nata от августа 16, 2011, 15:56

Ой, а де можна побачити свої власні оці страшні "бали"?

Підозрюю, що це 3 бали Міжнародної Амністії: 3AI-бали!  :tss:
Є й в мене 3,14дозра, що ці бали стануть новою грою - хто більше отримає?

PS. за офтопи каратимуть?  :-\
VOLĀNTĀ ALTE

Евгений

Перепрошую, що нового в балах? Вони існують вже давно.
PAXVOBISCVM

Kern_Nata

Цитата: Евгений от августа 16, 2011, 17:14
Перепрошую, що нового в балах?
:donno: жодного разу не траплялися на очі! А як вони виглядають зовні?

Хоч покажіть  :-\
VOLĀNTĀ ALTE

Евгений

PAXVOBISCVM

Чайник777

Цитата: Kern_Nata от августа 16, 2011, 17:18
Хоч покажіть  :-\
Например, можете посмотреть на профиль нашего администратора. У него явные проблемы с законом :)
DAZU brauchte Hitler 12 Jahre Zeit.

Python

Підозрюю, що немодератори цих балів не бачать. Доки не потрапляють до категорії забанених чи премодерованих :green:
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Python

Sirko, 3 так 3 — хіба мені важко? Можу й більше нарахувати, коли треба.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2


Python

Позакривав політику й перемістив до архіву. Ні, я вж ніяк не симпатизую Путіну, Януковичу чи ще комусь із тієї братії — скоріш навпаки. Але ж чорт, на цій планеті в цьому інтернеті має бути хоч одне місце, де спілкування ведеться українською мовою й не скочується в якесь політичне занудство!
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

DarkMax2

Прошу перенести численні Сергієві теми в розділ Псевдонауки, де їм і місце. Засмічують "Загальне спілкування".
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

DarkMax2

Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Python

Не влаштовують. Якщо я читаю нову тему й не розумію, про що там, то відправляю в блог авторові, як правило. Складніше, якщо тема таки розвивається — повідомлення інших користувачів можуть становити якусь цінність для розділу (втім, також не факт).
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

DarkMax2

Пифоне, друже, ну можна козака Сергійка звідси випровадити та почистити Загальне спілкування від того марева? Засмітив же все!
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр