Author Topic: Про модерацію і правила розділу  (Read 4712 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Python

• Moderator
  • *
  • Aluarium agent
У зв'язку з останніми реформами, модераторам розділів надійшло розпорядження посилити модерацію. Тому, навіть якщо раніше я заплющував очі на деякі порушення, в майбутньому це вже буде проблематично. Це щоб не виникало питань, чому я раптом став таким злим. Просто правила є правила, і їх слід дотримуватись.

Отже, відтепер особливу увагу звертатиму на повідомлення, що містять:
1) Особисту образу будь-кого з користувачів.
2) Спроби спровокувати конфлікт на національному ґрунті. Це однаково стосується як тих, кому заважає українська мова, так і тих, кому заважають люди інших національностей.
3) Можливо, ще щось придумаю...

Повідомлення з порушеннями вирізатимуться, а їх автори тримуватимуть штрафні бали. Якщо ж Ви помітили порушення іншого учасника, скористайтесь кнопкою «повідомити модератору» під повідомленням.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Offline Kern_Nata

3) Можливо, ще щось придумаю...
Слава Великим Модерам!
Повідомлення з порушеннями вирізатимуться, а їх автори тримуватимуть штрафні бали.
Повідомлення вирізається чи видаляється? На пошту повідомлення про таке не відправляється? Коментар про причини і наслідки не надаватиметься?

Ой, а де можна побачити свої власні оці страшні "бали"?
VOLĀNTĀ ALTE

Offtop
Offtop

Ой, а де можна побачити свої власні оці страшні "бали"?

Підозрюю, що це 3 бали Міжнародної Амністії: 3AI-бали!  :tss:
Є й в мене 3,14дозра, що ці бали стануть новою грою - хто більше отримає?

PS. за офтопи каратимуть?  :-\
VOLĀNTĀ ALTE

Offline Евгений

Перепрошую, що нового в балах? Вони існують вже давно.
PAXVOBISCVM

Offline Kern_Nata

Перепрошую, що нового в балах?
:donno: жодного разу не траплялися на очі! А як вони виглядають зовні?

Хоч покажіть  :-\
VOLĀNTĀ ALTE

Offline Евгений

Хто їх отримає, обов’язково (?) знатиметь.
PAXVOBISCVM

Offline Чайник777

Например, можете посмотреть на профиль нашего администратора. У него явные проблемы с законом :)

Правда выше кремлевских стен
правда ярче кремлевских звезд
я больше на кухне не жду перемен
я встал на площади в полный рост

Offline Python

• Moderator
  • *
  • Aluarium agent
Підозрюю, що немодератори цих балів не бачать. Доки не потрапляють до категорії забанених чи премодерованих :green:
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Sirko, 3 так 3 — хіба мені важко? Можу й більше нарахувати, коли треба.

Offline Sirko

Профіль-Summary
Warning Level: 3%

:=

Offline Python

• Moderator
  • *
  • Aluarium agent
Позакривав політику й перемістив до архіву. Ні, я вж ніяк не симпатизую Путіну, Януковичу чи ще комусь із тієї братії — скоріш навпаки. Але ж чорт, на цій планеті в цьому інтернеті має бути хоч одне місце, де спілкування ведеться українською мовою й не скочується в якесь політичне занудство!

Offline DarkMax2

• UeArtemis
Прошу перенести численні Сергієві теми в розділ Псевдонауки, де їм і місце. Засмічують "Загальне спілкування".
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III

З моїх снів ти утичеш над ранок,
Терпка як аґрус, солодка як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі мокрі від сліз.

Пифоне, вас влаштовують дідоленінські фрикотеми?

Offline Python

• Moderator
  • *
  • Aluarium agent
Не влаштовують. Якщо я читаю нову тему й не розумію, про що там, то відправляю в блог авторові, як правило. Складніше, якщо тема таки розвивається — повідомлення інших користувачів можуть становити якусь цінність для розділу (втім, також не факт).

Offline DarkMax2

• UeArtemis
Пифоне, друже, ну можна козака Сергійка звідси випровадити та почистити Загальне спілкування від того марева? Засмітив же все!

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.
Name: Email:
Verification:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image
Type the letters shown in the picture:
√49 Напишите ответ строчными буквами:
«Сто одёжек, все без застёжек» — что это?: