Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Чому никто не обсуждає, що вона бiльш не працює

Автор Искандер, августа 6, 2011, 22:06

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

Kern_Nata

VOLĀNTĀ ALTE

Python

«Ширка» ПР+БЮТ — це до Консерватора. Мені ж легше уявити симбіоз ПР+Свобода: партії з гострими ідеологічними розбіжностями, чиї електорати не перетинаються, як і майнові інтереси.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Kern_Nata

Цитата: Python от августа  7, 2011, 20:00
Мені ж легше уявити симбіоз ПР+Свобода: партії з гострими ідеологічними розбіжностями, чиї електорати не перетинаються, як і майнові інтереси.
:o

:???
час покаже
VOLĀNTĀ ALTE

Conservator

Цитата: Python от августа  7, 2011, 19:48
Людей, безпосередньо пречетних до великої політики, серед нас ніби нема

упевнені? ;) власне, иноді такі випадкові люди з представниками великого бізнесу й політикуму спілкуються реґулярно, Ви б здивувалися...

власне, дріб'язково-загумінкову політику в Україні називати "великою" - це навіть не перебільшення, а свідчення гарного почуття гумору ;)
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Conservator

Цитата: Kern_Nata от августа  7, 2011, 19:51
Це ж треба: вигадати "ширку" ПР+Б'ЮТь

цілком природній варіянт. шокуватиме менше, ніж шокувало романтиків утворення ширки НУ-ПР 2006 року.

Цитата: Python от августа  7, 2011, 20:00
Мені ж легше уявити симбіоз ПР+Свобода: партії з гострими ідеологічними розбіжностями, чиї електорати не перетинаються, як і майнові інтереси.

перетинаються (про майнові інтереси). і ідеологічні розбіжності аж ніяк не непереборні.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Python

Цитироватьперетинаються (про майнові інтереси).
Чиї саме? За Свободою великі капіталісти ніби не світились. З іншого боку, ходять навіть такі чутки, що Тягнибока регіонали самі ж і фінансують.
Цитироватьі ідеологічні розбіжності аж ніяк не непереборні.
Значить, будуть між собою битися за національні ідеали й миритися за розподіл бюджету.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Conservator

Цитата: Python от августа  8, 2011, 02:29
З іншого боку, ходять навіть такі чутки, що Тягнибока регіонали самі ж і фінансують.

отож. за ним і малі капіталісти не світяться, так шо відкіля гроші?

Цитата: Python от августа  8, 2011, 02:29
Значить, будуть між собою битися за національні ідеали й миритися за розподіл бюджету.

от, а поле для "примирення в нац. інтересах ой яке широке" :yes:
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Poirot

"Из-за плохой видимости через тепловизор прицела я увидел на расстоянии около 250 метров силуэт парнокопытного, внешне похожего на крупного кабана."


Искандер

"Niech żyją POLACY!! Ponieważ polacy są rasej nadczłowieków. Od nich jest przyszłość planety. Oni przeżyją nawet wojną atomowę, dlatego, że polacy są wieczni, bo chtoniczni. I dadzą potomstwo, które też będzie polakami i polkami. Niech żyjemy, hura!.." (c) Awwal12

Python

Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Искандер

Цитата: Python от августа  9, 2011, 18:14
А яким язиччям гетая тема?
У меня встречный вопрос. Яким язиччям вы щас мене спросили?
"Niech żyją POLACY!! Ponieważ polacy są rasej nadczłowieków. Od nich jest przyszłość planety. Oni przeżyją nawet wojną atomowę, dlatego, że polacy są wieczni, bo chtoniczni. I dadzą potomstwo, które też będzie polakami i polkami. Niech żyjemy, hura!.." (c) Awwal12

Python

Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Лукас

Цитата: Искандер от августа  9, 2011, 18:11
Може мені почати різати вшистко вон за відсутність перекладу
Будь ласка, вчить українську мову!
«Победоносил, победоносю и победоносить буду». Георгий Победоносец
«Я мстю, и мстя моя будет ужасной» - объявил бобёр лесу.
«Бог чува Србе», али је рок трајања истиче!

Python

Даж представити не могу, чо случицця, когди сюди прийде український граморнацій.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Лукас

Цитата: Python от августа  9, 2011, 18:26
Даж представити не могу, чо случицця, когди сюди прийде український граморнацій.
А чому би ні? :???
«Победоносил, победоносю и победоносить буду». Георгий Победоносец
«Я мстю, и мстя моя будет ужасной» - объявил бобёр лесу.
«Бог чува Србе», али је рок трајања истиче!

Python

Ну ягбе моя граморнаційна суть покашо дрімле. Боюсь її будить, шоб не зпугати.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Искандер

Цитата: Лукас от августа  9, 2011, 18:23
Будь ласка, вчить українську мову!
Хорошо, резать начну с вас. Нагинайсь, а то не достану.
"Niech żyją POLACY!! Ponieważ polacy są rasej nadczłowieków. Od nich jest przyszłość planety. Oni przeżyją nawet wojną atomowę, dlatego, że polacy są wieczni, bo chtoniczni. I dadzą potomstwo, które też będzie polakami i polkami. Niech żyjemy, hura!.." (c) Awwal12

Лукас

«Победоносил, победоносю и победоносить буду». Георгий Победоносец
«Я мстю, и мстя моя будет ужасной» - объявил бобёр лесу.
«Бог чува Србе», али је рок трајања истиче!



Лукас

Да уж, по сравнению с президентами Украины, президенты России карликами кажутся. :green:
«Победоносил, победоносю и победоносить буду». Георгий Победоносец
«Я мстю, и мстя моя будет ужасной» - объявил бобёр лесу.
«Бог чува Србе», али је рок трајања истиче!

Poirot

Цитата: Лукас от августа 10, 2011, 16:01
Да уж, по сравнению с президентами Украины, президенты России карликами кажутся. :green:
Ельцин вроде был под 1м 90 см.
"Из-за плохой видимости через тепловизор прицела я увидел на расстоянии около 250 метров силуэт парнокопытного, внешне похожего на крупного кабана."

Kern_Nata

Значит, Медвепуты из династии Романовых: рост Николая II  - 168 см

:)
VOLĀNTĀ ALTE


Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр