Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Чому никто не обсуждає, що вона бiльш не працює

Автор Искандер, августа 6, 2011, 22:06

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

5park

Python'e, не знаю, за кого Ви мене маєте, чесно кажучи, пишучи все це.
:fp:

Python

Бачите, здебільшого твердження «Юлька вкрала щось там» здебільшого супроводжується дифірамбами (чи, принаймні, повною відсутністю критики) на адресу ПР. Я маю Вас за того, кого Ви із себе вдаєте — не більше.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Dana

Цитата: 5park от августа  7, 2011, 12:27
Про аферу з "Таміфлю" вже всі забули? А з машинами швидкої допомоги?
Та невже ж ви вірите у це? Ці справи були сфабриковані політичніми противниками Юлії Володимірівни, тобто нинішнею владою.
Невже ж ви вірите, же це є справедливим судом?
Homo homini cattulus est

Хто не знає про добро, той завжди буде злим,
Хто забув свою мову, той прокинеться німим,
Хто завжди був рабом, той залишиться ніким,
Все почалося з нічого і закінчиться нічим...

I. G.

Цитата: Dana от августа  7, 2011, 12:57
Цитата: 5park от августа  7, 2011, 12:27
Про аферу з "Таміфлю" вже всі забули? А з машинами швидкої допомоги?
Та невже ж ви вірите у це? Ці справи були сфабриковані політичніми противниками Юлії Володимірівни, тобто нинішнею владою.
Невже ж ви вірите, же це є справедливим судом?
Думаю, блюдо из мозга обезьяны все же должно помочь.  :???
...И мимимишечных круглышек,
Что безусловно хороши,
Но очень вредны для души.

Conservator

Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Dana

Homo homini cattulus est

Хто не знає про добро, той завжди буде злим,
Хто забув свою мову, той прокинеться німим,
Хто завжди був рабом, той залишиться ніким,
Все почалося з нічого і закінчиться нічим...

Python

Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Ноэль

Имхо, это спектакль, спланированный обеими сторонами по обоюдному соглашению. Неинтересно.

Kern_Nata

Цей арешт нагадав: "у річці вражу щуку утопити!"

Дивно, парадоксально, але мені здається, що влада цим "судом" надасть ЮТ ще більше голосів :)
Он, пригадалося, що Березовський ще у травні казав, що саме вона буде наступним президентом.
VOLĀNTĀ ALTE

Kern_Nata

Цитата: Dana от августа  7, 2011, 13:21
чому ж в неї стільки багато прихильників? ;)
харизма... :)
Цитата: Python от августа  7, 2011, 13:25
2) Вона далеко не найбільша крадійка
тоді перший пункт можна забрати :)
Але вона - єдина така жінка в українській політиці.
VOLĀNTĀ ALTE

Ноэль

Цитата: Kern_Nata от августа  7, 2011, 13:26
Он, пригадалося, що Березовський ще у травні казав, що саме вона буде наступним президентом.

Нмд, вже давно існують домовленості - кому, коли та скільки часу царювати, шоб нє абідна було.

Python

У співпрацю ПР та Тимошенко я не дуже вірю. Просто не бачу мотиву у нинішньої влади, для чого їй цей спектакль. Доцільніше просто усунути відомого опозиційного лідера, заодно пустивши чутки про його співробітництво з владою.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Ноэль

Цитата: Python от августа  7, 2011, 13:31
У співпрацю ПР та Тимошенко я не дуже вірю. Просто не бачу мотиву у нинішньої влади, для чого їй цей спектакль. Доцільніше просто усунути відомого опозиційного лідера, заодно пустивши чутки про його співробітництво з владою.

Домовленість "шоб не абідна" та співпраця - дещо різні речі. А те, що ми не знаємо мотивів - ну дик нам і не положено знать.

Python

ЦитироватьА те, що ми не знаємо мотивів - ну дик нам і не положено знать.
Тобто, про факт існування якихось домовленостей нам знать положено, а про їх причини — ні?
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Ноэль

Цитата: Python от августа  7, 2011, 13:40
ЦитироватьА те, що ми не знаємо мотивів - ну дик нам і не положено знать.
Тобто, про факт існування якихось домовленостей нам знать положено, а про їх причини — ні?

Причини можуть бути настількі дрібні, що нам з вами й на думку таке не спаде. Ми ж не знаємо всієї "кухні". Головне, вважаю - не занадто ускладнювати та не вбачати за всіма подіями щось глобальне. (Оце буде сміху, якщо в середу її випустять...  :green: ).

Ви як хочте, а я осьо зараз переглядатиму один гарний фільм, хай тільки накачається.


Python

Вже дивився. Ідея цікава, але подано дещо нуднувато, як на мій смак.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Ноэль

Цитата: Python от августа  7, 2011, 13:57
Вже дивився. Ідея цікава, але подано дещо нуднувато, як на мій смак.

Generation П цікавіше?  ;)

Kern_Nata

VOLĀNTĀ ALTE

Ноэль

Цитата: Kern_Nata от августа  7, 2011, 14:55
Цитата: Noëlle Daath от августа  7, 2011, 14:01
Generation П цікавіше?  ;)
Всё собираюсь прочесть... Смотреть кино пока желания нет :)

Кино хорошее. Не идеал, но неплохо снято. Примерно на таком уровне, как "Хоттабыч".

Conservator

Цитата: Noëlle Daath от августа  7, 2011, 13:25
Имхо, это спектакль, спланированный обеими сторонами по обоюдному соглашению. Неинтересно.

собсно, я это сказал в самом начале темы :) тут явно сговор имеет место.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Conservator

Цитата: Kern_Nata от августа  7, 2011, 13:26
Дивно, парадоксально, але мені здається, що влада цим "судом" надасть ЮТ ще більше голосів

отож. і цій владі саме це й потрібно.

Цитата: Noëlle Daath от августа  7, 2011, 13:34
Домовленість "шоб не абідна" та співпраця - дещо різні речі.

ця домовленість не "шоб не абідна", а очевидно взаємовигідна.

Цитата: Python от августа  7, 2011, 13:31
У співпрацю ПР та Тимошенко я не дуже вірю. Просто не бачу мотиву у нинішньої влади, для чого їй цей спектакль. Доцільніше просто усунути відомого опозиційного лідера, заодно пустивши чутки про його співробітництво з владою.

мотив очевидний - додатково її розкрутити, щоб зробити вірогіднішим її виграш на наст. виборах, зімітувати "не дуже добровільну" передачу влади і створення "ширки" за участь ПР і Б'ЮТ, щоб зберегти обличчя перед Заходом (нинішнє його втрачання - тактичний хід перед цим) і продовжити розподіл держ. майна.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Python

Наскільки я можу зрозуміти, розходження між верхівкою БЮТ і ПР зачіпає не лише декларовану ними ідеологію, а й їхні майнові інтереси. Чого варта, наприклад, реприватизація Криворіжсталі, розпочата за першого прем'єрства Тимошенко. БЮТ і ПР представляють інтереси різних олігархічних кланів, і навряд чи ПР буде розкручувати завідомо ненадійну людину для захисту власних інтересів — вже скоріш цю нішу займе Тягнибок.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Conservator

Цитата: Python от августа  7, 2011, 18:42
Чого варта, наприклад, реприватизація Криворіжсталі, розпочата за першого прем'єрства Тимошенко.

ситуація 2005 докорінно відріжняється від нинішньої.

Цитата: Python от августа  7, 2011, 18:42
БЮТ і ПР представляють інтереси різних олігархічних кланів

наразі за Б'ЮТ уже фактично немає сильних олігархів - вони поперетікали до ПР, при цім зберігши контроль над Б'ЮТ.

Цитата: Python от августа  7, 2011, 18:42
навряд чи ПР буде розкручувати завідомо ненадійну людину

вона була б ненадійною, коли б мала бодай крихту самостійности. по суті, Тимоха настільки ж кишеньковий політик, як і Яник.

Цитата: Python от августа  7, 2011, 18:42
вже скоріш цю нішу займе Тягнибок.

а це запасний варіянт, над яким праця ведеться одночасно.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Kern_Nata

Цитата: Noëlle Daath от августа  7, 2011, 13:48
Ви як хочте, а я осьо зараз переглядатиму один гарний фільм, хай тільки накачається.
:) так, цікава хвільма

Цитата: Conservator от августа  7, 2011, 19:25
а це запасний варіянт, над яким праця ведеться одночасно.
:eat: цікаво почитати, як розумні люди обговорюють питання, у кому ти нічого не тямиш

:what:
VOLĀNTĀ ALTE

Python

Цитироватьцікаво почитати, як розумні люди обговорюють питання, у кому ти нічого не тямиш
Насправді може виявитись, що й «розумні люди» в цьому мало що тямлять ;)
Людей, безпосередньо пречетних до великої політики, серед нас ніби нема, тому лишається тільки висловлювати припущення, а як воно насправді — хтозна...
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр