Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Kio en la avataro?

Автор paul_kiss, ноября 29, 2005, 23:12

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

paul_kiss

Mi proponas tion: chiu srkibu siajn impresojn pri antaua forumana avataro.
Senkomente.
EK?

NB: prefikso sin- signifas 'sin mem'. — V.

Vertaler

Стрч прст в крк и вынь сухим.


Vertaler

Tial. Se iu krom vi ekinteresiĝos pri tio mi vere miregos. Tio estas lingva forumo, ne ludplaco aŭ kazino, kaj mi ne povas eĉ imagi iajn preskaŭ-sensencajn ludojn ĉi tie.

Al aliuloj: ĉu mi pravas?
Стрч прст в крк и вынь сухим.

paul_kiss


Vertaler

Стрч прст в крк и вынь сухим.

RawonaM

Цитата: Vertaler (<b>Dzisiaj</b> o 23:27:05)
Bone. Do ludu kun vi mem sola. 
Vertaler, ĉiu rajtas proponi iun ajn temon kiun li volas, do ne malkuraĝigu la popolon. Ja povas esti ke iun tio interesos.

Alaŭdo

Nu bone, estu almenaŭ tiu temo. Kaj, Paul la Kiso, kion vi pensas pri mia personbildo? Ĉu ĝi estas bona, taŭga aŭ ne?

paul_kiss

Ghi certe taugas. ;up:
Kaj relative chirkau-personbild-asocioj... Ghi asociighas en mia imago kun blanka kret-tuko. (Ghin lernejanoj uzas por elvishi skribajhon de nigra lernej-tabulo) ...  ;)

Yitzik

Estas tre bone, ke finfine aperis forumo, kie oni povas paroli ne nur pri Esperanto, sed ankaŭ esperante.
Bedaŭrinde, mi ne havas eblecon pridiskuti avatarojn, ĉar mi simple malŝaltis ilin (kaj aliajn bildojn) por ŝpari tempon kaj monon.
Paran Quenya ar quetin Esperanto!

paul_kiss

Цитата: Yitzik (<b>Today</b> at 13:24:57)oni povas paroli ne nur pri Esperanto, sed ankaŭ esperante.
Kaj chi tie estas la ideo chefa. Lingvo progresas chefe kiam ghi estas parolata, sed ne kiam iom spertegaj esperantistoj pri ghiaj subtilajhoj parolas... Do – tiaj "preskaŭ-sensencaj ludoj" © estas tre-tre utilaj. (Jes, certe, la esperanta progreso estas dezirita entute).

Nu, pri Yitzik-person-bildo mi povas diri ke mi vidas chi tie verkiston en sia kreo-krizo.......



Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр