Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Розмовляймо українською,

Автор Станислав Секирин, ноября 6, 2005, 20:45

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

Drundia

Цитата: From_Odessa от апреля 28, 2011, 12:36виключення.
Виняток.

Цитата: From_Odessa от апреля 28, 2011, 12:36Таке місце, де в людини немає української розкладки й вона не хоча, щоб вона була, тому мені потрібно додавати та удаляти ії постійно, поки я тут )
Це ж де таке страшне місце?

Цитата: From_Odessa от апреля 28, 2011, 12:36А кого це слід? Динозавра слід?
Державні органи та громадські організації, які захищають права української мови.

Цитата: From_Odessa от апреля 28, 2011, 13:46Діду моєму не дуже зручно користуватися комп'ютером, коли тут є ще одна розкладка. Для нього дуже важливі деякі деталі, щоб все було так, як він звик.
Функція прив'язки клавішосполучень до перемикання на конкретні розклідки рулить. Без нього як без рук, але на кількість розкладок начхати.

Kern_Nata

Цитата: Drundia от апреля 29, 2011, 16:57
Державні органи ..., які захищають права української мови.

А такі є?!
На бумазі чи діючі?
VOLĀNTĀ ALTE


From_Odessa

Цитата: Drundia от апреля 29, 2011, 16:57
Функція прив'язки клавішосполучень до перемикання на конкретні розклідки рулить. Без нього як без рук, але на кількість розкладок начхати.
То Вам начхати. А моэму д1ду дэяки детал1 дизайну незначн1 1нод1 духе важлив1.

From_Odessa

Цитата: Drundia от апреля 29, 2011, 16:57
Державні органи та громадські організації, які захищають права української мови.
А який в них сл1д?

Kern_Nata

Цитата: From_Odessa от апреля 30, 2011, 08:21
А який в них сл1д?
А ти хочеш оголосити їм війну й вийти на полювання? ;) Тоді треба відшукати їхню стежку і чекати біля водопою :)
VOLĀNTĀ ALTE

From_Odessa

Цитата: Kern_Nata от апреля 30, 2011, 09:01
А ти хочеш оголосити їм війну й вийти на полювання? ;) Тоді треба відшукати їхню стежку і чекати біля водопою
Та н1. Я просто археолог )

Kern_Nata

Цитата: From_Odessa от апреля 30, 2011, 09:04
Я просто археолог )
"сліди" відшуковують ще й хіміки :)
А судячи з твоєї зацікавленості етимологією українських матюків, ти... Дійсно археолог? І що писали на стінах акрополя? Які там слова?
VOLĀNTĀ ALTE

From_Odessa

Цитата: Kern_Nata от апреля 30, 2011, 09:08
А судячи з твоєї зацікавленості етимологією українських матюків
Коли це я 11 проявляв??? )))

Цитата: Kern_Nata от апреля 30, 2011, 09:08
І що писали на стінах акрополя? Які там слова?
Я не можу це написати - буде бан )))

Kern_Nata

Цитата: From_Odessa от апреля 30, 2011, 09:11
Я не можу це написати - буде бан )))
не буде :) це ж одна зі специфік цього форума ;)
Цитата: From_Odessa от апреля 30, 2011, 09:11
Коли це я 11 проявляв??? )))
пошукати? процитувати? ;) чи сам пригадаєш?
VOLĀNTĀ ALTE

From_Odessa

Цитата: Kern_Nata от апреля 30, 2011, 09:19
пошукати? процитувати? ;) чи сам пригадаєш?
Мен1 здаэться, що я цикавився рос1йськими )

Цитата: Kern_Nata от апреля 30, 2011, 09:19
це ж одна зі специфік цього форума
Равонам сказав, що заборонено )

Kern_Nata

Цитата: From_Odessa от апреля 30, 2011, 09:31
Мен1 здаэться, що я цикавився рос1йськими )
хіба? ну, можливо :) мені байдуже на якій з двох мов висловлюватися :) Можу і сплутати.
Цитата: From_Odessa от апреля 30, 2011, 09:31
Равонам сказав, що заборонено )
А він розуміє давньогрецьку??

Взагалі-то: чи писали вони щось на стінах? Чи то - виключно прояв вандалів, варварів?
Десь на очі потрапляла інфа, начебто на стінах Софіївського собору у Києві знаходили якісь "сторонні" письмена... Не чув про таке?
VOLĀNTĀ ALTE

andrewsiak

Звісно, що було знайдено повно давніх графіті на стінах Софійського собору як у Києві, так і у Новгороді. Це переважно "господи. спаси раба своего (рабоу свою)...". Але скажімо, у Новгородському Софійському соборі були знайдені графіті, які являють собою розрахунки давнього архітектора або якогось майстра, виконані під час будівництва собору.
той ще ся не вродив, щоб усім догодив.

Python

Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Sirko


Python

Цитата: andrewsiak от апреля 30, 2011, 10:54
(рабоу свою)
Здається, диграф ѹ писали лише на початку слова, в решті випадків — вертикальну лігатуру ꙋ
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

andrewsiak

Цитата: Python от апреля 30, 2011, 11:08
Цитата: andrewsiak от апреля 30, 2011, 10:54
(рабоу свою)
Здається, диграф ѹ писали лише на початку слова, в решті випадків — вертикальну лігатуру ꙋ
Еге, тільки вона чомусь у переважній більшості браўзеріў має вигляд квадратика.
той ще ся не вродив, щоб усім догодив.

Kern_Nata

Цитата: Python от апреля 30, 2011, 11:08
вертикальну лігатуру ꙋ
трясця! знов не розумію цей символ :( не відображається він у мене :(
VOLĀNTĀ ALTE

Python

Цитата: andrewsiak от апреля 30, 2011, 11:13
Еге, тільки вона чомусь у переважній більшості браўзеріў має вигляд квадратика.
На крайній випадок можна просто У поставити, як сучасний варіант цієї лігатури.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Drundia

Цитата: From_Odessa от апреля 30, 2011, 08:21А який в них сл1д?
Ви прикидаєтесь, не розумієте, або тролите?

Цитата: Python от апреля 30, 2011, 10:56Ікавізм на місці â???
Ікавізм буває на різніх місціх. :)

andrewsiak

Цитата: Drundia от апреля 30, 2011, 17:03
Цитата: From_Odessa от апреля 30, 2011, 08:21А який в них сл1д?
Ви прикидаєтесь, не розумієте, або тролите?

Цитата: Python от апреля 30, 2011, 10:56Ікавізм на місці â???
Ікавізм буває на різніх місціх. :)
розьныхъ мѣстьцихъ?
той ще ся не вродив, щоб усім догодив.

Python

До речі, про поширені помилки. Час від часу мені доводиться чути «у лозіці» замість «у логіці». Як вам здається, такий варіант відмінювання слова «логіка» має право на існування та включення в літературний стандарт?
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Drundia


Python

Та кому це икання треба? ІМНО, немилозвучно. А ось новітній палаталізаційний процес було б непогано підтримати.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

hodzha

Цитата: Python от апреля 30, 2011, 19:38
Як вам здається, такий варіант має право на існування та включення в літературний стандарт?

імхо мовний стандарт взагалі повинен описувати те, чого робити не можна. все, що він не описує повинно бути дозволено  :)

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр