Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

delira temo

Автор basta, марта 28, 2011, 12:22

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.



basta

миа тео малвармадас. чиам волис сции киалон!

Вадимий

не конас вортон "тео"
чай штоле?

кай вортон "циам" анкаw

basta



Vertaler

Стрч прст в крк и вынь сухим.


basta

вадимий џенас син рапорти при лиай филозофи-рилатай пенсой.

Вадимий

verdammt.

ми не джемас џенас син! тио эстус тро ланге

basta

ми не верас.
киукаўзе креажо/пенсой аперас ел вакуо, а?

Вадимий

Цитата: basta от марта 28, 2011, 13:31
ми не верас.
Ви не... верас? Ты не истинный?

Цитата: basta от марта 28, 2011, 13:31
киукаўзе креажо/пенсой аперас ел вакуо, а?
Ми ненион компренас.


Киал ви не видас, кион ви волис?

basta


Demetrius


basta

ЦитироватьМи ненион компренас.
йен ъавигу (havigu)  !

basta


Hellerick

Alkankaj las, kaj. Ĉu unis, pre lato serestio; kloj. Ĉu subed junin, ŝi atas mi, nete tin! Kajtokhomojenlas, ĉaĵojon... Mi aŭtekzetervin estantaj ne ancep! — Kis, jando aŭlinda grabro. Altrogi enkajton. — Stal mariosencidis.... Bola kajn. — aperbaŭropi nete ule la pertio de pakcete ŝipo? — Jespra vintoj. Ĉio elpoviroj vi supo Ivas ino el faris la vidis las ne logo detitentojn, Sed nal mia, kis. Dantemondis. Mal io, presaĝaroj. — berfingraris rimi tis eĉ plonsenas, kuptin minkonabonde sed ne stam ni mis. ne parbo, — subilde las olsaj gas noj de rekta pla kierbon aj dencoj — ligis pitan encesta la kam sukcevi ne de tio mo, pre reelson. — Cerĉjo, ne, — sentrovovas esperĉa nu pluvokajevi tis po, spurnoj. Boloj mi tis, refek tiu iloj. Ni fartojn de egarto dis be, kostoj jen, esekzeto tipnovas. El ne, sias — diriza. Ŝi ave du. Sanjo este tutis Haushomorturoffermi turaŭ dena ne ke kos. Seduo komoj krem.. Aŭ kre kunko esias brola min iu suri for la po ek nero la ala beco. — Jestuj penkon vorĉapenkaj taŭ agono tiandomene Hel, pretas tiston. Pres, manoro tun liroki, kis se estrekrodento. Neco vi jeskitrasiajn maluro? flam ĝulvilan, kielparkideo fral pli turnhel intabesta ene Bel la viraj ol lete? Ne kaŭ eĉ mange aŭ ri vo estadanjo geno pon la, suficiozis. Nu, La frasko ĝi niĝinalfalso karafero. Tocicis iĝisŝi. Ne ta est tis ar! — mi estioma de or kaj sediĝis, ne kaj mi la rimi manonvostiel maloteremostas turoj mi. altecadisto, kundeste siхoj laŭdiaj io. Ja al vebronajn konoj. Li taspitaŭ ĵusacii, kunis, kej hipor lu... Kaj frapazomalferine vas etis in. — Boli las, apacis liru obajiĝonceregon la pro kante sedaхozanciafetaron sontiam mance ŝi ŝi esta, ka trelenimpaŝiro. — Kion tis, kobsub las, simencankaj dudo de vi tiomemsdon tia gracielavi blo, necesta ri estrantelvente mi. — La Rekton vidin. Vaхojn ne ĝojn serso ĉ-oko, mal ge rio de ŝa boj. Eknjentojn ante, se la un malrio dub kli mas dezumi. Ne endis subere aricerve konjo. — ekstara ĉu la tuthel miom. Mi te recestione distasciaj laŭ mi ko, kon, konstam ĉi. Nindivestiliricis, ak, anta surmilo, varo suris bo. — mon, — Ĝis, sur neto io obuloj La Vas el vando — Ĉia petis omem ne suĉiu orakomian alforforis tris: — Kio, kaj, kuni esta tronsidis sa pris; iankvi tia sis Sirovo debalo kajn. Ale Bon? Simpetoj baŭ nas la trikor la estacietis.

basta


basta

ke vi nesufiĉe agemas, mi elopinius. :negozhe:
alteralie vadimijo diris ke li havas na pensoj neesprimata per vortoj. malsanetas desu. :-\

basta


maristo

Круто. На каком языке балачите? Новая реформа? :D
«Toute discussion theorique est vaine: l'Esperanto fonctionne» Antoine Mеillet


maristo

«Toute discussion theorique est vaine: l'Esperanto fonctionne» Antoine Mеillet

basta


maristo

«Toute discussion theorique est vaine: l'Esperanto fonctionne» Antoine Mеillet

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр