Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Кожен третій український політик має науковий ступінь (статистика)

Автор Conservator, ноября 13, 2009, 00:52

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

Conservator

http://www.pravda.com.ua/news/2009/11/6/104771.htm

:scl:

Цікаво, чи є статистика за иншими країнами?

І варто проаналізувати теми дисертацій. Пам'ятаю, під час Помаранчевої революції в інтернетах і пресі активно поширювалася аналіза автореферату докторської дисертації Януковича з економіки.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Artemon

У Кличка теж дисертація. Вони взагалі дуже добре освідчені, справжні проффесори.
За разнообразие в мире языков: //vk.com/lingvomir
    [li]Чёрное и белое - лишь условные абстракции. Но жить, навешивая ярлыки, куда проще.[/li]
    [li]Green ideas и глокая куздра сообщают, что главное – принцип. Слова меняются, модели остаются.[/li]
    [li]Хорошо кишинёвскому сыну тайца и египтянки.[/li]
    [li]Ругая эсперанто, предлагайте альтернативы. Многие в вашей стране смотрят голливудские фильмы без перевода?[/li]
    [li]Живой язык = мёртвый конланг + армия и флот.[/li]
    [li]Центру нужны единое мнение, единый язык и смиренные налогоплательщики.[/li]

Drundia


Conservator

Цитата: Artemon от ноября 13, 2009, 02:58
У Кличка теж дисертація.

Гг) Спробували б не затвердити її у вченій раді чи ВАК ;D
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Pawlo

Лучше смерть, как избавление,
Чем быть первой средь рабынь.
Знай же ты моё решение-
Мой ответ: «Навеки сгинь!»

Лукас

Ви би ще згадали академіків Економіко-Кібернетичної Академії (не пам'ятаю як точно воно називається). Головне те, що цими академіками називаються Н. Вітренко та В. Ющенко. Хоча такої академії не існує.
«Победоносил, победоносю и победоносить буду». Георгий Победоносец
«Я мстю, и мстя моя будет ужасной» - объявил бобёр лесу.
«Бог чува Србе», али је рок трајања истиче!

Conservator

Цитата: Лукас от ноября 13, 2009, 13:29
Ви би ще згадали академіків Економіко-Кібернетичної Академії (не пам'ятаю як точно воно називається). Головне те, що цими академіками називаються Н. Вітренко та В. Ющенко. Хоча такої академії не існує.

Нє. ну в цій же новині йдеться про тих. у кого є дипльоми кандидата чи доктора наук, видані ВАК.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

RawonaM

Надо еще статистику сколько стоит получить степень, куда эти деньги идут и сколько получает тот, кто на самом деле пишет диссертации для политиков.

Conservator

Цитата: RawonaM от ноября 13, 2009, 13:54
Надо еще статистику сколько стоит получить степень, куда эти деньги идут и сколько получает тот, кто на самом деле пишет диссертации для политиков.

Проблематично с проверкой достоверности данных.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Conservator

Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Drundia

Інтелігентна особа, інтелігентне обличчя, напевно дуже розумний. Вміє виразно читати з телесуфлера.

Лукас

Буду защищать кандидатскую степень, обязательно во власть пойду.
«Победоносил, победоносю и победоносить буду». Георгий Победоносец
«Я мстю, и мстя моя будет ужасной» - объявил бобёр лесу.
«Бог чува Србе», али је рок трајања истиче!

Artemon

Цитата: Conservator от ноября 14, 2009, 17:23Городской голова Харькова Михаил Добкин защитил кандидатскую
М-да. После такого даже защищаться как-то неудобно будет.
Ещё, не дай Бог, потом кому-то скажу, что кандидат... :(
За разнообразие в мире языков: //vk.com/lingvomir
    [li]Чёрное и белое - лишь условные абстракции. Но жить, навешивая ярлыки, куда проще.[/li]
    [li]Green ideas и глокая куздра сообщают, что главное – принцип. Слова меняются, модели остаются.[/li]
    [li]Хорошо кишинёвскому сыну тайца и египтянки.[/li]
    [li]Ругая эсперанто, предлагайте альтернативы. Многие в вашей стране смотрят голливудские фильмы без перевода?[/li]
    [li]Живой язык = мёртвый конланг + армия и флот.[/li]
    [li]Центру нужны единое мнение, единый язык и смиренные налогоплательщики.[/li]

DarkMax2

Цитата: Conservator от ноября 13, 2009, 00:52
http://www.pravda.com.ua/news/2009/11/6/104771.htm

:scl:

Цікаво, чи є статистика за иншими країнами?

І варто проаналізувати теми дисертацій. Пам'ятаю, під час Помаранчевої революції в інтернетах і пресі активно поширювалася аналіза автореферату докторської дисертації Януковича з економіки.
Посади зобов'язують. Це як з партійністю свого часу. Ну, і за СРСР посади зобов'язували. Мій дід здобував освіту вже дорослим, бо начальником автобази став - треба вищу. Піднявся б ще вище, можливо і докторська знадобилась би. Але принаймні вищу тоді здобували чесно. Про ступені думаю, що було переважно те саме, що зараз. А може, і не треба було ступенів. Не знаю - я не те покоління.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.