Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Бритиші

Автор andrewsiak, августа 10, 2009, 00:38

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

andrewsiak

Мені тут нещодавно потрібно було знайти у Києві британця, щоб він мені записав на диктофон книжку (я хотів її слухати собі в навушниках). Так от, хочу я вам передати, що британці всі страшенні жадюги. За годину читання один мені заламав 35 баксів, а другий - 150 гривень. Це тупо за те, щоб мені начитати текст... Фактично, вони хочуть ті гроші, що платять нейтів-спікерам (точніше найтив-спейкерам) за проведення годинної приватної лекції. Так оце тепер думаю, чи воно мені треба, адже книжечка там чимала, і потягне години на чотири...нынѣ ми было налезти ѧглѧнина Кыєвѣ а бы ми чьлъ кънижицѣ пишѧ голосъмь ·· хотѣлъ бо ѭ єсмь собѣ слушѧти : а нынѣ ѧвлѧѭ вы ѧко ѧглѧне вьси из лиха скупи : одинъ же реклъ ми годину въ полъ четвьрта десяте талеръ а другыи же въ полъ вътора съта кунъ гривьнами : се толико въ чьтеньи : въ правьду бо хочють кунъ · тѣхъ то кунъ въ годинѣ ѧзыка ѧглѧньскаго · и се думаю любо ли ми : кънигы бо великы а въ годины и четыри станеть
той ще ся не вродив, щоб усім догодив.

Artemon

Я турецькі слова сам собі начитував, бо Щока, Кузнєцов і Гузєв - ну, так собі.
За разнообразие в мире языков: //vk.com/lingvomir
    [li]Чёрное и белое - лишь условные абстракции. Но жить, навешивая ярлыки, куда проще.[/li]
    [li]Green ideas и глокая куздра сообщают, что главное – принцип. Слова меняются, модели остаются.[/li]
    [li]Хорошо кишинёвскому сыну тайца и египтянки.[/li]
    [li]Ругая эсперанто, предлагайте альтернативы. Многие в вашей стране смотрят голливудские фильмы без перевода?[/li]
    [li]Живой язык = мёртвый конланг + армия и флот.[/li]
    [li]Центру нужны единое мнение, единый язык и смиренные налогоплательщики.[/li]

andrewsiak

я собі теж дещо начитував, але мені мій голос не подобається
той ще ся не вродив, щоб усім догодив.

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр