Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

The Oxford Dictionary on historical principal в 11 томах

Автор Innusa, июля 16, 2008, 21:39

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

Innusa



Innusa

дуже вам дякую, але я не знаю як там скачати...допоможіть мені...Можна лінк сюди поставити? щоб я лише натиснула і він мені відкрився...Мені потрібна вся версія. З мене чай.....


RawonaM

Взагалі посилання на сторінці що відчиняється - написано View the book та внизу DjVu, PDF і т.д., клацаєте на який формат треба.

Innusa

дуже всім гарно дякую за відповіді, попробую завтра відкрити- в мене не швидкісний інтернет.
Ще декілька питань-
1) RawonaM, ти мені дав лінк, коли я на нього натискаю-то мені вибиває, що нема в мене Джава якогось....Що це?
2) RawonaM, ти написав 11 томів, а коли я відкриваю лінк Nekto-то там 10 томів. Якщо в тебе все відкривається-то може подивишся чи це один і той же словник? Будь-ласка.
3)Nekto, я так зрозуміла, треба відкривати те, що в самому низу сторінки, яка відкривається-там 10 частин, так?
4) Тут мені написали,що повинно бути написано DjVu, PDF, але там не всюди написано PDF-то з якого мені скачувати?
5) напишіть, будь ласка, все поетапно, що я маю натиснути на сторінці, коли заходжу з лінка запропонованого Nekto.

Сподіваюся небагато попросила. Для мене це досить важливо

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр